Cviky s vlastnym telom

Cviky s vlastnym telom

Príspevokod užívateľa Kriso » 28.03.2011

Cavte pocujte v novom MaF boli nejake cviky s vlastnym telom ak nemozete ist do posilky nepoznate este nejake ktore by ste sem pridavali a ktorimy mate skusenosti :D
Kriso
Dátum registrácie: 05.03.2011
Cash on hand: Locked

Re: Cviky s vlastnym telom

Príspevokod užívateľa janciny » 28.03.2011

Mozno ti pomoze toto : http://www.posilnovanie.sk/viewtopic.ph ... 86#p234986" onclick="window.open(this.href);return false;
Som s5!
Konečne :)
Užívateľov profilový obrázok
janciny
Moderator
Dátum registrácie: 15.02.2011
Poďakoval: 34 krát
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Nicol_10 » 29.03.2011

ja by som potrebovala poradiť nejaké cviky s vlastnou váhou ale jednoručkami na chrbát..samozrejme okrem hrazdy, bo baby sa tak lahko nezdvihnú samé :roll: a s jednoručkami okrem príťahov v predklone
Nicol_10
Dátum registrácie: 27.12.2009

Príspevokod užívateľa BellCross » 30.03.2011

ja by som potrebovala poradiť nejaké cviky s vlastnou váhou ale jednoručkami na chrbát..samozrejme okrem hrazdy, bo baby sa tak lahko nezdvihnú samé :roll: a s jednoručkami okrem príťahov v predklone
extenzie na zemi, alebo fitlopte na vzpriamovace, mrtve tahy s jednoruckami, obratene rozpazovacky video:

je to na ramena ale aj chrbat, pullover, a samozrejme este tie pritahy jednorucky, to tak asi vsetko zhruba co ma napadlo :)
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Rokie » 30.03.2011

Kriso kukni si fitmagazin.sk a tam valihora mal video "cvičime doma" alebo niečo take :) pohľadaj a určite nájdeš :)
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Kriso » 30.03.2011

Dik to je ten co miesa tie drinky?? :D
Kriso
Dátum registrácie: 05.03.2011

Príspevokod užívateľa Rokie » 31.03.2011

Ano :D
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Brozman » 31.03.2011

zhyby na hrazde

kliky na bradlach

kliky v stojke

klasicke kliky

tricepsove kliky

tu je to video, co spominal Rokie: http://fitmagazin.sk/videa/treningove-v ... ning-video" onclick="window.open(this.href);return false;
Brozman
Dátum registrácie: 07.11.2010

Cviky s vlastnym telom...vahov

Príspevokod užívateľa Volcano » 27.12.2011

Zdravim som tu novy a potreboval by som od vas odbornu radu. Takze podme k tomu. Doma mam len dve 10kg cinky a TRX (popruhy) ktore som dostal na Vianoce . Inak cvicim s vlastnou vahou (rozne kliky, brusaky, posilovanie krku a ine) Chodil som na muay thai cca 1,5 roka bohuzial teraz som to musel vypustit tak chcem cvicit doma. Chcel by som nabrat viac sily a objem. Takze pomohli by mi nejake doplnky myslim tym nieco ako (protein,gainer) k tomu aby som ziskal viac sily a vacsi objem ale pri tom nebudem cvicit s cinkami iba vlastnym telom ? Alebo to nebude mat vobec efekt ked nebudem cvicit s cinkami ?

Dik za skoreodpovede....
Volcano
Dátum registrácie: 27.12.2011

Príspevokod užívateľa am0k » 27.05.2012

Dosiahnem zmenu postavy len cvičením doma ? Nemám možnosť ísť do posilky, ani vlastné náradie. Mám len 2x 5kg jednoručky a expander. Nechcem nabrať XY kg svaloviny, len si spraviť telo, nech sa nehanbím dať si dole triko.
am0k
Dátum registrácie: 26.05.2012

Príspevokod užívateľa Frostbite » 28.05.2012

Dosiahnem zmenu postavy len cvičením doma ? Nemám možnosť ísť do posilky, ani vlastné náradie. Mám len 2x 5kg jednoručky a expander. Nechcem nabrať XY kg svaloviny, len si spraviť telo, nech sa nehanbím dať si dole triko.
zmena bude urcite...ja cvicim polroka a zmenu som uvidel.. ked cvicis vsetky partie tak budes mat taku atletickejsiu postavu...krajsiu skratka
Hej kotě, máš moc hezký šaty, ještě líp by vypadaly hozený na podlaze vedle mí postele.
Frostbite
Dátum registrácie: 29.01.2012

Príspevokod užívateľa am0k » 29.05.2012

zmena bude urcite...ja cvicim polroka a zmenu som uvidel.. ked cvicis vsetky partie tak budes mat taku atletickejsiu postavu...krajsiu skratka
Pecka. A mohol by si mi napísať ako si cvičil Ty ? Možno aj keby si sa chcel podeliť s tréningovým plánom. Veľmi by si mi pomohol
am0k
Dátum registrácie: 26.05.2012

Príspevokod užívateľa negi » 30.05.2012

Keď som začínal cvičiť tak som prvé mesiace cvičil len doma. Mal som jednorúčky 13 kg a nejaké strunové blbosti. Cvičil som všetko čo ma vtedy s tým napadlo + kliky a brušáky. A môžem povedať že URČITE zmenu dosiahneš :007 .
negi
Dátum registrácie: 26.09.2010

Príspevokod užívateľa Frostbite » 30.05.2012

toto je dobra stranka na to ..lebo ja mam trenink cisto na seba ..(som po zrazeni akurat)

http://www.cviceni-doma.cz/cviky/
Hej kotě, máš moc hezký šaty, ještě líp by vypadaly hozený na podlaze vedle mí postele.
Frostbite
Dátum registrácie: 29.01.2012

Príspevokod užívateľa Martys » 17.06.2012

Čaute.Chcel by som zostaviť tréningový plán na cvičenie s vlastnou váhou.Potrebujem hlavne vedieť koľkokrát do týždňa, aké cviky a či treba aj strečing, čo si myslím, že hej.Keď sme už pri tom strečingu, tak ktoré cviky? Je tu aj o tom téma len tam ich je vypísaných toľko, že neviem s ktorým začať :D Ešte sa spýtam, napr. pri klikoch mi puká v zápästí a lakťoch ( pri hrazde v ramenách). Dosť mi to vadí a neviem čo s tým robiť. Zlá technika alebo treba nejakú kĺbovú výživu? Díky za odpovede :)

p.s. : Viem, že o príspevok vyššie je stránka s cvikmi, no potreboval by som vybrať tie efektívnejšie.
Martys
Dátum registrácie: 30.05.2012

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných