miroslav.kavcak

miroslav.kavcak

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 02.07.2011

Aktuálne fotky... Práve sa rozhodujem či opäť objemovka, alebo či viac vysekat...
Momentálne sa zameriavam na rozvoj stehien a lýtok, lebo tieto partie som doteraz najviac flakal...

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
Užívateľov profilový obrázok
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Re: miroslav.kavcak

Príspevokod užívateľa Backs » 02.07.2011

super! kolko rokov cvicis?
Backs
Dátum registrácie: 06.09.2010

Príspevokod užívateľa Rokie » 02.07.2011

Karháme za cvičenie v šľapkách! :D

Inač strašne dobrá postava. Ak nabušíš nohy bude to vyzerať bombasticky. Ja by som šiel do diety.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 02.07.2011

Cvičím už dlho... Od 15tich... Mal som odvtedy dve zdravotné ročne pauzy a pár menších mesačných takže necvicim v kuse :D
Prvé roky som nemal absolútne poňatie o strave a jedol som klobásy a slaniny :D . Ale aj tal som nemal nikdy problém pribrat hmotu ...
Sorry za tie šľapky :D. Ale keď necvicim nohy tak chodím stale vo vzdušnej obuvi ... Tiež som tak uvažoval že nohy musím urobiť a potom sa uvidí čo ďalej...
A ďakujem za pochvalu,,,ja si stale myslím o sebe že vyzerám ako somalec ... :(
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa Palo_85 » 02.07.2011

Ze somalec :D Toto ma pobavilo :D... forma je bombasticka, ak ti to pomoze tak tvoja postava sa nevyrovna celej somalsej osade ;-) ale nie prepac je to paradne :007
Palo_85
Dátum registrácie: 25.06.2010

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.07.2011

no, len sa zi zjebe kotuč na nohu v tych šlapkach :D :D videl som take pripady ...k postave myslim ze som ti ja uz pisal dosť ! :007 ...ja osobne, by som isile dalej objem (ak ti to v lete nevadi) a potom az na jar 2012 by som dal aspon 3 mesiace dietu a zosekať to a budeš mať posravu ako pán :)
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 03.07.2011

:D Ale ja fakt keď sa pozriem na ruku, tak sa mi zdá že vyzerám ako suchar... To mám z toho že stale pozeram na tie napichane steroidne skrine so 70cm obvodom paze ....
Kotúč mi už spadol aj keď som mal botasky a aj keď len šľapky a nezaznamenal som nejaký rozdiel v intenzite bolesti... Skôr zakopnutie o stojan s kotucmi bolel :D
Objem mi nevadí... :D Teraz idem tej štýl stravovania o ktorom sme sa bavili a pri ktorom zaznamenavam nárast sily a vďaka BCAA neskutočne zlepšenie regenracie... Takto pôjdem do októbra a potom sa uvidí či pri tom zostanem alebo zahajim klasickú objemovku s tým, že si už dám viac pozor na pribernie tuku...
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 03.07.2011

jj ten štyl stravovania je super, len musis mat k nemu financie, ja ako študent si nemozem dovolit dve jedla denne, kedze by som v nich nemal dostatok B S T ....ale pre teba je to urcite dobre a ked uz pozorujes zlepsenie! :007
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Príspevokod užívateľa misomiso » 03.07.2011

velmi dobra postava, ta prva fotka vyzera neskutocne dobre, len tak dalej :007
misomiso
Dátum registrácie: 18.04.2011

Mne o financie neide, ale viac má stáli sacharidove vlny ako toto :D. Vo vlnách som pil dva krát protak a raz nočný protein . Teraz jeden protak so 40 g glukózy , 40 g malty, 10 g BCAA a kreatínu napoly pred a potom dolejem vodu a počas tréningu... Fantázia ...Toto si zatiaľ neviem vynachváliť ... A v SV som bol slabý ako čaj,,,teraz sa mi sila vrátila a hneď sa mi trénuje lepšie...

misomiso : ďakujem ...priznám sa že to som akurát docvicil prsia :D
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa rossi » 03.07.2011

Ty mas suchu ruku? :D...Nepozeraj uz do zrkadla pre istotu :D.Objem je perfektny.Nejake vykony???
rossi
Dátum registrácie: 03.12.2009

Nebudem... :D Moje výkony nič moc..Nikdy som ani len nezakopol o silový tréning a ani to nebolo mojím cieľom. A ani cviky ako mŕtve ťahy či drepy so necvicieval...Až teraz pred mesiacom som sa na to odhodlal ... Ale aby som hodil pár čísiel, tak moje doterajšie najlepšie výkony boli : Benchpress 4 x130 kg, francuzsky tlak s ez tyčou 6x75 kg , Bicepsovy zdvih s EZ 4X75 kg, Tlaky za hlavou s VC 6x102 kg , legpress 4x500 kg ...
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa Dante Flyshit » 03.07.2011

Paráda, tobôž keď si nikdy nešiel silovo a vynechával si 2 z 3 zákl. cvikov :shock:.
Dante Flyshit
Dátum registrácie: 22.12.2009

Keby som mal moc vrátiť sa do svojich zaciatkou, tak by som to všetko napravil a dávno by som súťažil v naturalnej kulturistike...
miroslav.kavcak
Moderator

Príspevokod užívateľa Dino600 » 03.07.2011

4x500 ? to sa len tak v posilovniach nevidi, aspon ja som sa s takym cislom este nestretol :-)
Dino600
Dátum registrácie: 08.06.2008
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Fotky užívateľov (pred a po: objemovka, rysovačka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní