Brusne svaly

Brusne svaly

Príspevokod užívateľa nemarek » 07.02.2012

Caute chlapi.

Dostal som tip (co sa brusnych svalov tyka) na tuto zostavu: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474" onclick="window.open(this.href);return false;

Nie som ziadny expert a rd by som poznal vas nazor.
nemarek
Dátum registrácie: 07.02.2012
Cash on hand: Locked

Re: Brusne svaly

Príspevokod užívateľa Du4n » 08.02.2012

Sam to cvicim,hlavne je aby si si to prisposobil na seba.Ak nevladzes radsej zniz pocty opakovani alebo pridaj pauzu akoby si to mal ist zle technicky.
Don't judge each day by the harvest you reap ,but the seeds you plant.

-Robert Louis Stevenson
Užívateľov profilový obrázok
Du4n
Dátum registrácie: 22.09.2010

Príspevokod užívateľa nemarek » 08.02.2012

Je tam 30 opakovani, ja si davam 20. Ako je to riadna zaberacka pre mna. Ale najviac motivujuce je, ze toto je len Level 1 a su tam este dve obtiaznejsie urovne.
nemarek
Dátum registrácie: 07.02.2012

Príspevokod užívateľa juro51 » 15.02.2012

Chcem sa opytat ze jak je mozne ze niekto ma 3 pary niekto 4 pary brusnych svalov ? Ja mam 3. Mozu mat vsetci 4 pary ci je to nejak dane ?
juro51
Dátum registrácie: 14.02.2012

Príspevokod užívateľa johnytgun » 15.02.2012

Zalezi to od toho ako ich mas upnute... ja mam horny rad upnuty niekde medzi ceckami skoro a preto to vyzera mozno trochu blbo :) kazdy ma rovnaky pocet brusnych svalov
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010

Príspevokod užívateľa VladikVT » 16.02.2012

oplati sa davat brucho ked neidem na ris ale na objem ?
VladikVT
Dátum registrácie: 29.08.2011

Príspevokod užívateľa johnytgun » 17.02.2012

Ano,stred tela treba mat silny stale ;)
johnytgun
Moderator
Dátum registrácie: 26.01.2010

Príspevokod užívateľa VladikVT » 17.02.2012

takže je potrebne cvičit cele brucho aj boky ano ? :) ok vdaka ti
VladikVT
Dátum registrácie: 29.08.2011

Príspevokod užívateľa juro51 » 19.02.2012

Rovnaky je kolko ? :D Pretoze podla tohto obrazka je ich tam 6 http://bodybuilding-fitness101.com/wp-c ... et-abs.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; to ma asi vecsina co som tak videl, aj ja tak mam. Ja mam na mysli ze ako je mozne napr. toto http://2.bp.blogspot.com/_IW2Ygd77i6Y/S ... Marek3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;. Ci vsetci ludia mozu mat 8 (4 pary).
juro51
Dátum registrácie: 14.02.2012

Príspevokod užívateľa junkman12 » 23.02.2012

na tom obrazku co si dal su 4 pary...rataj aj tie zelene len to nejako nesikovne odsekli :D
junkman12
Dátum registrácie: 27.02.2010

Príspevokod užívateľa memo » 04.05.2012

ahoj, potreboval by som poradit ohladom brucha, zacal som intenzivne cvicit brucho zhruba pred troma tyzdnami, ale mam snim problem namiesto toho aby sa my obvod brucha pomaly zmensoval sa praveze zvecil o 1,5cm , prisposobil som aj stravu a zacal som davat viacej kardia (pred kazdim treningom 10min a na konci tiez 10 a raz do tyzdna cisto 40 min kardio) nejde my o tehlicky iba sa chcem zbavit pivneho pupka. Snazim sa davat po tri cviky a po tri serie. S tim kardiom to nechcem niejako prehanat lebo nechcem sa uplne vyrisovat iba dat par cm z obvodu pasu dole. Kde robim problem? prosim poradte niejaky treningovy plan. Dakujem ya rady
memo
Dátum registrácie: 04.05.2012

Príspevokod užívateľa pepo88 » 05.05.2012

a ako si prisposobil stravu? meras pas rano nalacno?
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa memo » 05.05.2012

no ja som bol taky ze som sa rad prejedal hlavne po obede a vecer, jedaval som dost vela mastneho a sladkosti, masne uz nejem skoro vobec namiesto sladkosti si davam fitness tycinky a us sa neprezieram tiez rano som skoro vobec nejedaval iba jednu buchtu alebo rozok, teraz sa snazim rano dobre najest to jem celozrne pecivo zo syrom alebo celozrne buchty z vanilkovim tvarohom o tej desiatej vypijem protein alebo namiesto proteinu si dam banan a fitness tycinku , potom obed v restike samozrejme som prestal jedavat polievky, okolo tretej dam niejake to ovocie o siestej vecera tuniak o osmej posilka hned po posilke protein a ked pridem domov dam este tvaroch zo skoricovim cukrom toto je taky bezni den , nie vzdy je to takto . Ale hovorim nechcem ist ubplne do tehliciek ale potrebujem zredukovat tuk na bruchu. pas si zviknem merat vecer , mal by som rano? Snazim sa dodrziavat niejaky ten stravovaci jedalnicek ale vecinou je to takto ako som napisal pretoze v robote nezviknem mat cas na vyjedanie, dokonca sa my us stalo ze som bol okriknuti ze by som mal robit viac ako sa napchavat takze je to v ramci moznosti.
memo

Príspevokod užívateľa pepo88 » 05.05.2012

tak ten jedalnicek mas uuuuuplne cely zle.. ale fakt uplne cely... kukni nejaku dietu tu na fore.. vsetko sa da dodrzat pokial to naozaj chces... ano, pas sa meria rano nalacno
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa memo » 05.05.2012

no ono to neni dieta, ja ani niejako extra nechcem dietovat lebo nechcem schudnut s celeho tela -niesom vobec tucny potrebujem len s toho brucha dat dole ale to sa my asi nepodari bez riadnej diety?
memo

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných