3+1 vypilovanie plánu

3+1 vypilovanie plánu

Príspevokod užívateľa Hatealc » 23.09.2017

Ahojte,

neviem či to tu môžem zakladať ako novú tému ale chcem sa spytat tu skusenych borcov ci by neporadili, prosim.... No cize 3 mesiace so 100% stravou (to je aj dovod preco to sem pisem lebo do toho davam take nehorazne prachy ze to by clovek neveril co to stoji... tak nech to uz je poriadne) predtym som cvicieval ale vzdy ma to omrzelo ale strava nikdy dobra alkohol atd, az teraz psoledne 3 mesiace je to 100 percentne ved je to zivotny styl... Cize hodil by som sem moj dennik s poctom op. a seriami, problem je ze okrem trocha chrbta a noh necitim nikdy nejaku bolst svalovicu ako zo zaciatku... cize zrejme to robim nedostatocne a slaby trening, a pritom ked skoncim povedzme prsia, uz na benchpress nevladzem cize ja nechapem (vzdy si prihodim po case vahu s mensim poctom opakovani, alebo zvysujem pocet opakovani al. serii)... PROSIM PORADTE, dakujem vam velmi pekne borci!!

17.9 chrbat triceps
mrtvy tah 8 x 5 serii
Pritahy VC v predklone 10 x 5
Kluky o lavicu 20 x 4 serie
Bench na uzko 8 x 4s
francuzske 8 x 6s
Kickback 10 x 4 s

18.9 prsa ramena
Bench 10 x 5s
Rozpazovanie 10 x 5s
tlaky na ramena 8 x 6 serii
Pritahy VC k brade 10 x 5s
Predpazovanie J C 15 x 5s

19.9 nohy biceps
Multipress drepy 10 x 5s
predkopavanie 10 x 5s
Vypady s JC 8 x 3 s
biceps s VC 10 x 3 s
Biceps v sede 8 x 5s

20. volno, 21.9 prsia biceps
Bench 5 x 3
Bench nizsia vaha o 5kg, 5 x 5s
Bench o 15kg nizsia, 10x 5s
Rozpazovanie s JC 10x 5s
Biceps s VC 8 x 5s
Biceps v stoji s JC 8 x 4s

22.9 chrbat tricak
Mrtvy 8x 3s
Mrtvy zvysena o 10kg, 5 x 3s
Pritahy kladky pred hlavou 7 x 3s
Pritahy kladky za hlavu 8x 3s
Pritahy J C v predklone 10 x 5s
Kladka podhmatom 6 x 4s
Kladka triceps 8 x 2s znizena vaha o 5kg, 10 x 4s
Bench na uzko 5 x 4s
Kickback 10 x 4s

23.9 ramena nohy
tlaky na ramena 10 x 5s
Predpazovanie s VČ 10 x 5s
VC k brade 6 x 5s
Rozpazovanie 20 x 3S
drepy
vypady
Hatealc
Dátum registrácie: 19.08.2017
Cash on hand: Locked

Re: 3+1 vypilovanie plánu

Príspevokod užívateľa berzerker » 27.09.2017

Prejdi na nejaky full-body trening, tento program je slusne povedane velmi zly.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 27.09.2017

Nestrielaj tolko do stravy. Da sa rozumne a kvalitne stravovat za normalne prachy (vajcia, maso, syry - sachre k nim zozenies za par supov). Asi ides dost supplementov, ze (netvrdim, ze su zle, ale obyc strava ta vyjde lepsie zatial)
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Hatealc » 28.09.2017

No moment 3+ 1 je zly alebo zostaveny je zly? a k mar55 praveze suplementy? tie vobec a ani ich neuznavam mam len protein. Ale cerstve lososy, kvalitna hovadzina, vela ovocia , orechy to sotji velke prachy...priklad:
4 vajcia rano, olovrant orechy celozrne chlebiky, obed 400 g hovadziny ryza zelenina, poobede ovocie , vecera losos ryza, pred spanim tvaroh, A Bum sme na 15 eurach za den
Hatealc

A ďakujem že ste dakto opdisali a poradili od vas skusenejsich borcov, som to tu refreshoval a kazdy na mna kaslal :D
Hatealc

Príspevokod užívateľa Vinnie » 28.09.2017

No moment 3+ 1 je zly alebo zostaveny je zly? a k mar55 praveze suplementy? tie vobec a ani ich neuznavam mam len protein. Ale cerstve lososy, kvalitna hovadzina, vela ovocia , orechy to sotji velke prachy...priklad:
4 vajcia rano, olovrant orechy celozrne chlebiky, obed 400 g hovadziny ryza zelenina, poobede ovocie , vecera losos ryza, pred spanim tvaroh, A Bum sme na 15 eurach za den
tak jasné že to vychádza na 15 eur keď máš na obed hovädzinu a na večeru lososa ako nejaký gróf. :D
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 63 krát
Bolo mu ďakované: 435 krát

tak jasné že to vychádza na 15 eur keď máš na obed hovädzinu a na večeru lososa ako nejaký gróf. :D
dobre povedzme si uprimne, pre mna je urcite kvalitnejsie maso hovadzie a ryby ako nejake napichane kurence z brazilie... povazujem ich aj za kvalitnejsie bielkoviny a ovela ovela ovela ciac mi chutia... kuracie nemozem ani citit... preto potrebujem mat rening dobry aby to stalo za to preto sa na vas obraciam s velkou prosbou, dakujem
Hatealc

Príspevokod užívateľa WolfSiff » 29.09.2017

Tak stravovat sa hentak ok :D ked chces,, ale zbytocne velke prachy do toho vrazas a pokial si cvicis len pre seba tak detto,,,ten trening mas si myslim zbytocne komplikovany,pokial niesi este skuseny natolko aby si skladal trening sam alebo siel podla pocitu tak daj radsej nejaku overenu rutinu,je ich dost,na internete najdes urcite,ale tak ja som len hovno 80kilove a cvicim kratko ale mozno som ti pomohol
WolfSiff
Dátum registrácie: 02.02.2016
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 29.09.2017

ja osobne preferujem pestrú stravu a myslím si, že každé tzv. hlavné jedlo s mäsom/syrom ak je pripravené dobre a nie je príliš často tak je oukej. čo sa týka kvality bielkovín tak v rámci jednotlivých mies je tam rozdiel pár g bielkovín hore/dole. mne by sa aj hovädzina a losos dookola s ryžou rýchlo zhnusili.
Vinnie

Príspevokod užívateľa silný » 29.09.2017

a ja žerem kuracie každý boží deň, už cca 3 roky vkuse a nesťažujem sa :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 29.09.2017

Ja musim furt kura a tuniaka bo na to mnozstvo co za den do seba dam by to bola genocida krav :(
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa WolfSiff » 30.09.2017

ja som asi mutant lebo mi viac chuti kuracina ako hovadzina alebo losos :D ze genocida krav mna ebne :D:D:D
WolfSiff
Dátum registrácie: 02.02.2016
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 4 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 30.09.2017

a čo bravčovina ? morčacina ? to nikto nejedávate či čo ? (iné druhy mäsa nejdem radšej ani vyťahovať)
Vinnie

Príspevokod užívateľa Chaskar » 30.09.2017

hovadzina najma v zime kedze je dost tazka aj ked samozrejme steakom nepohrdnem,kuracina cez letnu sezonu,losos(jedina ryba ktoru zjem) dost casto,morcacie sem tam prestriedavam s kuracinou,bravcove min.,nechuti mi moc...jahnacie tiez dost casto kedze sa stravujem vacsinou u Turkov,divina obcas ale len nizka zver t.j.srncie masko.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 262 krát
Bolo mu ďakované: 358 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 02.10.2017

K jahnaciemu sa tak casto nedostanem, ale morcacie, kacica su super vzdy :)
mar55
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných