Voľná diskusia

Vstup od 18 rokov

Re: Voľná diskusia

Príspevokod užívateľa scml » 11.01.2017

Btw jinak se omlouvam měl jsem za to že to psal chaskar.. :-D ten protokol myslím
Užívateľov profilový obrázok
scml
Dátum registrácie: 23.08.2016

Príspevokod užívateľa edgarius » 11.01.2017

pt-141 :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008

Príspevokod užívateľa mirutko » 11.01.2017

Ja som mal presne tento istý problém, nejak som predtým celý čas zatváral oči a zvaľoval to na medikamenty. Limited to sem krásne napísal, že jednoducho ho už frajerka nevzrušuje, takže treba ísť ďalej. Rozpustil som to a cítim sa oveľa lepšie. Áno, jedna vec je, že si perfektne rozumiete, máš ju rád, zvykol si si na ňu, ale ako sa vraví, kde je láska, musí byť aj klobáska. Ak to tam rapluje, tak to treba určite riešiť a niekedy si to pýta aj tie radikálnejšie závery. Nie vždy sú za tým hormóny... Btw tie dávky TsT máš naozaj veľmi nízko, začal by som určite tam.
SQUATS SAVE LIVES !
mirutko
Dátum registrácie: 20.10.2014

Príspevokod užívateľa Leito00 » 11.01.2017

Ak mas vysoké estro tak ti proviron nemusí vôbec zaberat. Druha vec je ze sa chces rozist s frajerkou kvôli tomu ze tebe nestojí. To ze ta iné priťahujú je normalne ale do kedy ? Kym bude nova mozno 2 mesiace a potom budeš na tom istom. Takže ak si s touto rozumies rozmyslel by som si to. Zvys tst a daj sa dokopy ale nie je normalne aby ti v takom veku nestal. Mimochodom mam ten istý problem.
Leito00
Dátum registrácie: 10.01.2017

Príspevokod užívateľa Darty » 11.01.2017

zvys tst, posli do.seba par striel Pregnylu (staci po 500iu), nasad zinok, caber, adex, trosku stanozolu a provi, tadalafil
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016

Príspevokod užívateľa buffalomaj » 11.01.2017

zvys tst, posli do.seba par striel Pregnylu (staci po 500iu), nasad zinok, caber, adex, trosku stanozolu a provi, tadalafil
A jak bys řešil, že během kúry mám málo ejakulatu ? Postačí pregnyl + provi během cyklu?
19 y.o
buffalomaj
Dátum registrácie: 28.11.2016

hcg, provi, trosku clomidu
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Darty

hcg, provi, trosku clomidu
Mám to hcg jedno baleni vystrilet po 500iu? + provi 50mg + clomid 25 mg?
19 y.o
buffalomaj

edgarius tusim ide 25mg clomidu, Hcg moze byt aj provi
Darty

Príspevokod užívateľa Nerf » 11.01.2017

Může mi někdo vysvětlit k čemu je dobré použit Proviron v PCT ?
"ked sedi overovacka tak sa neboj, tam kde overovacka nie je tak tie posli limitedovi" - Loutka 2016
Nerf
Dátum registrácie: 04.10.2016

Ok, díky. Třeba se tomu ještě vyjádří Edgar. Jinak to bude taky asi tím zé me přítelkyně udělá 4-5 denně
19 y.o
buffalomaj

Príspevokod užívateľa edgarius » 11.01.2017

jj, moze to byt, jak pises... ale po 4-5cislach necakaj zazraky v objeme :D
----------
Lidé! Ještěri z těmných světů vám chtějí dát čipy do těla a zotročit vás jako úbohé loutky!!!
edgarius
Dátum registrácie: 11.02.2008

Príspevokod užívateľa Jozooo » 11.01.2017

čaute , ako otvoriť ampulku od balkanu ? treba to nadpiliť niečim ? či na to treba len prax ? lebo prvu som rozpučil v prstoch :/ diky
Jozooo
Dátum registrácie: 28.05.2015

Príspevokod užívateľa Chaskar » 11.01.2017

čaute , ako otvoriť ampulku od balkanu ? treba to nadpiliť niečim ? či na to treba len prax ? lebo prvu som rozpučil v prstoch :/ diky
je narezana,nesmies to tlacit moc v prstoch,chtis a zlomis v mieste narezu.
Nikoho nenahovaram na uzivanie dopingu.moje vedomosti su cisto z vlastnych skusenosti bez akehokolvek tlaku na ostatnych.nezaoberam sa predajom AS,dakujem za porozumenie.
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016

Príspevokod užívateľa Vinnie » 11.01.2017

Neviem v ktorej teme som to uz pisal tak to napisem sem. S Vinniem sme sa bavili ze chcem zvysit libido provironom. Tak som zacal 75mg denne no dnes to je 8 den a ziadne zvysenie libida nepocitujem. Cyklus momentalne Tst mix 125mg, Trenbolon Enanthat 500mg, Boldenon 500mg vsetko E4D. Pouzivam este methan 5mg pred treningom 5mg po treningu. Dost mi uz tento problem nici partnersky zivot. Kazde rano robim kardio 45min potom do prace na 12 hodin a vecer trening. Trenujem 3+1. Prisna dieta sacharidy su nizko. Po celom dni vecer a hlavne po treningu uz nemam energiu vyprasit staru. Ono u mna ale tento problem zacal ked som pred letom v juni vysadil. Po slabej pct som sa rozhodol ze nebudem uz vysadzat ale pojdem B/C. Teraz som 21 tyzdnov v cykle a za tu celu dobu cyklu bolo zvysenie libida minimalne. Uz si zacinam skor mysliet ze neni problem u mna ale u priatelky. Sme spolu rok a pol a asi uz to nieje ono uz ma tak nepritahuje jak na zaciatku. Ovela viac ma vzrusi ked sa rozpravam s cudzou peknou zenou ako ked vidim staru nahu lezat na posteli. Nechcel som sem taketo nieco pisat dlho som nad tym uvazoval ci sem nieco take napisem ale kedze ma nikto odtialto osobne nepozna tak kaslem nato opytam sa lebo ma to uz dost dlho trapi tento problem.
ako ti už napísal aj chalani. treba zdvojnásobiť tesťák. ako sú ľudia, ktorým stačí TRT dávka testu a zvyšok zabezpečí boldenon, ktorý je mu veľmi podobný, ale zjavne to nie je asi tvoj prípad. takisto ak ideš tren, tak treba z času na čas dávať aj caber.

ale popravde v tvojom prípade by som nevidel problém v chémii, ale v tom, čo si napísal v druhej časti príspevku. ak ťa raz nejaká žena nepriťahuje, tak ti nepomôže ani gram tesťáku, 200mg provironu a pol litra vodky.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: dexter07, Zeratul a 14 neregistrovaných