Rada s tréningom

Rada s tréningom

Príspevokod užívateľa Bilingo » 23.09.2017

Zdravím, obraciam sa na Vás s prosbou o rady a vopred sa ospravedlňujem za dĺžku príspevku.
Takže o čo mi ide, mám 22 rokov, 186cm a váhu 92kg, začínal som na váhe 120kg no tuku stále ostalo dosť a tak Vás chcem požiadať o pomoc s tréningom a aj keď to sem nepatrí no nechcem otvárať novú tému tak poradiť s jedálničkom a popr. s nejakými doplnkami.
A čo mi hlavne ide, samozrejme schudnúť nejaký tuk a hlavne nabrať silu. Začal som chudnúť kvôli svojmu detskému snu a to bolo vstúpiť do armády alebo k polícii a teda by som potreboval poradiť nejaké cviky alebo rovno plán na schudnutie a následné nabranie sily. Dal som sa na túto dráhu tak to chcem dotiahnuť do konca.
Pre orientáciu aké cviky sa vykonávajú na skúškach: Skok do diaľky, sed-ľah za 2 minúty, zhyby, beh na 100m, bez na 3000m, člnkový beh a plávanie na 100m, kliky
Vopred Vám ďakujem za rady a odpovede
Bilingo
Dátum registrácie: 23.09.2017
Cash on hand: Locked

Re: Rada s tréningom

Príspevokod užívateľa Vinnie » 24.09.2017

a prečo proste netrénuješ to čo bude na skúškach ?
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Príspevokod užívateľa John1003 » 24.09.2017

U většiny lidí velice snadno poznáš jaký cvik je jejich oblíbený (jezdí ho často) aniž by ti to řek, víš jak? Odjede na něm o 20% kvalitnější váhy a počet opakování. Tím chci říct, že ani sebelepší plán ti nepomůže se připravit tak dobře, jako prostě cvičit ty cviky (úkony), který tě čekaj, přesně jak píše Vinnie. Kámoš podobný příjmačky dělal a nebyl žádný fyzický talent, nikdy nic nehrál ani necvičil, ale zjistil si z čeho se přesně příjmačky skládají a 3 měsíce makal a bez problému to se slušnou rezervou udělal. Až tě příjmou, můžeš vymýšlet plán na shazování tuku, ale teď by to neměla být nezbytná priorita.
John1003
Dátum registrácie: 26.04.2017
Poďakoval: 7 krát
Bolo mu ďakované: 58 krát

Príspevokod užívateľa homar » 25.09.2017

Pod toto by som sa kľudne podpísal. Cvič primárne "skúškové" cviky, sem tam niečo na spestrenie pridaj, po úspešných skúškach sprav poriadny plán ako sa patrí. A pri tých behoch zhodíš slušne, keď budeš mať dobrú stravu.

Odoslané z SM-G925F pomocou Tapatalku

R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 33 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bilingo » 25.09.2017

Ďakujem Vám veľmi pekne za radu a to čo píšete znie logicky a teda sa takto zariadim... zaobstarám si domov aj hrazdu do zárubne aby som mohol aj takto trénovať.
Len sa chcem opýtať a nerád by som zakladal novú tému... najväčší problém mi robia práve zhyby na hrazde, neurobím ani jeden, je nejaká rada ako cvičiť a postupne sa dostať aspoň na ten prvý?
Bilingo
Dátum registrácie: 23.09.2017

Príspevokod užívateľa Vinnie » 25.09.2017

Obrázok

Obrázok

začni s týmito dvomi a keď na nich spravíš nejaký progres, tak už by si mal spraviť aj ten prvý zhyb.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných