NUTREND

Re: NUTREND

Príspevokod užívateľa Filipes » 28.12.2016

Tycinky su len z nudze cnost. Sam si vies doma spravit kvalitnejsie a lacnejsie, nutrendky chutovo su OK, aleako skoro vsetky tieto mainstram tycinky biologickou hodnotou je to odpad. Zmes cukru, srvatky sojoveho proteinu.

A vedel by si mi teda poradiť niečo, čo si môžem doma vyrobiť ako rýchly snack a zobrať si so sebou do roboty? Chodiť nabalený miliónom dózičiek ma zrovna nebaví.
Filipes
Dátum registrácie: 21.12.2016

Príspevokod užívateľa silný » 28.12.2016

Chleba s maslem a se šunku
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 28.12.2016

Tycinky su len z nudze cnost. Sam si vies doma spravit kvalitnejsie a lacnejsie, nutrendky chutovo su OK, aleako skoro vsetky tieto mainstram tycinky biologickou hodnotou je to odpad. Zmes cukru, srvatky sojoveho proteinu.

A vedel by si mi teda poradiť niečo, čo si môžem doma vyrobiť ako rýchly snack a zobrať si so sebou do roboty? Chodiť nabalený miliónom dózičiek ma zrovna nebaví.
Vygoogli si domace proteinove tycinky. Podla toho co potrebujes, ak viac sacharidov, zaklad ovsene vlocky, ak viac bielkovin a tukov zase na orechovej baze s proteinom a s ovsenymi vlockami a medom ako vyplnou. Receptov je plny internet a nemusia to byt len tycinky - muffiny, lievance, cookies...
Užívateľov profilový obrázok
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa noGainz » 28.12.2016

bageta s masom.
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Príspevokod užívateľa Minimie » 16.03.2017

Teda neviem ako vy, ale za mňa veľký palec dolu, čo sa týka tejto značky...zloženie snáď všetkého bolo desné.. :oops:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017

Príspevokod užívateľa Hector » 16.03.2017

Ale ludia si chvalia prichute, tycinky maju vsade na kazdej pumpe ale ja si dam vzdy radsej tu tmavu bavorsku bagetu :)
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Ale ludia si chvalia prichute, tycinky maju vsade na kazdej pumpe ale ja si dam vzdy radsej tu tmavu bavorsku bagetu :)
Nehovorím o chuti, ale zloženie je ako horálka s popraškom proteínu :D
Minimie
Osobná trénerka

Ano neda sa to zrat... jedine ked tak zapit mliekom alebo kalaukom, ale to ma od svojej podstaty daleko :) ale zasa nie vsetky veci maju zle. Uznavam ze Nutrend je dobra zacka, podla mna jedna z top znaciek na trhu.

Prvy protein ktory som si v zivote kupil bol od Nutrendu. Balenia boli este take tie stare z roku pana, asi 2,5kg.

Vtedy som nemal peniaze takze som si ho setril asi pol roka. Jahodova prichut :)
Hector

Ano neda sa to zrat... jedine ked tak zapit mliekom alebo kalaukom, ale to ma od svojej podstaty daleko :) ale zasa nie vsetky veci maju zle. Uznavam ze Nutrend je dobra zacka, podla mna jedna z top znaciek na trhu.

Prvy protein ktory som si v zivote kupil bol od Nutrendu. Balenia boli este take tie stare z roku pana, asi 2,5kg.

Vtedy som nemal peniaze takze som si ho setril asi pol roka. Jahodova prichut :)
Naopak, chuť je fajn, aj čo sa týka Bcaačiek, proteínov alebo tyčiniek...určite je to aj dobrá značka (pre vybraný druh spotrebiteľov) :007...
ale ak aspoň trochu kukáme na zloženie, v dnešnej dobe už predsa existuje kopa možností ako nahradiť cukor a iné látky, ktorých majú v produktoch habadej a ktoré tak celkom nie sú namieste v zložení proteínu či Bcaačiek :roll:
Nehaním všetko, taký Lkarnitín a nejaké vitamínky sú asi fajn (cukor do objemu kapsulky asi nevošiel :D ), ale v súboji horálka vs. tyčinka nutrend, odporúčam siahnuť po horálke, vo výsledku ju stačí posypať proteínom, vyjde to nastejno :D
Minimie
Osobná trénerka

Ked ono je aj aj tak, ze kazda firma sa specializuje na nieco ine. Podla mna nemozu byt vsetci vo vsetkom vynimocni! Co sa tyka cukru, som za. Cukor a fitness vyziva parti na smetisko minulosti. Dnes su daleko lepsie ingrediencie ako cukor. Kazdopadne sa mi firma Nutrend paci, ide smerom dopredu a ludom prinasa stale nieco nove, takze za mna palec hore :007
Hector

Návrat na "Recenzie, skúsenosti jednotlivých značiek doplnkovej výživy (doplnková výživa, novinky na trhu)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný