Crossfit

Re: Crossfit

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.04.2014

No ale vo fitkach su všelijaky treneri čo trenuju ludi ..to maš to isté ... preto si treba vybrat dobry crossfit gym ...a nie ako v Mlynoch napr. ty si z nitry tak vieš ...ten velky nasypany čo tam trenuje crossfit ..som ho učil jak spravne robit premiestnenie s výrazom -_- hlavne ze beru za trening 3-4e ...chod pozret na trening do Red royalu na chrenovej napr.

Ked som cvičil obcas "sukromne" treningy s trenerom ešte pred treningom pre verejnost (ktory bol samozrejme lahsi, ale všetkych 30 ludi rozdelenych do skupin podla vykonnosti atd.) tak sme si dali napr takyto WOD:

5 HSPU
15 butterfly pull up
5 clean and jerk (70% max)
20x Swing 32kg kettlebell
25x Box jump

daj si toto v kuse 12 minut dookola :D ...skoro som skapal
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 21.04.2014

[quote="Lyandrol"]No ale vo fitkach su všelijaky treneri čo trenuju ludi ..to maš to isté ... preto si treba vybrat dobry crossfit gym ...a nie ako v Mlynoch napr. ty si z nitry tak vieš ...ten velky nasypany čo tam trenuje crossfit ..som ho učil jak spravne robit premiestnenie s výrazom -_- hlavne ze beru za trening 3-4e ...chod pozret na trening do Red royalu na chrenovej napr.

Ked som cvičil obcas "sukromne" treningy s trenerom ešte pred treningom pre verejnost (ktory bol samozrejme lahsi, ale všetkych 30 ludi rozdelenych do skupin podla vykonnosti atd.) tak sme si dali napr takyto WOD:

hej, dal som už edit na svoj príspevok
Naposledy upravil/-a Zeratul v 21.04.2014, upravené celkom 1 krát.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa Zeratul » 21.04.2014

No ale vo fitkach su všelijaky treneri čo trenuju ludi ..to maš to isté ... preto si treba vybrat dobry crossfit gym ...a nie ako v Mlynoch napr. ty si z nitry tak vieš ...ten velky nasypany čo tam trenuje crossfit ..som ho učil jak spravne robit premiestnenie s výrazom -_- hlavne ze beru za trening 3-4e ...chod pozret na trening do Red royalu na chrenovej napr.
ten dotyčný teraz robí trénera v Red Royal. :D
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 11 krát
Bolo mu ďakované: 20 krát

Príspevokod užívateľa brassers » 21.04.2014

ja v crossfit boxoch drepujem 300kg na serie... jaaaj pockat to tak tie kotuce len vyzeraju, v skutocnosti je to len nieco cez 100 ;D
Do nutričných hodnôt počítam aj zeleninu a ovocie -> (červený grep na desiatu ako spaľovač , čo si o tom myslíte ? cca 150g/deň)
Užívateľov profilový obrázok
brassers
Dátum registrácie: 05.10.2012

Príspevokod užívateľa antiSval » 21.04.2014

ja by som sa to skor opytal takto..preco sa furt crossfitaci urazaju ako deti ? ...niekto da nieco na ich adresu a hned skacu 2 metre padesat...vsak to je len doberanie...ked (resp keby) si doberali crossfitaci kultakov alebo trojbojarov tak myslim ze by sa ich to nejako nedotklo lebo si budu mysliet ze oni su ti lepsi co zdvihaju xy kil...tak by mali aj crossfitaci si v hlave povedat ze oni su lepsi a neplakat stale ked si z nich robi niekto srandu...hovorim...na KMku robime casto crossfitacke veci a je to makačka a myslim ze na rozvoj kondicie a dynamiky je to parada...no to ze sem dam obrazok na crossfit neznamena ze nimi pohrdam alebo co ja viem co... :wink:
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa conker » 21.04.2014

pokial ide o zosmiesnovanie bodybuilderov tak

Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa kelsi » 22.04.2014

ja celkovo nechápem tento "hejt" na crossfit ale na druhej strany ani na kulturistiku.. robím crossfit už rok a pol, pričom predtým som sa posilke nevenovala a musím povedať, že ma to v dobrom ovplyvnilo... chodila som a aj chodím do crossfitového gymu, kde tréneri vedia čo robia (RRCFT, Crossfit Pressburg) a majú skutočne dobrú techniku a našťastie aj ten dar, že to vedia naučiť ostatných... samozrejme, že keď idete inam, najmä do komerčných fitiek kde si postavili akože "crossfit zónu" nezažijete dobrý tréning a tréner nemá ani šajn o tom čo je trh alebo nadhod... vďaka crossfitu som sa zamilovala do cvičenia a teraz to kombinujem s klasickou posilkou, ale neviem či by som to vedela aj predtým, predsa človek sa nenaučí drepy a mŕtve ťahy sám od seba keď mu nemá kto pomôcť (tým samozrejme netvrdím, že mám perfektnú techniku aby ma tu nechytal niekto hneď za slovíčka), resp. mu to bude dlhšie trvať... na crossfite som sa spolu s väčšinou ľudí čo tam chodia veľa vecí naučila (šplhať, základy vzpierania..) a neľutujem, že som tam išla... dostala som sa k vzpieraniu, čo je úplne úžasný šport alebo k behu... človek samozrejme časom zistí, že je potrebné venovať sa viacerým športom a trochu diverzifikovať aktivitu ale keď crossfit je cesta, ktorá pomáha ľuďom sa hýbať a v tých správnych posilkách sa naučia ako správne robiť jednotlivé cviky, tak nevidím dôvod na výsmech... okrem toho vo väčšine gymoch učia striktné zhyby a kipové a butterfly sa robia len preto, že je to v crossfite tak naprogramované (USA :roll: )...

a čo sa týka crossfitových trénerov tak v hore spomenutých posilkách je každý z nich dlhoročný športovec (gymnasta, vzpieranie a pod) a vedia čo robia, je pravda, že mnohí ostatní si len urobia kurz a potom sú akože "tréneri" ale pravdupovediac je to aj v bežných posilkách, kde je minimálne jeden "odborník" na stravu a "tréner"...

a čo sa týka tých veľkých kotúčov tak to má svoje opodstatnenie, pretože mnohé cviky človek (ženy) nezvládne robiť s veľkou hmotnosťou ale potrebuje aby mal tyč v úrovni lýtka aby tak správne premiestňoval a podobne, preto sú také velké... a mnohé najmä teda americké crossfitové gymy majú dve sady kotúčov jedny takéto a potom špeciálne na vzpieranie- na SR na to samozrejme nie sú peniaze...

samozrejme, že vás asi o tom, že crossfit môže byť dobrý nepresvedčím :lol: ale to ani nechcem... ale tak ako v klasickom posilovaní ale aj v crossfite ľudia makajú a pracujú na sebe takže akýkoľvek hejt je úplne nezmyselný.. mali by sme radšej hejtovať všetkých coach potatoes :D
kelsi
Dátum registrácie: 06.11.2013

Príspevokod užívateľa conker » 22.04.2014

Ked uz je rec o tych coach potatos tak planet fitnes (na ktore reklamu som dal link) je fitko v amerike urobene presne pre tento typ ludi.Odtial vyjebu cloveka ked naozaj maka.(nerobim si srandu)
conker

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.04.2014

wtf :D to fakt ? prečo ta potom chodia, resp. ...žiadne respektive :D nechapem
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa k0sTi » 22.04.2014

hej, boli nedavno pripady v "spravach" ako vykazali ludi lebo boli "priliz fit" ... ono planet fitness je dost zvlastna instituacia, dokonca priamo vo fitku predavaju pizzu
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

no proste to je pre lenivych ludi co sa tvaria ze cvicia.To je na dlhe vysvetlovanie :D.Ale ako uz bolo naznacene v reklame tak kazdy co tam pride s ako tak formou tak nanho zazeraju alebo maju hentake predsudky.Vacsinou tam chodia obezny alebo vychudnuti ludia so ziadnou formou co sa nikam nepohnu (lebo ani nechcu resp sa chcu vyhovarat).Je tam zakazane nosit tielka alebo akekolvek oblecenia co by nejak ukazalo formu.Neni tam drepovacia klietka ani bench (iba multipress),vacsinou su tam len stroje,mrtvy tah tam je zakazane robit vsetko je fialovej farby a je tam tzv "lunk alram" (lunks su v podstate taky ti meatheads) ktory sa spusti kedykolvek moc buchas alebo dychcis a vtedy ti daju napomenutie alebo ta vyjebu.Este raz nerobim si srandu fakt taketo fitko existuje :D.Ale na druhu stranu je to dobra vec lebo to je presne pre takych blbych ludi co nam vo fitkach zavadzaju ako napriklad co sa antisval stazoval na dedka co mu p.coval zato ze robil mrtvolu to by bolo fitko presne prenho.
conker

I DONT GET IT :D :D ....rly .....

ako je toto možné lol :D ..aj na tom zarabaju ? maju velku klientelu ? :D ešte mi o tom popiš zaujima ma to :D ..to je neskutočne normalne mam nervy teraz :D
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa antiSval » 22.04.2014

tak tomu ver :D na slovensku je to na vyssej urovni...my mame chodiaci a pi*ujuci lunk alarm :D :lol: 8)
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

no zarabaju lebo je dost blbych ludi nato co tam chodia.Proste to je fitko pre pussies co nechcu makat a chcu sa len tvarit ze makaju.A hej zabudol som ze pre tych co tam maju permanentku davaju raz do mesiaca priamo pri vstupe pizzu a mafiny :D

toto je ten lunk alarm mimochodom ktory sa spusti kedykolvek niekto robi moc hlucne zvuky :D

Ak sa chces dozviet viac tak do youtubu jednoducho napis "planet fitnes" a najdes tam kopu videi kde nato vsetci p.cuju,trolluju,robia si srandu z toho fitka atd a tento hejt nato je podla mna uz opravneny s dobrymi dovodmi :D.
conker

:D :D moj zivot nema zmysel idem zhorieť :D
Lyandrol
Moderator

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: NIDECKER93 a 9 neregistrovaných