Rysovanie - chudnutie

Rysovanie - chudnutie

Príspevokod užívateľa f3ry » 26.03.2017

Caute, potreboval by som poradit. Momentalne mam 93 kil na vysku 180cm, teda by som potreboval schudnut. V minulosti som cvicil 2 roky a drzal som si vahu na 75 kg. V praci mame fitness, kludne viem cvicit kazdy den. Rad by som bol, ak by mi niekto navrhol stravu a plan cvicenia. Celkovo mojou postavou si nepripadam tucny. Mam hlavne velke brucho, a siroke stehna. No kludne si obleciem tricko velkosti L. Teda cviky zamerane na tieto partie.
Dakujem vopred za ochotu :)
f3ry
Dátum registrácie: 26.03.2017
Cash on hand: Locked

Re: Rysovanie - chudnutie

Príspevokod užívateľa berzerker » 28.03.2017

Za vypracovanie treningu a jedalnicka vacsinou treba zaplatit, nie je to praca na jednu minutu. Alebo si mozes pomot sam -http://kaloricketabulky.cz/ atd.
Lokalne chudnut sa velmi neda, ide to dole postupne a individualne.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Chaskar » 28.03.2017

viem sice ze moj pristup nieje bezny pre vacsinu populacie no velku 3ku 3x weekly+doplnky na buceps,triceps,ramena,brucho,trapezy a lytka,k tomu dobru stravu a problem vyrieseny.ani kardio nebudes potrebovat.chcel si konkretne?vsetko najdes na nete nic zlozite,nebud lenivy najdi si svoju vlastnu cestu ktora tebe prinesie vyskedky.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.neodpovedam na ziadne typy PM!
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Poďakoval: 244 krát
Bolo mu ďakované: 334 krát

Príspevokod užívateľa mar55 » 28.03.2017

Suhlas. Davaj poriadne drepy, MT a spalis omniho viac. Cim si viac osvaleny, tym lepsie palis. Ked si skinny fat, ide to desne pomaly
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát

Príspevokod užívateľa homar » 16.04.2017

viem sice ze moj pristup nieje bezny pre vacsinu populacie no velku 3ku 3x weekly+doplnky na buceps,triceps,ramena,brucho,trapezy a lytka,k tomu dobru stravu a problem vyrieseny.ani kardio nebudes potrebovat.chcel si konkretne?vsetko najdes na nete nic zlozite,nebud lenivy najdi si svoju vlastnu cestu ktora tebe prinesie vyskedky.
inak to je pravda, keď som dal 1. fázu korte do diéty, tak to šlo ľahšie, a k tomu HIIT (čo bolo miestami na samovraždu), to šlo parádne, aj keď sa to nedalo ísť dlhodobo
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Poďakoval: 32 krát
Bolo mu ďakované: 23 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Vinnie » 17.04.2017

Caute, potreboval by som poradit. Momentalne mam 93 kil na vysku 180cm, teda by som potreboval schudnut. V minulosti som cvicil 2 roky a drzal som si vahu na 75 kg. V praci mame fitness, kludne viem cvicit kazdy den. Rad by som bol, ak by mi niekto navrhol stravu a plan cvicenia. Celkovo mojou postavou si nepripadam tucny. Mam hlavne velke brucho, a siroke stehna. No kludne si obleciem tricko velkosti L. Teda cviky zamerane na tieto partie.
Dakujem vopred za ochotu :)
strava: mäso/zelenina, vajcia/zelenina, syr/zelenina, ryba/zelenina, tvaroh/ovocie, proťák/ovocie
tréning: hocičo čo vygoogliš. aj tak to budeš cvičiť **** technikou, takže je jedno či dobrý alebo zlý program. aj tak schudneš z diety a nie zloženia tréningu
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 30 krát
Bolo mu ďakované: 229 krát

Príspevokod užívateľa Realista » 22.04.2017

Suhlas. Davaj poriadne drepy, MT a spalis omniho viac. Cim si viac osvaleny, tym lepsie palis. Ked si skinny fat, ide to desne pomaly
No ja cvicim drepy a MT uz zopar rokov a chudsim ma nespravili, jedine mozno, ak by som nalepil 100 kila svalov, co sa nestalo. To spalovanie svalmi je velmi precenovane hlavne u naturalov. Nezabudaj, ze cim si masivnejsi, tym viac si hladny. A hlavne natural nejako masivny nikdy nebude.

Moja rada je good old sprinty / kardia (nie prehnane dlzky). Co by si mal robit tak ci tak, ak chces mat zdrave pluca a srdce. A nefucat pak na benchi jak nejake hebado.
Realista
Dátum registrácie: 25.10.2016

Príspevokod užívateľa Minimie » 26.04.2017

Bože to kto ešte chce páliť tuk na dvoch partiách a ostatných nie a chce k tomu využívať tréning :cry: Prosím už nie :D
Chudne sa stravou, tréningom zvýšiš síce výdaj, ale stále musí vzniknúť kalorický deficit..
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Moncici » 01.07.2017

Ahoj, chcela by som poprosit o radu. Vdaka zdravotnym problemom som velmi pribrala az na 98 kil. No za posledne tri mesiace som zhodila na 85. Vaha sa akosi zastavila a neviem si rady. Potrebujem schudnut este 15 kil za 7 tyzdnov. Vysku mam 163 cm, aktualnu vahu 85. Da sa schudnut aj doma? Mam doma orbitrek a stravovaci plan si dam zrejme vypracovat. Velmi by som ocenila rady ako sa dopracovat za tak kratky cas k vahe 70 kg. Velmi pekne dakujem.
Moncici
Dátum registrácie: 01.07.2017

Príspevokod užívateľa Tomasso88 » 03.07.2017

Ahoj, chcela by som poprosit o radu. Vdaka zdravotnym problemom som velmi pribrala az na 98 kil. No za posledne tri mesiace som zhodila na 85. Vaha sa akosi zastavila a neviem si rady. Potrebujem schudnut este 15 kil za 7 tyzdnov. Vysku mam 163 cm, aktualnu vahu 85. Da sa schudnut aj doma? Mam doma orbitrek a stravovaci plan si dam zrejme vypracovat. Velmi by som ocenila rady ako sa dopracovat za tak kratky cas k vahe 70 kg. Velmi pekne dakujem.
Ahoj, určitě si nechej vypracovat od někoho zkušeného stravovací plán, vzhledem k tomu, že tohle je základ, ale určitě bych se neupínal na to, ať je to co nejrychleji aby pak následně při nějakém výpadku nedošlo k jojo efektu, v případě že by jsi měla nastaveny kalorie až moc nízko.
Určitě bych zařadil silový trénink, který ti zajistí pravidelný výdej energie a zároveň při hubnutí zpevníš problematické partie a vůbec celkově. Kardio zařadit jen doplňkově, vzhledem k tomu, že v kombinaci silového tréninku a kalorického deficitu budeš pálit tuky i bez toho. Kardio zařaď v případě, když nebudeš chtít snížit na objemu jídla.
Váha se dá takhle rychle shodit, ale nedoporučuju to takhle rychle tlačit na pilu, vzhledem k tomu, že z dlouhodobého hlediska je určitě mnohem lepší a zdravější si postavu udržet v pro tebe přijatelných výsledcích.
Mensphysique competitor, online coach, fitness trainer
Tomasso88
Dátum registrácie: 03.05.2017
Poďakoval: 1 krát
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 03.07.2017

Tak tak, to by bolo prirychlo a jojo zarucene. To ti vychadza na 2 kg za tyzden...odporuca sa nechudnut rychlejsie ako 0,5 kg/ week. Takze urcite treba zvolnit a vyhnut sa extremom.

No a ano da sa chudnut doma, ale lepsie je to vonku, hlavne teraz v lete - treba byt co najviac vonku a slnit sa - aj to podporuje chudnutie.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Minimie » 03.07.2017

Určite sa chudnúť doma dá a dá sa chudnúť aj rýchlo.. otázne je stojí to za to?
Váha sa mohla zastaviť z rôznych dôvodov, podstatné je udržiavať kalorický deficit, tzn. správne nastavená strava a tréning (existujú videá na internete, teraz je pekne, takže letné športy, určite aj ten orbitrek a podobne). Čo sa stravy týka, dá sa ísť na to "selským rozumom", ale stále si myslím, že na začiatku je dobré zainvestovať (!!!! treba byť prezieravý!!!) ani tak nie do jedálnička, ako do vzdelania vedieť sa v strave pohybovať (nejde totiž o správne jedlá, ale o správne makrá)...

Čo sa týka tej rýchlosti..načo? kvôli dovolenke? Oplatí sa to?
Viem, čo je to byť baba s kilami navyše, viem čo je to schudnúť rýchlo a cítiť sa dobre...ale (to bola krajšia časť :grin: )...kvôli tej rýchlosti, som prakticky nejedla, bola som tak jednou nohou v anorexii (posadnutá svojim vzhľadom, váhou a túžbou byť chudá), následne som spadla do bulímie, čiže yes, čumela som na dno hajzľovej misy so zubnou kefkou v rukách :grin: a veľa rokov som bojovala so záchvatovým prejedaním...a to všetko len kvôli tomu, že som to chcela rýchlo a hneď...a následky? asi tak 5 rokov som bola absolútne bez cyklu (čo znie ako sen ženy, ale čo také odvápňovanie kostí?), viac som nežila ako žila, bola som nonstop unavená, v tréningu som sa nezlepšovala a asi ma ani nebavil a bola somveľmi smutný utiahnutý samotár...a kvôli čomu? kvôli jednej dovolenke v Chorvátsku na ktorú som chcela byť sexy as fuck :grimacing: Takže nie vôbec to nestojí za to, proste sa treba na tej ceste za postavou učiť, jesť, trénovať, mať sa rada a nestratiť zdravý rozum.. :thumbup: good luck
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017
Poďakoval: 8 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní