miroslav.kavcak

Re: miroslav.kavcak

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 22.03.2015

Netušil som že taký malý update mojej zaprášenej galérie spôsobí takúto debatu. Prečo nechcem sypať ? V mojom okolí sype skoro každý. Moji sparingovia sú momentálne všetci v kúre. O steroidoch mám naštudované v každom smere a na vlastné oči vidím čo dokážu. Zo zásady voči ním ako prostriedku na zvýšenie športovej výkonnosti, či dostiahnutie nejakého cieľa nič nevidím. Dajú sa brať fakt rozumne s minimálnymi badateľnými následkami. Ale načo by to bolo mne ? Nemám súťažne ambície, ani nie som ani 18 ročný chlapec, ktorý chce rýchlo nabrať svaly. Mám odcvičených 15 rokov a pravdepodobne už asi balansujem na genetickej hranici no moja postava mi postačuje. To čo som chcel, som dosiahol. Zdravé, primerane osvalené a funkčné silné telo.

So steroidmi je to ako na horskej dráhe. Vidím ako mi chlapci idú hore a potom po kúrach padajú. Volám ich do fitka a sem tam sa dočkám len odpovede, že načo, že bez šťavy to nemá zmysel. Samozrejme keď sú v kúre, tak je to iný level a len čumím aké váhy tlačia, ale potom spravidla padnú a len pitschujú , že akí sú slabí. Teraz som samozrejme písal o ich rekreačnom sypaní - dve , tri kúry do roka. Iné by to bolo na TRT atd. . Ja chodím do fitka celoročne, stále sa mi rovnako chce, stále ma to rovnako baví, nie som ovplyvňovaní hladinou TST v krvi :). A ak aj vynechám pár tréningov (debilné skúškové obdobia na výške :D ), tak sa nemusím báť, že mi atrofujú svaly , lebo naturáli ma oveľa vyššiu udržateľnosť prírastkov.

A v neposlednom rade je tu plán si v dohľadnej dobe založiť rodinu. Neštudoval som genetiku aby som si bol na stopercent istý, že užívanie akýchkoľvek steroidov nemení genetickú informáciu prenášanú z otca na dieťa. Možno je to prílišný neopodstatnený strach, ale načo riskovať , či zvyšovať šancu že sa niečo nepodarí. A ako už bolo spomenuté, chémia na nás už aj tak dosť číha na každom kroku.

P.S.: :twisted: :twisted: :twisted: Nemyslím si , že vyzerám tak zle, aby som bol na to odkázaný :twisted: :twisted: :twisted: Podj€b pre tých sypačov, ktorí vyzerajú horšie ako ja :lol:
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Príspevokod užívateľa mimosvk » 22.03.2015

tu poslednu vetu si si mohol odpustiť :D :D :D ego down :cry: :cry: :mrgreen: :D :D
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa kauly » 22.03.2015

Netušil som že taký malý update mojej zaprášenej galérie spôsobí takúto debatu. Prečo nechcem sypať ? V mojom okolí sype skoro každý. Moji sparingovia sú momentálne všetci v kúre. O steroidoch mám naštudované v každom smere a na vlastné oči vidím čo dokážu. Zo zásady voči ním ako prostriedku na zvýšenie športovej výkonnosti, či dostiahnutie nejakého cieľa nič nevidím. Dajú sa brať fakt rozumne s minimálnymi badateľnými následkami. Ale načo by to bolo mne ? Nemám súťažne ambície, ani nie som ani 18 ročný chlapec, ktorý chce rýchlo nabrať svaly. Mám odcvičených 15 rokov a pravdepodobne už asi balansujem na genetickej hranici no moja postava mi postačuje. To čo som chcel, som dosiahol. Zdravé, primerane osvalené a funkčné silné telo.

So steroidmi je to ako na horskej dráhe. Vidím ako mi chlapci idú hore a potom po kúrach padajú. Volám ich do fitka a sem tam sa dočkám len odpovede, že načo, že bez šťavy to nemá zmysel. Samozrejme keď sú v kúre, tak je to iný level a len čumím aké váhy tlačia, ale potom spravidla padnú a len pitschujú , že akí sú slabí. Teraz som samozrejme písal o ich rekreačnom sypaní - dve , tri kúry do roka. Iné by to bolo na TRT atd. . Ja chodím do fitka celoročne, stále sa mi rovnako chce, stále ma to rovnako baví, nie som ovplyvňovaní hladinou TST v krvi :). A ak aj vynechám pár tréningov (debilné skúškové obdobia na výške :D ), tak sa nemusím báť, že mi atrofujú svaly , lebo naturáli ma oveľa vyššiu udržateľnosť prírastkov.

A v neposlednom rade je tu plán si v dohľadnej dobe založiť rodinu. Neštudoval som genetiku aby som si bol na stopercent istý, že užívanie akýchkoľvek steroidov nemení genetickú informáciu prenášanú z otca na dieťa. Možno je to prílišný neopodstatnený strach, ale načo riskovať , či zvyšovať šancu že sa niečo nepodarí. A ako už bolo spomenuté, chémia na nás už aj tak dosť číha na každom kroku.

P.S.: :twisted: :twisted: :twisted: Nemyslím si , že vyzerám tak zle, aby som bol na to odkázaný :twisted: :twisted: :twisted: Podj€b pre tých sypačov, ktorí vyzerajú horšie ako ja :lol:
Vsetky palce hore aj na nohach za tvoj prispevok. Klaniam sa. Supera naseries tak, ze ho predbehnes a este ked naturalnym sposobom, tak sypaca moze j......t
kauly
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa hadepe » 23.03.2015

Spravny pristup :007 suhlasim stebou na 100%
hadepe
Dátum registrácie: 13.03.2011

Príspevokod užívateľa Bress » 26.03.2015

tu suhlasim s mirom ani sa necudujem. Tiez nechapem velmi, ak sa niektore nevenuje na vysokej urovni sportu ( tj sutazi a vteyd musi ) tak naco brat.
Ja len pomimo, tak uzivanie zvysuje sance aj na niektore druhy nadorov( viac som sa nato nepozeral ) , takisto ako kedysi zvysovala vysokoestrogenove HAK atd.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 31.03.2015

Pomaly sa to ukazuje :). To kardio obdeň sa mi začína páčiť.
Prílohy
20150331_182501.jpg
20150331_182501.jpg (294.91 KiB) 2792 zobrazení
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 03.10.2015

" Drobná " zmena v mojom živote. Podelím sa o to aj s vami ;)
Prílohy
fitko1.jpg
fitko1.jpg (140.53 KiB) 2145 zobrazení
fitko2.jpg
fitko2.jpg (112.63 KiB) 2145 zobrazení
fitko3.jpg
fitko3.jpg (126.13 KiB) 2145 zobrazení
cop.jpg
cop.jpg (162.42 KiB) 2145 zobrazení
SK2.jpg
SK2.jpg (300.67 KiB) 2145 zobrazení
SK1.jpg
SK1.jpg (124.72 KiB) 2145 zobrazení
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa kauly » 03.10.2015

" Drobná " zmena v mojom živote. Podelím sa o to aj s vami ;)
Congrats for both of you

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
kauly
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa DADO44 » 03.10.2015

Gratulujem! :007
FB: Tadeáš Mihál - Amateur Bodybuilder
Height: 176cm +/-
Weight: 89-90kg
DADO44
Dátum registrácie: 05.02.2013

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 03.10.2015

Gratulujem, inak máš peknú ženu :)
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013

Príspevokod užívateľa daniel96 » 03.10.2015

Taktiež veľká gratulácia :) fotka v uniforme top :)
Bench-press: 140 kg , 2017
Bench-press eq: 155 kg , 2016
Deadlift: 210 kg , 2017
Deadlift eq: 220 kg , 2016
Squat: 165 kg 2014
bw: cca 70kg
daniel96
Dátum registrácie: 08.01.2013

Príspevokod užívateľa Bogi » 05.10.2015

Toto nie si ty nahodou? :D

Obrázok
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 05.10.2015

Chalani, ďakujem za blahoželania :)
Bogi - Nie, nie som,,,ja by som si ten Legpress naložil doplna, veď čo sa budem flákať keď som už vo fitku :D.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa homar » 05.10.2015

super to je, congrats k svadbe a aj forme :007
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 09.10.2015

gratulujem :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Glock17, Yahoo [Bot] a 11 neregistrovaných