Treningy

Re: Treningy

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 27.12.2019

Diki za odpoved.

Pec deck tam je, aby bolo nieco na prsia, ale idem ho velmi opatrne. Upazovanie v stoji zvladnem, nepisal som ho tam ale kludne ho pridam :)
Strihanie kladiek na prsia sa mi neda robit.
NIDECKER93
Dátum registrácie: 29.12.2011
Cash on hand: Locked
Poďakoval: 2 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 27.12.2019

No to boli len také moje postrehy, neviem ako si na tom ale základ tam je, takže len makať v rámci možností ofc, nech sa zranenie nezhorší...
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 27.12.2019

každopádne striedaj tie cviky. nie to isté dookola
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 69 krát
Bolo mu ďakované: 474 krát

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 02.01.2020

Trening idem ako som pisal akurat som pec deck vynechal, lebo ma to boli. Bavi ma to, ale dufam ze cim skor sa vratim k povodnemu treningu.

Ked tu uz pisem tak sa opytam.
Co poviete na trening 3+1? (Foto v prilohe)
Kamarat ho chce cvicit, mne sa to pozdava, ale chce viac nazorov pocut.

Cvici 4 roky hlavne silovo na 2-4 opakovania. Je natural a chce zacat robit opakovania. Vsetko 4x8 a triceps biceps 3x8. Takto to potiahnut 3 mesiace a potom dat dietu cca 10kg dole.
Prílohy
image.jpg
image.jpg (116.96 KiB) 1131 zobrazení
NIDECKER93

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 02.01.2020

Trening idem ako som pisal akurat som pec deck vynechal, lebo ma to boli. Bavi ma to, ale dufam ze cim skor sa vratim k povodnemu treningu.

Ked tu uz pisem tak sa opytam.
Co poviete na trening 3+1? (Foto v prilohe)
Kamarat ho chce cvicit, mne sa to pozdava, ale chce viac nazorov pocut.

Cvici 4 roky hlavne silovo na 2-4 opakovania. Je natural a chce zacat robit opakovania. Vsetko 4x8 a triceps biceps 3x8. Takto to potiahnut 3 mesiace a potom dat dietu cca 10kg dole.
Kamarát chce mať očividne veľké ruky, lebo mať rovnaký počet cvikov na biceps a hrudník o tom svedčí. Nepáči sa mi tento tréning vôbec.

Existuje plno osvedčených rutín, aj tu na tomto fóre,ktoré určite zafunguju lepšie. A ak si chce silou mocou vyskladať tréning, tak by som v tomto tréningu aspoň prehodil partie. Minimálne by som nešiel prvý deň trices a po ňom druhý deň hrudník. T
krokodil511
Dátum registrácie: 18.02.2018
Poďakoval: 6 krát
Bolo mu ďakované: 7 krát

Nemyslim si, ze chce velke ruky, je tam rovnako cvikou ale o seriu menej. On uz je dost velky, ale aj tukovy isiel silovou cestou.

S tym ze po tricepse idt hrudnik suhlasim

Kde najdem tie treningi ktore su naozaj dobre poskladane na styl 2+1 a 3+1 aby bola kazda partia precvicena 2x v tyzdni. Mozno by som aj svoj prehodnotil.
NIDECKER93

Nemyslim si, ze chce velke ruky, je tam rovnako cvikou ale o seriu menej. On uz je dost velky, ale aj tukovy isiel silovou cestou.

S tym ze po tricepse idt hrudnik suhlasim

Kde najdem tie treningi ktore su naozaj dobre poskladane na styl 2+1 a 3+1 aby bola kazda partia precvicena 2x v tyzdni. Mozno by som aj svoj prehodnotil.
Skús prvú stranu. Tam máš odkazy. Prípadne listín dalej.

To si sa ma vážne opýtal?
krokodil511

Tie som videl su z roku 2007 od vtedy sa mohli nejake veci pomenit a zlepsit, je to dlha doba, tak som myslel, ze su este niekde nejake novsie upravene popripade uplne nove.
NIDECKER93

Tie som videl su z roku 2007 od vtedy sa mohli nejake veci pomenit a zlepsit, je to dlha doba, tak som myslel, ze su este niekde nejake novsie upravene popripade uplne nove.
Ver mi, tie staré tréningy fungujú aj dnes. Ono dnes je vďaka internetu plno fitnes guru, ktorí objavili niečo nové, vďaka čomu týždenne priberies 5 kg čistých svalov, ale nefunguje to až tak celkom.
krokodil511

Príspevokod užívateľa silný » 02.01.2020

Ked to mohlo fungovať Arnoldovy a spol, musí to fungovať aj dnes :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 118 krát
Bolo mu ďakované: 676 krát

Príspevokod užívateľa NIDECKER93 » 03.01.2020

No takze som to celkom postudoval a prisiel som na to, ze upravim aj svoj trening (2+1 chodim), lebo tam mam toho moc.

2+1 na 3 mesiace potom by som chcel ist dalsie 3-4 mesiace cez leto TBT asi arnoldov.

A:
Hrudnik: bench + jednorucky na sikmej
Chrbat: hrazda nadhmatom + pritahy v predklone + mrtvola
Triceps: francuzske tlaky

B:
Nohy: drep + predkopavanie + lytka
Ramena: military + upazovanie
Biceps: velka cinka

Vsetko 4x8

Myslim, ze by to mohlo byt rozumne.

PS: kamarat ostava pri tom co som pridal hore pisane rukou, ze je to super.
NIDECKER93

Príspevokod užívateľa Vinnie » 03.01.2020

Kamarát chce mať očividne veľké ruky, lebo mať rovnaký počet cvikov na biceps a hrudník o tom svedčí. Nepáči sa mi tento tréning vôbec.
tiež dávam cca rovnaký počet cvikov na hrudník ako na biceps a aj tak mi stále zaostáva biceps za hrudníkom, takže ono to bude asi trošku zložitejšie ako si myslíš. asi to bude tým, že každý človek ma iné predispozície a potrebujú iný stimul na rast danej partie.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 69 krát
Bolo mu ďakované: 474 krát

Príspevokod užívateľa krokodil511 » 04.01.2020

tiež dávam cca rovnaký počet cvikov na hrudník ako na biceps a aj tak mi stále zaostáva biceps za hrudníkom, takže ono to bude asi trošku zložitejšie ako si myslíš. asi to bude tým, že každý človek ma iné predispozície a potrebujú iný stimul na rast danej partie.
S týmto suhlasim, ale tento ,,kamarát" to ešte len ide začať cvičiť. Tak či už dopredu vie, že potrebuje väčší stimul na ruky, neviem.

P.s.aj ja mám momentálne rovnaký počet cvikov, len ja idem momentálne fullbody
krokodil511

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných