Treningy

Re: Treningy

Príspevokod užívateľa Romanko999 » 02.05.2019

Prosim Vas o radu. Pisem zaverecnu pracu na znizovanie hmotnosti. Ja uz som program vymyslel ale zial je to z mojej hlavy a nemam to overene v praxi a teda potrebujem uz program, ktory je v praxi overeny a su ku nemu studie ale nic take som nenasiel....

Navrhol som trening 2 fazovy 3x do tyzdna

Do obeda silovú cast treningu a po obede HIIT - napr: tabata 20 minut.

Nenapada Vas nieco co je uz vymyslene s presnym nazvom a po pripade aj so studiou ?

Dakujem za pomoc.
Romanko999
Dátum registrácie: 10.04.2014
Cash on hand: Locked

Príspevokod užívateľa efraim » 02.05.2019

Aby si znižoval hmotnosť, musíš byť v kalorickom deficite...čiže mať vyšší výdaj energie ako príjem. A aký tréning na chudnutie? Podľa mňa silový tréning s chudnutím nemá nič spoločného, iba to, že pri ňom tiež vydávaš energiu....
Užívateľov profilový obrázok
efraim
Dátum registrácie: 17.05.2013
Poďakoval: 80 krát
Bolo mu ďakované: 80 krát

Príspevokod užívateľa silný » 10.05.2019

Koricky deficit je prvorady, aky trening, kolkokrat do tyzdna, crossfit ci liepanie sa po prelezkach nie je uz take podtatne... Je to uz individualne a radsej by som volil podla oaobnej preferencie, komu co vyhovuje ako daky nasilu naordinovany program :)
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
Užívateľov profilový obrázok
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Bank: Locked
Poďakoval: 92 krát
Bolo mu ďakované: 559 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní