miroslav.kavcak

Re: miroslav.kavcak

Príspevokod užívateľa jakub1114 » 01.11.2014

Skvela postava , na takuto nejaku uroven by som sa chcel dostat , je to super motivacia pre mna palec hore.
jakub1114
Dátum registrácie: 20.05.2008

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 17.11.2014

Skurv@ny , alebo vyjeb@ny naturál v objemovke ( či ako nas to voláte ).
Prílohy
CYMERA_20141117_133823.jpg
CYMERA_20141117_133823.jpg (182.66 KiB) 2712 zobrazení
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Príspevokod užívateľa spawn99 » 17.11.2014

skoro ako ja ked sa pohram s photoshopom :D
super to mas :007
Buď hrdý, ale nikdy spokojný.
spawn99
Dátum registrácie: 24.05.2012

Príspevokod užívateľa Matubody » 17.11.2014

Ked som si prezeral tvoj fotolog videl som len foto z objemovky o par dni neskor,som si ho prezeral zas a natrafil som akurat na foto kde si vyrysovajy,vravim si ved to nieje ten log co som kukal minule az som sa dostal znova k objem.foto a vravim si ty vole riadna zmena :) a kvalita parada len tak dalej!!!
Matubody
Dátum registrácie: 12.06.2014

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 17.03.2015

Cvičím si pre seba, mám sa fajn a pomaly dietujem :). O 2 mesiace ukážem dúfam že životnú formu :).
Prílohy
CYMERA_20150316_210428.jpg
CYMERA_20150316_210428.jpg (158.96 KiB) 2121 zobrazení
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa kauly » 17.03.2015

Paradne to je. Keep working out
kauly
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa pepo88 » 18.03.2015

ides na sutaz ked o dva mesiace? :)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 18.03.2015

Nie, formu robím pre seba. Potrebujem mať čo najnižšiu hmotnosť a čo najväčšiu fyzickú výkonnosť v každom smere a tuk mi bude len zavadzať. Súťaženie ma niekedy bralo, ale tak nevidím zmysel pretekať ako natural medzi borcami, ktorí sa neštítia pretekať nasypaní. A zase bol som jedným trénerom oslovený, či nechcem pretekať medzi klasikmi, ale na tom som mu povedal, že nechcem sypať, takže ani súťažiť, lebo inak sa im podľa mňa nevyrovnám :). Je to začarovaný kruh a preto chcem byť mimo neho :).
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa ViloNejaky » 19.03.2015

Ty si proste netvor! :D A Miro, jeb na ostatných každý ma svoje svedomie a na druhej strane toto je tak **** šport, že aj ked si čistý tak šeci aj tak si myslia svoje takže ani tak ani tak :) musíš to robiť preto, že ty chceš a pretože ta to motivuje správnym smerom v napredovaní... bez ohladu čo si jaký nímand myslí. každopádne si velký! :D
Awards:
*Vicemajster sveta INBA 2014 v kategorii Mr. Physique do 178cm
*Tretie miesto MS SR 2014 v kategorii Mr. Physique
*Prvé miesto Grand prix Ostrava 2013 v kategorii Mens Physique

Pre viac info sledujte moj log :)
ViloNejaky
Dátum registrácie: 28.03.2013

Príspevokod užívateľa Yzerman » 20.03.2015

a preco vlastne nechces sypat? :)

nemusi to by nejake hardcore sypanie, ale len nejake rozumne light latky, light davky, synergie, to by slo, nie? :)
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

Príspevokod užívateľa Neusohl » 20.03.2015

viac krát som u neho zachytil slová ako že cvičí pre seba, aby sa cítil dobre, zároveň aby bol výkonný vo svojej funkcii :)

takže v tom prípade to je viac pochopiteľné .. práve menej je sypať pre diefčatká, chlapcov a miss súťaže, de facto potom je ťažké merať čo dokázal človek sám (obligátne - chcem byť najlepší aký viem byť) a čo konkrétny androgén (prípadne iná látka od plešatého dílera s akné) ... zároveň je to hranica materializmu de luxe (ktorý aj tak končí smrtou ...)

takže pokiaľ v práci je nadpriemerný (je), vyzerá skvele a zdravo (vyzerá), a cvičí pre nie materialistické dôvody (čo robí) .. prípadne chce mať rodinu a iné dôvody tak nevidím dôvody prečo by mal sypať :) (zároveň PZ nemá problém zohnať najkvalitnejšie látky, tak tú možnosť máí :D)

môj názor, pls žiaden flame od zarytých "hardcore" cvičencov čo majú potrebu sí davať na FB do titulky "tren hard" ...
"Buď bojovníkom a zabi túžbu, tú silnú nepriatelku duše." (Bhagavadgita 3.43)
Nebuď idiot a nekupuj suplementy, ktoré sú drahšie ako by mali byť - nenechaj sa okoňovať!
Neusohl
Dátum registrácie: 06.04.2011

Príspevokod užívateľa kauly » 21.03.2015

a preco vlastne nechces sypat? :)

nemusi to by nejake hardcore sypanie, ale len nejake rozumne light latky, light davky, synergie, to by slo, nie? :)
Uved prosim aspon jedno pozitivum preco by mal?
Dakujem
kauly

Príspevokod užívateľa Yzerman » 21.03.2015

Dakujem
tak napr.
dosiahnutie naturalneho maxima, a s nim spojenej nemoznosti posuvat sa dalej
vyuzitie potencialu AAS na enormne naberanie dalsej hmoty pri v podstate neskodnosti na telo
Yzerman
Dátum registrácie: 04.03.2011

Príspevokod užívateľa kauly » 21.03.2015

Dakujem
tak napr.
dosiahnutie naturalneho maxima, a s nim spojenej nemoznosti posuvat sa dalej
vyuzitie potencialu AAS na enormne naberanie dalsej hmoty pri v podstate neskodnosti na telo
Tak tomuto pozitivu nerozumiem: "dosiahnutie naturalneho maxima, a s nim spojenej nemoznosti posuvat sa dalej"
A k tomu druhemu pozitivu len otazka. Preco su AS zakazane? Ja zasnem ze sa tu tak otvorene propaguju AS a admini to v klude akceptuju. Pritom by toto mala byt stranka o zdravom, cistom, poctivom zivotnom style kde mlady ludia nasleduju skusenejsich ktori zaznavaju cistotu kulturistiky. Mne osobne je jedno co robite, ale ak nechcete mat na svedomi osudy mladych ludi, tak si vytvorte novy web kde nebudete miesat cistotu ako natural s AS, ale budete prezentovat iba svoju cestu.
kauly

Príspevokod užívateľa Phantom » 22.03.2015

:D :D :D :D prosímta toto si zabil ze čistotu :D anabolika v mase pesticidy v zelenine vo vode obsiahnuty stanozol atd atd no jasne to čisty by mohli dedovia vraviet čo dali 5-15mg metanu a bola to sila dnes davaju 30 a picuju... doba ide dopredu radšej mat info a vediet ako sypat ako sypat podla dilera čo chce na tebe vytočit čo najviac a je mu jedno jak dopadneš on ma z teba zisk a ostatok nerieši...
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných