Crossfit

Re: Crossfit

Príspevokod užívateľa ryzoto » 05.08.2013

a čo nebodaj svaly :D ale hybaj :D :D ...prosimta ....svaly pališ aj bez jedla pri fyzickej aktivite mozno po 24 hodinaCH .......nechcite ma vytočiť a tvrdit ze ked si nedam prd treningom xy gramov BCAA tak spalim 4cm z bicepsu ...

jasne že musíš dat bcaa aspon 30g ako vraví dusinas :lol: :lol: :lol:
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
Užívateľov profilový obrázok
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011
Cash on hand: Locked
Bolo mu ďakované: 1 krát

Príspevokod užívateľa buy-10 » 22.10.2013

takze odporucate si davat pred CF tuky a bielkoviny?nie sachre?
buy-10
Dátum registrácie: 02.03.2013
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 22.10.2013

urcite ...svaly tam nezapajaš v takej miere ze su extremne zakyslene ako pri 10 seriach na biceps ...a pekne pališ tuk ..sam som tak šiel a chudol som a silnel zaroven ..a velmi rychlo...
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa Pekks35 » 22.10.2013

Osobne davam noc predtym pri aktivite vyzadujucej viac glykogenu nejake starchy carbs. A doporucujem to iste

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
Pekks35
Dátum registrácie: 28.10.2012

Re: ZABAVA

Príspevokod užívateľa Fesák » 21.04.2014

Co má kazdy proti crossfitu?
Fesák
Dátum registrácie: 07.04.2011

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 21.04.2014

:D taky verejný hejt ..ako napr. na Biebera alebo Rytmuas :D ....ja som to robil pol roka a viem čo je to za drinu :) ..lahsie je dojst do posilky dat si 5x5 DL BP SQ a ist domov :P ako 30-40 minut makat bez prestavok zakladne cviky :P
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa conker » 21.04.2014

Tak ale to je v podstate kardio.A intenzivne kardio je vzdycky tazsie ako silovy/objemovy trening ale na objem/silu je lepsie ist 5x5.
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Príspevokod užívateľa k0sTi » 21.04.2014

FTFY
30-40 minut makat bez prestavok zakladne cviky so smiesnymi vahami a retardovanym prevedenim
Team fluffeh!
k0sTi
Dátum registrácie: 01.05.2013

Príspevokod užívateľa Zeratul » 21.04.2014

Co má kazdy proti crossfitu?
Pretože Crossfiťáci sa tvária ako majstri sveta, ktorí všetko vedia, pričom ich tréneri nemajú ani páru o tom, čo je to správna technika, periodizácia, zatiaľ, čo poberajú nehorázne veľké peniaze za tréningové jednotky, ktoré dokáže vymyslieť 9-ročný chlapec. Česť výnimkam.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

Zalezí kam na crossfit chodite ...chodte do Red Royal do Nitry alebo k "nám" do serede ...to su treningy ..nie nejake kktiny vo verejnych fitkach kde kvoli crossfit boomu postavili ten multifunkčný rack aby zarobili na propagande...

Kosti: skus si davat premiestnenia + over head press + atg drep so 40 kilami ..neviem či by si to dal ;) ..u nas davali ženy 30 ;)

Zeratul: zase je to o jedlivcoch ..takuto istu mienku maju lajkovia o nas "kulturistoch" ze mame melony pod pazuchami a nadhadzujeme vahami aby sme boli velký a pritom sme len nemotorne hovada :D

Conker: ja som za ten pol roka crossfitu strašne zosilnel ;) to robili tie hand stand push ups, kruhy, a DLko ...som daval take iste vahy ale absolutne som nepotreboval opasok ani ziadne bandaze nič ...

btw. typek vo videu robi slušné butterfly pullups ;) o par cm vyssie akuart keby ide
Naposledy upravil/-a Lyandrol v 21.04.2014, upravené celkom 1 krát.
Lyandrol
Moderator

nevidim dovod si take davat ;)
Team fluffeh!
k0sTi

tak vidiš to ..načo to potom hejtuješ ked nevidiš dovod to cviciť ??? to potom aj všetci Kick boxeri, a pod. su kkti lebo na treningoch cvicia podobne "kardio" kruhače ze ? ale nikdo z vas by nevydrzal ani taku rozcvičku s nimi ...

kašlem na to uz sa nebudem k tomu viac vyjadrovat, idem si spočitat radsej kalorie aby som nepribral tuk ....
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Zeratul » 21.04.2014

Zeratul: zase je to o jedlivcoch ..takuto istu mienku maju lajkovia o nas "kulturistoch" ze mame melony pod pazuchami a nadhadzujeme vahami aby sme boli velký a pritom sme len nemotorne hovada :D

videl som pár crossfit tréningov a bol to v podstate iba kruháč s pekným názvom "Crossfit". Nie je v poriadku, že 20ročná začiatočníčka robí rovnaký tréning ako 25ročný chlap, ktorý už má skúsenosti. Takisto, myslíš, že top Crossfiťáci ako Froning atď. sa dostali na takú úroveň tým, že robili nejaké WOD alebo skupinové cvičenia? Nie. Väčšina Crossfit trénerov má spravený iba kurz za 1 000 eur, ale žiadne praktické skúsenosti. Robí vzpieranie, gymnastiku pár mesiacov a už robí trénera. Predsa nikto tu by nedal nikomu peniaze za trénovanie niekomu, kto robí kulturistiku alebo trojboj rok.

edit.: Každý, kto robí Crossfit, skôr či neskôr, sa dostane na úroveň, kedy sa už pomocou WOD nepohne ďalej. Kto chce byť dobrý v čomkoľvek, aj v Crossfite, musí trénovať podľa svojich potrieb, nie nejakého WOD. O. i., tréner, hoci aj dobrý, nemôže ustrážiť a korigovať 20 ľudí, čo je počet, aký často pri týchto skupinových cvičeniach býva. Niektorí Crossfiťáci na SK, ako napríklad Tibor Mráz, sa nedostali tam, kde sú, cez klasický Crossfit. Alebo česká Pavla Kladivová má korene v trojboji aj vzpieraní a z toho ťaží.
Naposledy upravil/-a Zeratul v 21.04.2014, upravené celkom 1 krát.
SQ: 290
BP: 190
DL: 320
Total: 800
BW: 128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011
Poďakoval: 13 krát
Bolo mu ďakované: 24 krát

@Lyandrol: vela veci nerobim a nevidim v nich problem, ale ked hento metanie sa miesto pullups a podobne veci su podla teba ok tak...
Team fluffeh!
k0sTi

Príspevokod užívateľa conker » 21.04.2014

tie "butterfly pullups" alebo nech sa tomu hovori akokolvek su podla mna dobre akurat na vyklbenie ramien.A inak hej vela crossfit treningov su v podstate kruhovy trening ktory tu bol uz davno pred crossfitom.Aj to co si zmienil ze 40 min ides vkuse hlavne lifty bez prestavky to je v podstate kruhovy trening.
Pain is temporary,but snapped up lumbar spine is forever.
conker
Dátum registrácie: 05.04.2013

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných