Voľná diskusia

Vstup od 18 rokov

Re: Voľná diskusia

Príspevokod užívateľa edgarius » 11.01.2017

jj, moze to byt, jak pises... ale po 4-5cislach necakaj zazraky v objeme :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
Užívateľov profilový obrázok
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008

Príspevokod užívateľa Jozooo » 11.01.2017

čaute , ako otvoriť ampulku od balkanu ? treba to nadpiliť niečim ? či na to treba len prax ? lebo prvu som rozpučil v prstoch :/ diky
Jozooo
Dátum registrácie: 28.05.2015

Príspevokod užívateľa Chaskar » 11.01.2017

Jozooo napísal:čaute , ako otvoriť ampulku od balkanu ? treba to nadpiliť niečim ? či na to treba len prax ? lebo prvu som rozpučil v prstoch :/ diky

je narezana,nesmies to tlacit moc v prstoch,chtis a zlomis v mieste narezu.
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016

Príspevokod užívateľa Vinnie » 11.01.2017

nERv napísal:Neviem v ktorej teme som to uz pisal tak to napisem sem. S Vinniem sme sa bavili ze chcem zvysit libido provironom. Tak som zacal 75mg denne no dnes to je 8 den a ziadne zvysenie libida nepocitujem. Cyklus momentalne Tst mix 125mg, Trenbolon Enanthat 500mg, Boldenon 500mg vsetko E4D. Pouzivam este methan 5mg pred treningom 5mg po treningu. Dost mi uz tento problem nici partnersky zivot. Kazde rano robim kardio 45min potom do prace na 12 hodin a vecer trening. Trenujem 3+1. Prisna dieta sacharidy su nizko. Po celom dni vecer a hlavne po treningu uz nemam energiu vyprasit staru. Ono u mna ale tento problem zacal ked som pred letom v juni vysadil. Po slabej pct som sa rozhodol ze nebudem uz vysadzat ale pojdem B/C. Teraz som 21 tyzdnov v cykle a za tu celu dobu cyklu bolo zvysenie libida minimalne. Uz si zacinam skor mysliet ze neni problem u mna ale u priatelky. Sme spolu rok a pol a asi uz to nieje ono uz ma tak nepritahuje jak na zaciatku. Ovela viac ma vzrusi ked sa rozpravam s cudzou peknou zenou ako ked vidim staru nahu lezat na posteli. Nechcel som sem taketo nieco pisat dlho som nad tym uvazoval ci sem nieco take napisem ale kedze ma nikto odtialto osobne nepozna tak kaslem nato opytam sa lebo ma to uz dost dlho trapi tento problem.

ako ti už napísal aj chalani. treba zdvojnásobiť tesťák. ako sú ľudia, ktorým stačí TRT dávka testu a zvyšok zabezpečí boldenon, ktorý je mu veľmi podobný, ale zjavne to nie je asi tvoj prípad. takisto ak ideš tren, tak treba z času na čas dávať aj caber.

ale popravde v tvojom prípade by som nevidel problém v chémii, ale v tom, čo si napísal v druhej časti príspevku. ak ťa raz nejaká žena nepriťahuje, tak ti nepomôže ani gram tesťáku, 200mg provironu a pol litra vodky.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010

Príspevokod užívateľa Darty » 11.01.2017

jakze nepomoze :-D ja ked mam v kure libido na vrchole tak by som pojebal.doslovne cokolvek
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016

Príspevokod užívateľa nERv » 11.01.2017

Ja som naschval znizil testak kvoli trenu. Isiel som v tomto cykle na zaciatku aj 1g testu s boldenonom, oxy a methan. S trenom som tam mal najprv 250mg tst e4d. Ale dal som na Chaskarovu radu znizil som este tst a pridal tren. A kvalita svalov je teraz uplne inde nez bola predtym. A libido som mal viac menej rovnake ci pri 1g testu alebo teraz.

Leito00 - To reagujes na moj post? Ja som nikde nenapisal ze mam problem s erekciou ja mam problem s libidom to znamena ze nemam moc chut na sex. Ani to som nenapisal ze sa chcem s nou rozist.

Ze idem tst 125mg E4D neznamena ze idem 125mg tst tyzdene.
nERv
Dátum registrácie: 03.08.2009

ja by som urcite nieco urobil s prolaktinom,nasaldil cabergolin a nenavysoval tst.ano kazdy sme iny no nemyslim si ze problemom je hladina tst ako taka.beznou praxou byva uzivanie trenbolon s boldenonom....bez tst.
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar

nERV - ale ty si nenapisal ze tych 125mg ides e4d, automaticky som to bral ze ho ides tyzdenne, tak sa vyjadruj presne aby sa predislo zbytocnym flejmom
k Trenu samozrejme treba mat k dispozicii Caber a nie spoliehat sa na to ze "mne sa to nemoze stat" a potom tu fnukate ze nemate chut na sex
Tren sam.o sebe je drahy jak *****, to nemas par € na to aby si si pred zacatim kury zadovazil aj Caber?
ja by som tst predsa len trosku navysil (175mg e4d)
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty

Niktoš napísal:ja by som urcite nieco urobil s prolaktinom,nasaldil cabergolin a nenavysoval tst.ano kazdy sme iny no nemyslim si ze problemom je hladina tst ako taka.beznou praxou byva uzivanie trenbolon s boldenonom....bez tst.

jasne ze je to bezna prax, len nikto z tych borcov nechodi fnukat na forum ze mu nestoji zrazu kkt alebo ze nema libido, tymto borcom je to jedno, ich zivot je posilka, zradlo a hmota a nie frajerka na ktoru nema zrazu chut
Darty

takze aby sme to zhrnuli,mas 2moznosti:
1.ak nechces navysovat tst nasad inhibitor prolaktinu
2.nenasadzuj cabergolin a navys tst ako pise Darty
3.navys tst+pridaj cabergolin

ano moznosti su 3 no ja by som ich skusil ako pisem podla postupnosti,tym padom budes vediet na sebe na co a ako tvoje telo reaguje cize budes vediet akym stylom ist dalsi cyklus.
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar

Príspevokod užívateľa nERv » 11.01.2017

Darty napisal som ze tst mix 125mg, tren enanthat 500mg, bold 500mg vsetko E4D. Cabergolin som nikdy nemal. Na prolaktin som par krat pouzil parlodel. Nebolo by mozno zle ist na testy a dat si skontrolovat prolaktin a estrogen
nERv
Dátum registrácie: 03.08.2009

no vidis prehliadol som to, prepac
a presne tak, testy su zaklad, len pozor, HPL uz nerobi v Blave na Mytnej testy, musite si najst iny labak :-(
Darty

Darty napísal:Tren sam.o sebe je drahy jak *****?

ani by som nepovedal. od DMX za 10ml 47,50 € (ten pôjdem najbližšie asi, teda ak nevychytám zas nejakú akciu). posledne som bral Infinity výpredaj tri-tren za 38 € a SIS labs za 45 € v 20 % akcii.

ja by som nikdy nedal za vialku trenu 70 € a podobne :D
Vinnie

no ved ani ja by som tolko nedal, ale po primobolane je najdrahsi a kura na nom vyjde dost to musis uznat
Darty

test e/tren e 300/700 pri cene za test 28 € a za tren 45 €. prepočíta si cenu na mesiac. vôbec to nie je tak hrozné práveže. mnohí ľudia tu chodia drahšie kúry so slabším efektom
Vinnie

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], coyotitko a 4 neregistrovaní