ako ZMENSIT sval ?

ako ZMENSIT sval ?

Príspevokod užívateľa berzerker » 16.05.2018

Zamyslam sa nad takouto vecou. Zoberme si priklad, Milan robil vela drepov a vsimol si, ze mu narastli sedacie svaly viac nez by chcel a namiesto J_LO glutealov ich ma ako pani Kardashian v objemovke. Rozmysla teda ako ich znova zmensit.

Predpokladajme este, ze nema nadmerne mnozstvo tuku.

Obcas sa da stretnut s odporucanim, ze na "vysekanie alebo vyrysovanie" treba "palit" svaly pomocou vysokeho poctu opakovani pripadne aj s vysokym vylucovanim laktatu / tu som si spomenul na nejaky stary clanok na T magu kde sa pomocou vyplavovana laktatu chudlo /

Funguje to, alebo je to blbost? Nestaci jednoducho sval menej precvicovat?

Mate niekto skusenosti s tym, ako sa da zmensit sval, ktory nadmerne hypertrofoval? Pripadne aku metodiku pouzit, ak chcem docielit urcitu tvrdost svalu, ale nechcem, aby rastol do objemu?
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Cash on hand: Locked
Bank: Locked
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Re: ako ZMENSIT sval ?

Príspevokod užívateľa rapsic » 16.05.2018

Naposledy som zmensoval svaly ked som vysadil :(
rapsic
Dátum registrácie: 27.04.2017
Poďakoval: 147 krát
Bolo mu ďakované: 274 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.05.2018

je to cele poriadna hovadina imo, nemožeš predsa predpokladať, ze tým, ze budeš sval cvičiť (aj s vysokým počtom opakovaní) ho zmenšíš... to je ako keby si chcel chudnuť z brucha a priberať na rukách... :) buď proste nastavíš kcal deficit a budeš chudnúť celý alebo vôbec... aj kardio ked budeš dreť kazdy den ale budeš s kaloriami v surpluse tak schundeš nič... :) fungovať by mohlo (ak uz fakt by si chcel ten sval dojebať, teda po tvojom zmenšiť), tak proste po tom, ako ho odcvičíš, nedať do tela žiadne živiny a prostriedky na to aby rástol a regeneroval
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Carnapolis » 16.05.2018

A co zvetsit ostatni svaly? ^__^
Pro obecne rady si piste do fora, ne me do PM.
Carnapolis
Dátum registrácie: 30.12.2017
Poďakoval: 20 krát
Bolo mu ďakované: 128 krát

Príspevokod užívateľa berzerker » 16.05.2018

Ved ja si tiez myslim, ze je to blbost, len sa pytam aj ostatnych :)
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010
Poďakoval: 3 krát
Bolo mu ďakované: 2 krát

Príspevokod užívateľa silný » 16.05.2018

A co zvetsit ostatni svaly? ^__^
načo by si to robil? ved na to treba pravidelne cvičiť a vela jesť :crazy:
Vaše otázky, problémy, postrehy a iné dopyty smerujte prosím do príslušných tém a nie do mojej poštovej schránky
(nie preto, žeby som bol neochotný poradiť, ale to na čo sa pýtate, môže poslúžiť aj ostatným...)
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Poďakoval: 71 krát
Bolo mu ďakované: 434 krát

Príspevokod užívateľa Vinnie » 16.05.2018

Obcas sa da stretnut s odporucanim, ze na "vysekanie alebo vyrysovanie" treba "palit" svaly pomocou vysokeho poctu opakovani pripadne aj s vysokym vylucovanim laktatu / tu som si spomenul na nejaky stary clanok na T magu kde sa pomocou vyplavovana laktatu chudlo
to nie je odporúčanie, ale totálny nezmysel. minulé leto som mal najlepšie stehná v živote a jediné čo som robil inak ako teraz, že do gymu som chodil na bicykli lebo som býval tak blbo odruky takže 15 intenzívnych minút tam a 15 naspäť ale s tým že keď som prišiel do gymu/domov tak som mal stehná napumpované do prasknutia a navreté žily. alebo skús robiť lýtka s vlastnou váhou XY opakovaní, že či z nich schudneš alebo naberieš. videl som za život kopu turistov, čo sa venovali len a len turistike a mali lýtka, ktoré by mohla väčšina návštevníkov posiliek závidieť.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010
Poďakoval: 41 krát
Bolo mu ďakované: 280 krát

Obcas sa da stretnut s odporucanim, ze na "vysekanie alebo vyrysovanie" treba "palit" svaly pomocou vysokeho poctu opakovani pripadne aj s vysokym vylucovanim laktatu / tu som si spomenul na nejaky stary clanok na T magu kde sa pomocou vyplavovana laktatu chudlo
to nie je odporúčanie, ale totálny nezmysel. minulé leto som mal najlepšie stehná v živote a jediné čo som robil inak ako teraz, že do gymu som chodil na bicykli lebo som býval tak blbo odruky takže 15 intenzívnych minút tam a 15 naspäť ale s tým že keď som prišiel do gymu/domov tak som mal stehná napumpované do prasknutia a navreté žily. alebo skús robiť lýtka s vlastnou váhou XY opakovaní, že či z nich schudneš alebo naberieš. videl som za život kopu turistov, čo sa venovali len a len turistike a mali lýtka, ktoré by mohla väčšina návštevníkov posiliek závidieť.
V sobotu som sedel na bicykli asi po roku (siel som na pivo) a po 200metroch pumpa do stehien, po kilometri som. Si musel oddychnut lwbo mi tvrdli nohy :)
rapsic

V sobotu som sedel na bicykli asi po roku (siel som na pivo) a po 200metroch pumpa do stehien, po kilometri som. Si musel oddychnut lwbo mi tvrdli nohy :)
rapsic

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných