Brusne svaly

Re: Brusne svaly

Príspevokod užívateľa silný » 10.07.2019

Bezne cvicin brucho bez zataze... Skracovacky, dvihy nôh v leže, plank, vacuum a keď vahu tak mohamedy, uklony do stran, vytacanie do stran a stroje ale najviac su aj tak drepy a DL :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 10.07.2019

Ja potrebujem co najmenej zapojit nohy, cize dvihanie noh vo vyse ani v leze nie je idealne. Tak isto skracovacky na sikmej lavicke nie su idealne. Uklony do stran a vytacanie do stran robim so zatazou to je OK. Skusim plank a vacuum a uvidim.

Stomach vacuum: ako to cvicit? 4x do maxima? hned potom by som dal plank 4x do maxima.
NIDECKER93
Dátum registrácie: 29.12.2011
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.07.2019

Ja robím najprv plank a ked ma vypne dám sa len do pozície na kolená, dlane na zem, chrbát rovný a tlačím/ sťahujem brucho... po tom planku to pekne cítim ako až páli spodok brucha... či 4x alebo 24x to už je individuálne... ale mne sobone stačí aj 3x, viac sa mi po treningu už nikdy nechce :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 111 krát
Bolo mu ďakované: 648 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných