Názor na kúru - priestor na diskusiu

Vstup od 18 rokov

Re: Názor na kúru - priestor na diskusiu

Príspevokod užívateľa mirutko » 12.01.2017

Na prvý pohľad to vyzerá good :)
SQUATS SAVE LIVES !
Užívateľov profilový obrázok
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014

Príspevokod užívateľa Nescafeegold » 12.01.2017

K tomu trenu bych měl dávat jako prevenci cabest. Bude stačit každý pondeli a čtvrtek 0.5mg?
Nescafeegold
Dátum registrácie: 11.12.2016

Príspevokod užívateľa Leito00 » 12.01.2017

1 - 20 tst cypionat 300mg
1 - 20 bold 600 mg
1 - 8 tren ace 520 mg
8 - 12 provi 50mg
12 - 20 turinabol 60mg
Cau hosi co na to rikate ?:)
Proviron aspoň 75-100
Leito00
Dátum registrácie: 10.01.2017

Príspevokod užívateľa j.papez11 » 13.01.2017

Pro 50ti kilovou holku v pohodě

Odesláno z mého EVA-L09 pomocí Tapatalk
j.papez11
Dátum registrácie: 13.01.2017

Príspevokod užívateľa limited » 13.01.2017

nikto ten YK-11 tu ešte nešiel okrem Niktoša. takže zatiaľ ani sa nevie aký to má vplyv na hmotu. možno to je niečo, čo má značný vplyv na silu, ale minimálny vplyv na hypertrofiu ako napr. halotestin. taktiež sa nevie nakoľko to je toxické pre pečienku. možno je to úplný masaker a kombinovať to s methanom a stanom je kktina na entú.
Ja to prave tak kombinuju ted, yk11+methan :shock: :lol:
,,Všetko je len v hlave,,
limited
Dátum registrácie: 29.09.2016

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 13.01.2017

Má chuť to niekto skontrolovať ? Druhá kúra, vek 40 r, 80 kg, cieľ je jemne nabrať silu a skvalitniť.
Prílohy
TST-metan-oxandrolone-T3.xlsx
(18.19 KiB) 26 stiahnutí
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Príspevokod užívateľa Chaskar » 13.01.2017

Má chuť to niekto skontrolovať ? Druhá kúra, vek 40 r, 80 kg, cieľ je jemne nabrať silu a skvalitniť.
hmm cyklus by bol ok az na tu t3,tu tam moc nechapem v takych davkach a proviron by som tam nedaval,radsej pauzu od oralov aj ked je min.toxicky no napriek tomu ani nejaky extra efekt nebude mat taku dobu.co sa tyka pct vzhladom na vek by som dal pred pct hcg 5000iu rozdelenych do 5tich davok s tym ze posledna davka moze byr 5dni pred pct.uzivat ho kazdy 4ty den.prosti estrogennemu posobenie v case uzivania pct do urcitej miery postaci oxan.
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016

Príspevokod užívateľa silný » 13.01.2017

T3 by som dal pyramídou na 75 a ťahal dlhšie, kludne aj celú kúru, oxanu by tiež mozno sa pýtalo aspon na 80 dvihnúť, testu je celkom málo, ak to tak chce ostať, pridal by som aspoň tren A alebo bolde ale potom predĺžil kúru... a ten proviron by som stade vyjebal a kúpil si radšej viac hovädzieho... :lol:
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Tú T3 len na jemné zrýchlenie metabolizmu, lebo sa sťažuje že sa mu nedarí podľa predstáv chudnúť, no asi bude efektívnejšie to dať aspon na 50 mcg. Proviron som tam pichol na zníženie SHBG a HCG tam ešte dopíšem, ďakujem.
Borec chcel prv len čistý oxandrolon a stanozol, takže už aj ten TST je nad rámec :).
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator

Tú T3 len na jemné zrýchlenie metabolizmu, lebo sa sťažuje že sa mu nedarí podľa predstáv chudnúť, no asi bude efektívnejšie to dať aspon na 50 mcg. Proviron som tam pichol na zníženie SHBG a HCG tam ešte dopíšem, ďakujem.
Borec chcel prv len čistý oxandrolon a stanozol, takže už aj ten TST je nad rámec :).
ano radsej na 50mcg kedze 25mcg je cca normalna naturalna davka ktoru produkuje stitna zlaza cize aby to malo efekt treba zdvihnut nad ramec kedze tam nieje nic co by t3 znizovalo.rozumiem tomu provironu no hned na to zacina oxandrolon cize nepotrebne,netvrdim ze to je problem ale iba moj nazor.stanozol a oxandrolon?takto to je urcite lepsie.ale pozor na t3 kedze zvysi metabolizmus moze to zvysit "zravost",cize strava top.
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar

Príspevokod užívateľa Darty » 13.01.2017

Provi by som tam nechal, po metane bude aj tak plny estrogenu a zjavne nema problem s peniazmi ked pojde oxan, cize skatulka provironu ho nezabije

T3 by som tam zas ja osobne nedaval, na teste sa mu bude chudnut lepsie tak ci tak
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016

Borci, aké máte praktické skúsenosti s T3 v cykloch ? Sľubuje to zrýchlenie metabolizmu, dopad na funkciu štítnej žľazy sa javí ako minimálny a stojí to pár korún.
miroslav.kavcak
Moderator

ja som ho šiel raz 50mcg asi 4-5w, nic, ani som nevedel ze dake T3 berem.. :D s clenbou sa to v spalovani/ zrychleni metabolizmu porovnat neda, imo...
silný

ja som ho šiel raz 50mcg asi 4-5w, nic, ani som nevedel ze dake T3 berem.. :D s clenbou sa to v spalovani/ zrychleni metabolizmu porovnat neda, imo...
to je samozrejme no mal si ist vyssie kludne 75mcg az 100mcg,treba ratat s tym ze clovek je po 40ke cize metabolizmus ma spomaleny tak ci tak cize tych 50mcg by mohlo postacovat.ja nemam rad t3 kvoli vycerpaniu glykogenu vo svaloch a vyzeraju ploche...samozrejme po vysadeni do 2 dni cca je to ok no pripadam si maly.
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar

tak ja som vteda nemal ani po 20tke no :D vtedy som bol ale este hlúpy, to boli tie take moje pokusy o letny six pack :P
silný

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Adr1an, kingIPS, Mr. Muscle, scml, secret, Žofre a 24 neregistrovaných