Zákon o AS

Vstup od 18 rokov

Re: Zákon o AS

Príspevokod užívateľa bestial » 20.04.2016

neviete ako to je zo skroids.net?? spusti sa to niekedy?
Nemyslim si.
Už jen jedna další ampule
Ješte nás čeká sláva
Jednou nás to všechny zabije
No zatím to nakopává.

https://www.facebook.com/jan.michalov.trener
https://www.instagram.com/bestial_fitness/
Užívateľov profilový obrázok
bestial
Veteran
Dátum registrácie: 04.11.2006

Príspevokod užívateľa Marshall » 26.04.2016

ako je to s tym predajom z e-shopov?na nete som nasiel tak tri shopy ,ktore predavaju as....
Marshall
Dátum registrácie: 08.09.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mar55 » 26.04.2016

No rozhodne je to zakazane
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa Richie1 » 27.04.2016

Čaute banda POTREBUJEM POMOC!!

V sobotu letim do Emiratov - Dubai a chcem si vziať peptidy HGH Frag a Ipamorelin pripadne iba jeden ked tak chce lso mvedeit či mi viete dať nejake info ka oto je u nich či z nahody neviete ako to je tam s peptidmy ci mi to prejde nakolko u nas su peptidy dovolene este vyskusam na velvyslanectvo napisat...berem si T3 (ktory ma mvlasne aj od doktora potvrdeny ze ma mznizenu funkciu :D takže si ho berem na zvysenie funkcie ma maj papier) s tym by problem nebol viem ze Dubai je najprisnejsie kontrolovane letisk oa budu kontrolovat aj proein ale tak pytam sa no..
Nikdy nedovoľ, aby ťa strach z prehry vyradil z hry!
Richie1
Dátum registrácie: 22.01.2011

Príspevokod užívateľa Vandengraaf » 29.04.2016

totálně se na to vyjeb. net je plný příběhů pitomců, co plní věznice v UAE za ty nejnesmyslnější přestupky...
Vandengraaf
Dátum registrácie: 29.04.2016

Príspevokod užívateľa VICTORY999 » 29.04.2016

totálně se na to vyjeb. net je plný příběhů pitomců, co plní věznice v UAE za ty nejnesmyslnější přestupky...
Súhlasím, s arabmi len zlé skúsenosti :(
Mnou poskytnuté informácie sú len mojim osobným názorom a nikoho nenabádam, aby sa nimi riadil.
VICTORY999
Dátum registrácie: 05.02.2016

Príspevokod užívateľa anakinboss » 04.07.2016

Inak, neviete mi niekto nahodou povedat (aj ked asi tazko) ako to je zo zakonom co sa tyka AS na Ukrajine?
anakinboss
Dátum registrácie: 04.07.2016

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 04.07.2016

Inak, neviete mi niekto nahodou povedat (aj ked asi tazko) ako to je zo zakonom co sa tyka AS na Ukrajine?
Pokud mě paměť neklame, tak Ukrajina patří mezi státy, které neřeší legislativní otázku steroidů, takže držení je povolené, ovšem na Mexiko to nemá. To je ráj sypačů, tam si můžeš v pohodě s bobky i obchodovat.
mitch.buchannan
Dátum registrácie: 30.06.2016

Príspevokod užívateľa anakinboss » 05.07.2016

Tak donedavna to tak bolo prakticky aj na Slovensku...
anakinboss
Dátum registrácie: 04.07.2016

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 05.07.2016

Tak donedavna to tak bolo prakticky aj na Slovensku...
Ano a za starých časů i v ČR. Na Slovensku není antidopingový výbor tak agilní, jako pan, kterého nechci jmenovat z ČR, takže SK měli vždycky velmi dobrou reprezentaci. V současné době je sportovní kulturistika v ČR poznamenaná. Pamatuji dokonce časy, ve kterých největší špičky utekly do NABBy, s tím, že IFBB jim jak uražená holka napsali dopis, že už se nikdy nebudou moci vrátit. Za 2 roky všichni byli zpět a závodili na Arnold Classic Amateur a Olympia Amateur.
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa Delonge666 » 07.07.2016

Pokud mě paměť neklame, tak Ukrajina patří mezi státy, které neřeší legislativní otázku steroidů, takže držení je povolené, ovšem na Mexiko to nemá. To je ráj sypačů, tam si můžeš v pohodě s bobky i obchodovat.
nesypem ale chystam sa do mexika :D daju sa tam kupit aj pepky? :D
Nezalezi na tom ci mi niekto veri, pravda je aj tak len jedna...
Delonge666
Dátum registrácie: 14.08.2007

Príspevokod užívateľa mitch.buchannan » 07.07.2016

nesypem ale chystam sa do mexika :D daju sa tam kupit aj pepky? :D
Jak jsem řekl, tam máš ESHOPY, které nikdo nesleduje a nepostihuje a seženeš je tam skoro v drogerii :007
mitch.buchannan

Príspevokod užívateľa Phantom » 09.07.2016

V mexiku a takychto "destinaciach" je pok0kot fejkov lebo vedia ze tam ludia chodia koli tomu a vačšinou dostaneš fejky na ktorych zarobia ešte viac ;) :D
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa divoch » 15.07.2016

Zdravím , neviete náhodou ako je to z Gréckom, nakoľko tam idem letecky a neviem či si mám zobrať mastoral , a keď tak kde ho mám schovať. Dík
divoch
Dátum registrácie: 04.04.2016

Príspevokod užívateľa drtuch » 16.07.2016

boze chalani to vam stoji za to riskovat problemy na letisku a schovavat do batoziny ampulky a striekacky s ihlou :? :?
daj si pred odjazdom na dovolenku dvojnasobnu davku a do lietadla si vezmi ked tak len oraly a daj si ich do krabicky od celaskonu alebo nejakych vitaminov......ja osobne by som nikdy neriskoval take problemy na letisko koli aas......tiez som to pred odletom riesil dvojnasobnou davkou testaku a po navrate z dovolenky fungujem zasa normalne ako pred dovolenkou.....a to som bol pred odjazdom na dovolenku zhruba v polke kury... :wink:
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014

Návrat na "Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: livegame45, matres3, mirutko, Mr. Muscle, Vinnie a 7 neregistrovaných