Voľná diskusia

Vstup od 18 rokov

Re: Voľná diskusia

Príspevokod užívateľa limited » 10.01.2017

Muzu luhovat dva caje(kotvicnik,ostropestrec) v jednom salku dohromady?asi debilni otazka ale nech i at to pride o sve ucinne latky
,,Všetko je len v hlave,,
limited
Dátum registrácie: 29.09.2016

Príspevokod užívateľa Luegner » 10.01.2017

limited napísal:Muzu luhovat dva caje(kotvicnik,ostropestrec) v jednom salku dohromady?asi debilni otazka ale nech i at to pride o sve ucinne latky

Klidně. Ten výluh má stejně minimální obsah a těžko tím lze něco do,ebat
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016

Príspevokod užívateľa limited » 10.01.2017

Luegner napísal:
limited napísal:Muzu luhovat dva caje(kotvicnik,ostropestrec) v jednom salku dohromady?asi debilni otazka ale nech i at to pride o sve ucinne latky

Klidně. Ten výluh má stejně minimální obsah a těžko tím lze něco do,ebat

Jak to myslis minimalni vyluh?tak ze mi bylinky moc nepomuzou jako ochrana a chtelo by to spis tablety?
,,Všetko je len v hlave,,
limited
Dátum registrácie: 29.09.2016

Príspevokod užívateľa IGFjstfk26 » 10.01.2017

Chalani plánujem tst mix ,dihydroboldenon a vystriedam tam oxan stan a primo na 16 týždňov ,stačí mi ist testaku 500 mg cely čas alebo musím tu dávku časom dvíhať ? Chcem ist kvalitne hore ,taka letná skvalitnovacka to bude
Always be the hardest worker in the Room ..
IGFjstfk26
Dátum registrácie: 19.11.2016

Príspevokod užívateľa Luegner » 10.01.2017

Jo přesně tak. Mnohé směsi jsou namíchané protichůdně co do účinku, ale aby to bylo pitelné je ve směsi léčivek jedna , dvě pro zlepšení chuti. No nikdo z nás moc nechce věci co nechutnají ;-) Sám užívám různé bylinky i směsi(Leros :007 )
Luegner
Dátum registrácie: 08.09.2016

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.01.2017

igf : ja osobne vidím jediný prípad kedy ísť veľa testu, tak zároveň s decou (a aj to je diskutabilné), inak stačí ísť toľko testu, aby bola psychická pohoda, sex-drive atď (v mojom prípade 300mg týždenne), ale jebať do cyklu veľa testu znamená len viac vedlajších efektov v kombinácii zo zvyšnými látkami a zasieranie receptorov, ktoré by mohli ostať voľné pre iné látky, podstatne efektívnejšie čo sa týka budovania hmoty ako tst. toto je len môj názor a myslím celkom radikálny, keďže stále ešte väčšina ľudí je v tom, že vždy testu musí byť viacej ako čohokoľvek iného.

EDIT: proste ja osobne keby idem taký cyklus a môžem si finančne dovoliť také dávkovanie tak idem týždenne primo/dhb/test e - 1000/500/250
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Užívateľov profilový obrázok
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010

Ďakujem pekne pomohol si Vinnie .

Zaujimalo by ma ci uz tu ma niekto skúsenosti s dihydroboldenon od Dmx. Ten nearomatizuje ,preto by som ho chcel najradšej ,ale trápi ma tam hlavne ta spomínaná bolestivosť po aplikácii a povedzme si na rovinu ze dmx ma velmi hustý olej .

Zaujal ma aj ten Bolde acetat ale s tym nemám žiadne skúsenosti a neviem o nom nic,co sa tyka estro pôsobení Atd a tak isto žiadne profily niesu dostupné co som pozeral . Niekto nejaké poznatky ,skúsenosti ?
IGFjstfk26

Príspevokod užívateľa Vinnie » 10.01.2017

skús samotné dhb najprv a ak tam bude značná PIP, tak potom vždy to mixni aj s testom.

čo sa týka hustého oleja, tak striekačku daj pod horúcu vodu pred aplikáciou a otáčaj tým nech si rovnomerne zohreje, ale zase nie príliš.

bolde acetát (zároveň aj s bolde propíkom) je asi najbolestivejšia substancia, čo sa týka aplikácie a tiež ťažké chrípkové stavy. väčšina ľudí to vyskúšala ani nedokončila cyklus, ale vyjebali vialky do koša. ale podľa mňa keby sa to zriedi v injekcii s ďalšími látkami a začne sa na malých dávkach a postupne by sa zvyšovali, tak by sa to dalo zvládnuť.
"existuje aj neaky doplnok na rast a hrubku koko..? pocul som vraj ze Nitrix"
Vinnie
Dátum registrácie: 22.09.2010

Príspevokod užívateľa Chaskar » 10.01.2017

:lol: miesanie dhb+tst ti nepomoze kamarat :lol:
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016

Diky opäť Vinnie.
Chaskar tvoj nahor na bolestivosť dhb?
IGFjstfk26

Príspevokod užívateľa bigie » 10.01.2017

Niktoš napísal::lol: miesanie dhb+tst ti nepomoze kamarat :lol:

To DHB boli az tak? Aj ked je to koncentraciu len 100mg/ml ? :o
bigie
Dátum registrácie: 07.05.2016

Príspevokod užívateľa Chaskar » 10.01.2017

IGFjstfk26 napísal:Diky opäť Vinnie.
Chaskar tvoj nahor na bolestivosť dhb?

neviem mozno som lavy no aplikace do obidvoch tricepsov a zapaly,opuchy.... uvidim do prs mozno su uz zapuzdrene,ako bolest nieje tak normal jak v bicepse ale pridalo 3cm :lol:
SQ-250kg(no wraps)
BP-180kg
DL-265kg
Chaskar
Dátum registrácie: 29.12.2016

Tak to ruky prec rýchlo ja
IGFjstfk26

Príspevokod užívateľa nERv » 11.01.2017

Neviem v ktorej teme som to uz pisal tak to napisem sem. S Vinniem sme sa bavili ze chcem zvysit libido provironom. Tak som zacal 75mg denne no dnes to je 8 den a ziadne zvysenie libida nepocitujem. Cyklus momentalne Tst mix 125mg, Trenbolon Enanthat 500mg, Boldenon 500mg vsetko E4D. Pouzivam este methan 5mg pred treningom 5mg po treningu. Dost mi uz tento problem nici partnersky zivot. Kazde rano robim kardio 45min potom do prace na 12 hodin a vecer trening. Trenujem 3+1. Prisna dieta sacharidy su nizko. Po celom dni vecer a hlavne po treningu uz nemam energiu vyprasit staru. Ono u mna ale tento problem zacal ked som pred letom v juni vysadil. Po slabej pct som sa rozhodol ze nebudem uz vysadzat ale pojdem B/C. Teraz som 21 tyzdnov v cykle a za tu celu dobu cyklu bolo zvysenie libida minimalne. Uz si zacinam skor mysliet ze neni problem u mna ale u priatelky. Sme spolu rok a pol a asi uz to nieje ono uz ma tak nepritahuje jak na zaciatku. Ovela viac ma vzrusi ked sa rozpravam s cudzou peknou zenou ako ked vidim staru nahu lezat na posteli. Nechcel som sem taketo nieco pisat dlho som nad tym uvazoval ci sem nieco take napisem ale kedze ma nikto odtialto osobne nepozna tak kaslem nato opytam sa lebo ma to uz dost dlho trapi tento problem.
nERv
Dátum registrácie: 03.08.2009

Príspevokod užívateľa Zeratul » 11.01.2017

Skus vyprasit inu ak nepojde ani to je problem v hormonoch

Odoslané z G620S-L01 pomocou Tapatalku
SQ: 280
BP: 175
DL: 302,5
Total: 757,5
BW: 120-128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní