NUTREND

Re: NUTREND

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 22.12.2016

Tycinky su len z nudze cnost. Sam si vies doma spravit kvalitnejsie a lacnejsie, nutrendky chutovo su OK, aleako skoro vsetky tieto mainstram tycinky biologickou hodnotou je to odpad. Zmes cukru, srvatky sojoveho proteinu.
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa Filipes » 28.12.2016

DanteUnchained napísal:Tycinky su len z nudze cnost. Sam si vies doma spravit kvalitnejsie a lacnejsie, nutrendky chutovo su OK, aleako skoro vsetky tieto mainstram tycinky biologickou hodnotou je to odpad. Zmes cukru, srvatky sojoveho proteinu.

A vedel by si mi teda poradiť niečo, čo si môžem doma vyrobiť ako rýchly snack a zobrať si so sebou do roboty? Chodiť nabalený miliónom dózičiek ma zrovna nebaví.
Filipes
Dátum registrácie: 21.12.2016

Príspevokod užívateľa silný » 28.12.2016

Chleba s maslem a se šunku
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 28.12.2016

Filipes napísal:
DanteUnchained napísal:Tycinky su len z nudze cnost. Sam si vies doma spravit kvalitnejsie a lacnejsie, nutrendky chutovo su OK, aleako skoro vsetky tieto mainstram tycinky biologickou hodnotou je to odpad. Zmes cukru, srvatky sojoveho proteinu.

A vedel by si mi teda poradiť niečo, čo si môžem doma vyrobiť ako rýchly snack a zobrať si so sebou do roboty? Chodiť nabalený miliónom dózičiek ma zrovna nebaví.

Vygoogli si domace proteinove tycinky. Podla toho co potrebujes, ak viac sacharidov, zaklad ovsene vlocky, ak viac bielkovin a tukov zase na orechovej baze s proteinom a s ovsenymi vlockami a medom ako vyplnou. Receptov je plny internet a nemusia to byt len tycinky - muffiny, lievance, cookies...
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa noGainz » 28.12.2016

bageta s masom.
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný