rast svalov a tuk- zeny

Re: rast svalov a tuk- zeny

Príspevokod užívateľa mayerka » 09.04.2018

Ale pokial cvicis sama pre seba, nic ti netreba kup si protein a kofein
zatiaľ cvičím sama pre seba :) tréner ma ukecával na súťaž, čo som odmietla.. teraz mi kamoš navrhol či by som nechcela ísť.. rozmýšlam, no podľa mňa nie som na to stavaná.. čiže hej pre seba momentálne len
mayerka
Dátum registrácie: 21.08.2017
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa efraim » 09.04.2018

Obrázok
Ty cvičíš pre koho? :-)
Užívateľov profilový obrázok
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 95 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.04.2018

14.4 mozes sa ist kuknut do NR na MSr zien, ver mi niekedy sa sam seba pytam co tam niektori/e robia
Ak chces sutazit skus to, co najhorsie sa moze stat? Ze nevyhras? No a co deju sa aj horsie veci
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa rapsic » 09.04.2018

Obrázok
Ty cvičíš pre koho? :-)
Myslel som tak "rekreacne" bez sutaznych ambicii
Ja cvicim pre Fica
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 226 krát
Bolo mu ďakované: 520 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 09.04.2018

Ze ty fotky s poslednim mistem a hroznou formou budou na internetu uz naveky :D V horsim pripade se z toho stane viral/meme :D
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Bank: Locked
Poďakoval: 23 krát
Bolo mu ďakované: 232 krát

14.4 mozes sa ist kuknut do NR na MSr zien, ver mi niekedy sa sam seba pytam co tam niektori/e robia
Ak chces sutazit skus to, co najhorsie sa moze stat? Ze nevyhras? No a co deju sa aj horsie veci
no tomu verím.. že niektorí by tam nemali byť..ale..o to pokoj, skúsila by som..len , bojím sa práve tej predsúťažnej diéty atd..že by mi to rozhádzalo organizmus.. samozrejme, keď je človek v podstate laik ako ja, tak by som potrebovala pomoc.. a nájsť niekoho , kto sa aj rozumie..
mayerka

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 09.04.2018

Vdaka pani za rozbor toho ibuneviemco, vravim ze ako laikovi mi ten popis prisiel ako reklama bez jasneho vytycenia ze to nie je PH,sarms, AS.. ale to je jedno netreba dalej riesit :)

Ked sme tu rozoberali toho miklu.. aj tento chlapec v tom ma jasno! Aplikuje najnovsie vyskumy, len zije v roku 1980 :D Chces schnudnut? Vynechaj jedlo a rozdrb si metabolizmus.

Otazka:
ahoj cvicim pomaly už rok no nedávala som veľmi pozor nato čo jem proste snažila som sa nejesť vela sladkého…poradí niekto nieco s čoho sa da šikovne schudnúť ? (Ano do leta 😂😂) cvicim každý deň alebo každý druhý deň tréningy sa snazim striedať aby som cvičila vsetko

este by som chcela dáke šikovne cviky na boky brucha a vnútorne stehna nieco čo je vážne take že keď budem cvicit zaberie

dakujem za každu radu 😊
Odpoved od TRENERA:
Anonym 1:

veľmi jednoducho odpoviem
vynechať večeru (nejesť po 19,00) a sladkosti… a kardio 1x za deň (60 min)
pôjde to dole!
><
https://fitgo.sk/diskusia/drepy/
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Bank: Locked
Poďakoval: 58 krát
Bolo mu ďakované: 32 krát

Vdaka pani za rozbor toho ibuneviemco, vravim ze ako laikovi mi ten popis prisiel ako reklama bez jasneho vytycenia ze to nie je PH,sarms, AS.. ale to je jedno netreba dalej riesit :)

Ked sme tu rozoberali toho miklu.. aj tento chlapec v tom ma jasno! Aplikuje najnovsie vyskumy, len zije v roku 1980 :D Chces schnudnut? Vynechaj jedlo a rozdrb si metabolizmus.

Otazka:
ahoj cvicim pomaly už rok no nedávala som veľmi pozor nato čo jem proste snažila som sa nejesť vela sladkého…poradí niekto nieco s čoho sa da šikovne schudnúť ? (Ano do leta 😂😂) cvicim každý deň alebo každý druhý deň tréningy sa snazim striedať aby som cvičila vsetko

este by som chcela dáke šikovne cviky na boky brucha a vnútorne stehna nieco čo je vážne take že keď budem cvicit zaberie

dakujem za každu radu 😊
Odpoved od TRENERA:
Anonym 1:

veľmi jednoducho odpoviem
vynechať večeru (nejesť po 19,00) a sladkosti… a kardio 1x za deň (60 min)
pôjde to dole!
><
https://fitgo.sk/diskusia/drepy/
uplne ten moj ex :D.. chceme spraviť niečo so spodkom tak každy deň nohy a váhy :D ramená , atd sme začali cvičiť až po 2,5 mes :D
mayerka

To že máš problém toho víc sníst, je převážně následek dlouhodobého stravování ve výrazném deficitu. Stejně jako si člověk zvykne na vysoký příjem kalorií a těžko se mu ubírá, je to i obráceně a je to často mnohem obtížnější. Neměň si jídelníček razatním způsobem ze dne na den, ale přidávej postupně. Např. co 3 dny to 50 - 100kcal přidej, ať se tělo pěkně srovná. Zamezíš tím i výrazné změny na váze.

Na Ibutamoren a podobný věci hodně rychle zapomeň, protože pochybuju, že si podobně radící lidi vůbec uvědomují, co ti tak razantní změna příjmu kalorií v tak velkém současném deficitu udělá s váhou.
áno presne tak.. asi sa mi aj stiahol žalúdok dosť.. nikdy nedám polievku aj druhú.. a obed aj na 2x :D.. budem sa snažiť pridávať postupne , aj ked dnes šupnem tých 1600 kcal.. nech zase tolko nenaberiem..
mayerka

Príspevokod užívateľa Peter555 » 16.09.2018

To mi pripomina toto
Boha :D
Peter555
Dátum registrácie: 09.01.2018
Poďakoval: 200 krát
Bolo mu ďakované: 83 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných