Bolesti, úrazy

Re: Bolesti, úrazy

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 19.07.2018

A hlavne nikto z nas ta nevidi cvicit mozes/mohol si to robit nahovno dlhodobo a to je zdroj celeho problemu. "Flared elbows" pri benchi/klikoch, na bar/rope pushdown mozno koncis v 90°uhle co nie je najlepsi rozsah pohybu z pohladu zdravia laktoveho klbu.
Wake up.
WAKE UP!
You can do anything.
Don't limit yourself.
Change the world...

Always try to reach the unreachable or you will grow weaker.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 53 krát
Bolo mu ďakované: 28 krát

Príspevokod užívateľa TROLLER » 22.07.2018

S0re ok jedna z moznosti,asi fakt nemam na vyber.
john1003 francuzske tlaky aka skullcrusher? Este som to v zivote neskusal,dvakrat po sebe som minule nieco take robil ale len s jednoruckou,a bolo to v pohode. Nic mi nepraskalo. Ono ako keby sa mi tam zasekavala kost o nieco a potom to prebije,ale puka to stale.
Predtym nech idem cvicit si dam kliky,no a tam to puka tak ci tak. Robim na zohriatie rozne pohyby rukami,cca do 10 minut.
Uz dhsie som si vsimol,ked robim bicepsovy zdvih s dlhsou ticou v stoji. Ze mi ta zasrana lavacka nejako odbieha do strany, Nedokazem drzat tie sproste lakte pri tele,pravy laket este ano,ale ten lavy mi ide nejako do kriva-vybieha. Asi by to chcelo fotku,tazko sa to opisuje.
TROLLER
Dátum registrácie: 11.04.2018
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa TROLLER » 22.07.2018

Dante-90 stupnov vylucuje,cvicim asi 2-3 mesiace,predtym som robil 1,5 roka kluky doma , nic ine,iba kluky,a az ked som presiel a skusal diamond kluky,vtedy som to citil to pukanie. AKo keby mi tam kost do niecoho narazala,a presmikovalo to. Ja neviem.
TROLLER
Dátum registrácie: 11.04.2018
Poďakoval: 1 krát

Príspevokod užívateľa EzMuscle » 12.10.2018

Niaka rada na bolesť ramena pri benchi? Ked benchujem z váhou väčšiou ako 60kg tak vždy kúsok nad prsiami začnem cítiť bolesť v pravom ramene a obmedzuje ma to v cviku,nielen že robím menej opakovaní ale aj z výrazne menšou váhou
EzMuscle
Dátum registrácie: 08.03.2018

Príspevokod užívateľa meow321 » 14.10.2018

Ja davam stale pred treningom hrudnika a ramien diclobene retard tbl
Ak chceš ozaj veľké svaly, jedz brokolicu.
Užívateľov profilový obrázok
meow321
Dátum registrácie: 13.03.2018
Poďakoval: 47 krát
Bolo mu ďakované: 62 krát

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní