Cvičenie doma-vysledky

Cvičenie doma-vysledky

Príspevokod užívateľa Bluewelvetcake » 05.01.2017

Chcem sa opýtať ci na cvičenie doma s ankle weights vobec nejaky vyznam aksa snažím vybudovať zadok nejaký keďže teraz nemam ziadny. Začala som takto doma drepy a pod pretože fitko neni pre študenta az tak lacná záležitosť.
Bluewelvetcake
Dátum registrácie: 05.01.2017

Re: Cvičenie doma-vysledky

Príspevokod užívateľa silný » 05.01.2017

cože, fitko ze neni lacna zalezisť? ved permanentka na mesiac stoji okolo tych 30€ + este nikede davaju aj dake študentske zlavy nie? a aj keby nie, myslim, ze lepsia investicia pre tvoje zdravie a tvoj zadok v tomto smere ani neexstuje... takze urcite neváhaj, nabehni do fitka a nalož par kotúčov na barbell, urcite to bude efektívnejšie jak šaškovať doma :007
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015
Been thanked: 4 times

Príspevokod užívateľa Chaskar » 05.01.2017

hmm nejaky zaklad sa urobit da no vzdy je potrebne pridat vahu dodatocnu,s tym ziskas najviac.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.
Užívateľov profilový obrázok
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 06.01.2017

Chcem sa opýtať ci na cvičenie doma s ankle weights vobec nejaky vyznam aksa snažím vybudovať zadok nejaký keďže teraz nemam ziadny. Začala som takto doma drepy a pod pretože fitko neni pre študenta az tak lacná záležitosť.
Ankle weights su ti na drepy naprd. Kettlebells/ nakladacie jednorucky mas najlacnejsie, a vyuzijes to aj na hip thrust, lounge. Ale mala by si cvicit cele telo, lebo nevidim pointu v peknom zadku, nohach a mlandravych rukach, zakrivenom chrbte a pod a tu nastava trosku problem. Doma cele telo neodcvicis - minimalne chrbat nie.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa Chaskar » 06.01.2017

este tak gumene expandery by bola jedna z moznosti....
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.
Chaskar

Príspevokod užívateľa Vinnie » 06.01.2017

Doma cele telo neodcvicis - minimalne chrbat nie.
žene stačí na chrbát robiť príťahy s tými nakladacími jednoručkami a tiež rumunský deadlift. nepotrebuje 350 cvikov ako žena a začiatočníčka.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 06.01.2017

Doma cele telo neodcvicis - minimalne chrbat nie.
žene stačí na chrbát robiť príťahy s tými nakladacími jednoručkami a tiež rumunský deadlift. nepotrebuje 350 cvikov ako žena a začiatočníčka.
Tak nie som expert na zensky fitness trening :D ale pritah kladky mi tam chyba aj tak, ale to by slo nahradit expanderom z vyssie polozeneho miesta... vlastne expandery roznych pevnosti by pokryli vsetky cviky, a ked niektore by boli zlozitejsie.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa Chaskar » 06.01.2017

pozri si na insta alebo youtube ako cvicieva zena Franka Mcgrath-a,pouziva expandery dost casto!

marissabischhhh-Marissa Rivero Mcgrath
Chaskar

Príspevokod užívateľa berzerker » 06.01.2017

Ale take slapanie do schodov uz by nieco mohlo spravit.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010

Príspevokod užívateľa nebuzardar » 11.01.2017

No s tými expandermi sa dá veľa odcviciť, ale treba mať ich kam pripevniť... Plus jednoročné činky... Ale nohy s tým stále slabo precvičíš... Chodenie po schodoch je len jak také kardio, aj keby si si dala na členky závažie, tak to furt nič nie je... Ja chodím po schodoch furt a na silné nohy a zadok by mi to fakt nestačilo...cena fitka naozaj nie je veľká položka, fakt tých 30 eur je nič aj pre študenta, ale ak sa hanbíš (mnohé baby sa hanbia ísť medzi chlapov cvičiť, možno ty nie) tak sa neboj, veľmi rýchlo si zvykneš, fitko je najlepšia voľba

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
SQUAT! - because somewhere out there a girl is warming up with your max...
nebuzardar
Dátum registrácie: 19.12.2012

Príspevokod užívateľa Denka » 11.01.2017

Ja dokonca drepujem uz relativne dlho a tiez nemam zadok bohvieaky, skratka genetika :D
...skus sa popytat na intraku vo vasom meste, resp tam kde studujes, ja som tiez tak chodievala :)
Denka
Dátum registrácie: 11.05.2013
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa norbert99 » 27.06.2017

norbert99
Moderator
Dátum registrácie: 10.03.2017
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Návrat na "Tréning a cviky (tréningy, tréningové plány, ako cvičiť)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní