Cviky s vlastnym telom

Re: Cviky s vlastnym telom

Príspevokod užívateľa MasoKing » 14.07.2012

http://www.youtube.com/watch?v=09m9jpfuNqc" onclick="window.open(this.href);return false;
Užívateľov profilový obrázok
MasoKing
Dátum registrácie: 11.07.2009
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa SamOn » 27.05.2013

Zdravím, mohol by mi niekto poradiť s tréningom doma? možno niečo doplniť alebo poradiť nejaký cvik (neviem aké cviky robiť na chrbát pretože hrazdu mám v dverách a nieje možné sa tam chytiť dostatočne široko)

Hruď:
Kliky medzi stoličkami

Triceps + biceps (supersérie):
Hrazda s úzkym úchopom, Kliky na úzko
Bicepsový zdvih pružinou, Dips s vyloženými nohami

Ramená:
kliky v stoji (dole hlavou)
Príťahy k brade pružina
Rozpažovanie

Nohy:
Sissy drepy
Výpony na jednej nohe
Francúzske drepy

Brucho:
Dvíhanie nôh v ľahu
Seated crunches
Skracovačky
Skracovačky do strán
Side plank

zatiaľ cvičím 1 tréning ale chcel by som cvičiť 4-X do týždňa full body tréning tak, že by striedal 2 typy tréningu
Všetci potrebujeme veriť...
SamOn
Dátum registrácie: 26.01.2013

Príspevokod užívateľa slim_shady » 27.05.2013

Chrbat mozes cvicit hrazdu na uzko ale tahat to chrbtom... mozes sa chytit podhmatom alebo nadhmatom a nedvihat sa na bicak ale tahat sa ako keby prsiami k hrazde aby si sa tahal chrbtom :)
slim_shady
Dátum registrácie: 04.02.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa SamOn » 27.05.2013

myslíš akoby viac zakloniť pri tom dvíhaní?
SamOn

Príspevokod užívateľa slim_shady » 28.05.2013

Presne... proste sa musis pritahovat chrbtom na uzko da sa to aj tak...
slim_shady
Dátum registrácie: 04.02.2010
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa SamOn » 28.05.2013

neviem či to patrí sem ale neviete prečo ma strašné kŕče chytajú do lýtok ked cvičím brusaky ? :)
SamOn

Príspevokod užívateľa Frostbite » 03.06.2013

neviem či to patrí sem ale neviete prečo ma strašné kŕče chytajú do lýtok ked cvičím brusaky ? :)
zachytavas si nohy ked to robis?
Hej kotě, máš moc hezký šaty, ještě líp by vypadaly hozený na podlaze vedle mí postele.
Frostbite
Dátum registrácie: 29.01.2012

Tréning Väzňa

Príspevokod užívateľa bananjozko » 13.01.2017

Čauko borci , chcem sa opýtať čo si myslíte o tejto knihe ? Sú tam aj cviky len s vlastnou hmotnosťou , no a chcel by som začať cvičiť. Spolužiaci ma prehovárajú na činky , otec však na toto. Argumentoval tým , že sa mám pozrieť na gymnastov , že to sú chlapi :o
Tak neviem , čomu sa rozhodnúť. Chcem ešte začať sa doma venovať Boxu a neskôr Jiu Jitsu (mám knižky) a čo som čítal tak aj TOMI KID túto knihu doporučuje. A k tým boj. športom , nemám klub v mojej blízkosti , a kedže sa venujem gitare a ešte do toho gymnázium , tak nejako veľa času mi neostane cez týžden :(

Tak ma zaujímajú vaše názory a pohľady na túto knihu (resp. Činky vs "Stará škola) :D

Peace
bananjozko
Dátum registrácie: 19.09.2015

Re: Tréning Väzňa

Príspevokod užívateľa mar55 » 13.01.2017

Stara skola tiez cvicila s cinkami a gymnasti tiez
Nebud tak hrr do vsetkeho a urcite cinky nezanedbaj. S vlastnou vahou neskor budes citit limtovanie. Za mna rozhodne do fitka, kde si kludne neskor presedlaj na funkcny trening, vsak nemusis byt bodybuilder
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014
Poďakoval: 12 krát
Bolo mu ďakované: 9 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa berzerker » 18.01.2017

Chces ist do teplakov? Ale nie, ale napadlo ma to :D Nemuselo by byt zle zacat cvicit s vlastnym telom a potom k tomu pridat cinky...
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Tomanuel » 18.01.2017

Cvicenie s vlastnou váhou vs činky. Je to to isté. Stále sa jedná o určitý odpor ktorý prekonávaš. Vyber si to, co by ta bavilo viac, pretoze pri tom ostanes dlhsie.
Tomanuel
Dátum registrácie: 05.01.2017
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 19.01.2017

Ta kniha je dobre citanie akurat pre niekoho kto chce vediet ako cvicit bez ciniek a ako sa da cvicit v minimalnych podmienky.
Ty mas podmienky lepsie, tak preco sa obmedzovat na vlastnu vahu?
Tipujem ze tvojim cielom je nabrat svaly, tie naberies a ekd budes cvicit s valstnou vahou (do istej miery samozrejme, nebude steba kulturista), ale nadries sa 3x dlhsie ako s cinkami.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Príspevokod užívateľa Realista » 28.01.2017

Vsetci tito typci, co propaguju tieto opicinky na preliezkach, su na ihlach. VSETCI. Snazia sa ti nahovorit rozpravky, ako ze posilovna nie je prirodzena a pohyby co vykonavas v posilovni nie su pre nas naturalne a boli sme stvoreni na ine pohyby...Je to novy fenomen a ludia miluju dramaticke pribehy, takze idioti klikaju lajky na Instagrame, nech sa tito klamari mozu ich klamstvami zivit aj nadalej.

"Kral" street workoutov Hannibal, ktory sa zivi klamstvami uz asi dekadu:
http://nattyornot.com/hannibal-king-steroids/" target="_blank

Dalsi "vazen" Kali Muscle:
http://nattyornot.com/kali-muscle-steroids/" target="_blank

Mal som na vysokej dvoch spoluziakov ktori si za touto knihou velmi stali a dnes uz netrenuju. Preco asi?

Tento typ treningu ma totiz jeden velmi velky a neprekonatelny problem a to je konstantna vaha. A vsetci dobre vieme, ze ludske telo je masina stvorena na adaptaciu. Vysoky pocet opakovani na naturala nezabera. Az urobis 10 klikov, je uplne jedno ci urobis dalsich 200. To ze spravis 200 klikov ta spravi lepsim v jedinej veci a to je robenie 200 klikov. Ak si myslis ze ti toto pomoze v boxe, nemam slovko proti.

Pytat sa profesionalov, ako trenovat je velmi hlupe lebo ti ti nikdy nepovedia celu pravdu. Vsetci sportovci sypu (uz to zacina aj v profi gamingu).
Realista
Dátum registrácie: 25.10.2016

Príspevokod užívateľa MMichal » 11.02.2017

Realista: To s tymi klikmi pri zakladnych OKAY, ale skus kliky na jednej ruku, alebo stale existuju zatazove vesty, kamarat na chrbat atd., v tej knihe je to pekne vysvetlene
MMichal
Dátum registrácie: 11.02.2017
Poďakoval: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 11.02.2017

a načo by toto kto cvičil, ved permanentka do posilky sotji par drobynch a dnes ich uz je v kazdej riti minimalne 10 :D
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných