Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Príspevokod užívateľa Steve76 » 01.05.2015

V tejto sekcii píšte skúsenosti s posilňovacími zariadeniami. Čo používate, kde nakupujete, ktorú značku preferujete? atď.
Odborník na doplnkovú výživu a majiteľ portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Majitel fóra
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy at

Príspevokod užívateľa BellCross » 06.05.2015

Ako bezny cvicenec nekupujem ziadnu znacku strojov a co sa tyka preferencii vyhovuju mi skor klasicke stare stroje, ale to bude asi sila zvyku len.
Momentalne v posilke su stroje znacky Grun Sport a tie mi vyhovuju uplne, aj ked vyuzivam asi len dva :D
Pouzivam protismerne kladky.
Ked som doma tam su stroje znacky LUX, tam uz tych strojov vyuzivam viac.
CI uz prevedenia, ergonomie(alebo ako sa tomu nadava) a celkovo su velmi pohodlne, len v BA som sa s tou znackou este nikde nestretol.
Mal som este skusenost s lifefitness ale to su take tie stroje pre invalidov skor vhodne.
BellCross
Dátum registrácie: 14.03.2011

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy at

Príspevokod užívateľa pepo88 » 06.05.2015

tiez sa priklanam ku klasike KOHI, grun sport, popripade este DAFE a hammer strenght
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Re: Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy atd.

Príspevokod užívateľa Tomi111 » 28.01.2016

Ahojte chalani. Potreboval by som poradiť ohľadom kúpi posilnovacej veže, konkrétne http://www.famtastic.sk/Klarfit-Ultimat ... 192873.htm
Jedna sa o používanie tejto veže doma. Tak ma zaujíma ci sa ju oplatí vôbec kupovať a ci by to neboli len vyhodené peniaze.
Viem ze sa to nevyrovná klasickej posilke alebo domácej posilňovni typu lavička, hrádza, bradlá a nejaká ta kladka. Ak ma niekto skúsenosti s podobnou vežou tak vas prosím o názor. Vopred ďakujem
Tomi111
Dátum registrácie: 28.01.2016

Návrat na "Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy (odborné poradenstvo)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných