bez AS atd.

Príspevokod užívateľa pepo88 » 22.05.2008

HowIDied napísal:
cayman napísal:kulturista ma mat peknu postavu

pekne postavy koncia nad 100 kg vyrysovaneho svalstva... len mi nehovor ze typci na sposob cutler a coleman maju nieo spolocne s estetikou xD
markus ruhl, to je hnus xD

a co takto Dexter? ten ma hadam najsymetrickejsiu postavu z olympie...
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa mr.go » 22.05.2008

marosh555 napísal:
sosonec napísal:tak to potom svedčí o výške IQ v kulturistike :roll:

Tym som myslel synthol a podobne sracky :!:

no a? šarčer a jeho nehoda so syntholom,
profici sú opichaní možno všetci, stačí pozrieť koľkí majú zaliate ramená, ale inak vysekaní
mr.go
Dátum registrácie: 13.02.2008

Príspevokod užívateľa Knjaz Varggoth » 22.05.2008

serte na to uz a davajte sem nejakych borcou co aspon tvrdia ze niesu nasypany...a tie ramena...ono nie kazdy ma pruzky na ramenach
Knjaz Varggoth
Dátum registrácie: 08.10.2007

Príspevokod užívateľa cayman » 22.05.2008

HowIDied napísal:
cayman napísal:kulturista ma mat peknu postavu

pekne postavy koncia nad 100 kg vyrysovaneho svalstva... len mi nehovor ze typci na sposob cutler a coleman maju nieo spolocne s estetikou xD
markus ruhl, to je hnus xD

niekedy ani 100 kil neni vela...zalezi od toho ako to podobi ako celok...
ale uznavam ze coleman, cutler a im podobni su uz nechutni...

ale niektori skor zo starej skoly...to uz je o inom...ych uznavam, lebo maju pekne postavy...alebo napr. rockel...je hovado ale podla mna pohodicka...neni to nechutne ako coleman...ako bolo uz pisane, coleman uz asi ani clovek nie je...iba vedecky pokus
Keď vstúpite do posilovne, sústreďte sa len na maximálny výkon. Akonáhle však máte tréning za sebou, zabudnite na cvičenie a radujte za zo života.
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

Príspevokod užívateľa Sly155 » 28.05.2008

Meetter12 napísal:viem o jednom chlapovi ktory robil vzpieraca aj sa trochu venoval kulturistike ...Tommy Kono... a vobec nic neuzival

o Tommym mam velky clanok z muscle a neskor som o nom aj dalej hladal... kobuk dole pred nim.. bol vzpierac, ale isty cas sutazil medzi v kulturistike... nepoznal proteiny, aminokyseliny a v zivote na nedotkol anabolickyh steroidov..a latissimy zvacsoval len jedinym cvikom - pritahovanie velkej cinky k hrudi - fakt klobuk dole... jeden cas som chcel ist v jeho slapajach, ze som chcel ist uplne na cisto aj bez protakov, ale preslo ma to:D:D
Na mnoho vecí sa netreba pripravovať toľko, koľko si myslíme... Už sú vopred dané. Kevin Levrone
Sly155
Dátum registrácie: 26.08.2007

Príspevokod užívateľa pepo88 » 28.05.2008

Sly155 napísal:
Meetter12 napísal:viem o jednom chlapovi ktory robil vzpieraca aj sa trochu venoval kulturistike ...Tommy Kono... a vobec nic neuzival

o Tommym mam velky clanok z muscle a neskor som o nom aj dalej hladal... kobuk dole pred nim.. bol vzpierac, ale isty cas sutazil medzi v kulturistike... nepoznal proteiny, aminokyseliny a v zivote na nedotkol anabolickyh steroidov..a latissimy zvacsoval len jedinym cvikom - pritahovanie velkej cinky k hrudi - fakt klobuk dole... jeden cas som chcel ist v jeho slapajach, ze som chcel ist uplne na cisto aj bez protakov, ale preslo ma to:D:D

toto ti moze tvrdit baaarskto, ze nic nebral...a aj tak bral..
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa ACHMED » 28.05.2008

no jasne a svaly mu rastli z coho? ze ich polieval vodou?

chalani vsak sa uz zobudte, niekedy mi to uz pride ze ste niektori strasne naivny :roll:
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Príspevokod užívateľa ghostface » 28.05.2008

no ale mohli by tu uz pribudat obrazky :D
trim pi-u :D
ghostface
Dátum registrácie: 23.03.2007

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 28.05.2008

ghostface napísal:no ale mohli by tu uz pribudat obrazky :D

Obrázok
..rucim ti za to ze tento chlapec je cisty :D
ake fotky ocakavas?ja som AS nebral, mam sem dat svoju fotku?alebo kamaratovu?ten je tiez drug free..
fotka profi kulturisty, ktory AS nebral neexistuje :)
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

Príspevokod užívateľa marosh555 » 28.05.2008

Sak ale tu nikto nenapisal ze tu ma byt profi kulturista
marosh555
Dátum registrácie: 18.01.2008

Príspevokod užívateľa marcus-16 » 28.05.2008

nenapisal, ale ake fotky potom ocakava?'obycanych ludi'?..ak sutazne, tak maximalne z nejakej dorasteneckej kategorie..a ani tam to neni v dnesnej dobe iste :D
marcus-16
Dátum registrácie: 02.12.2007

Príspevokod užívateľa ACHMED » 28.05.2008

ani steráč uz neni to co byval...ked bol natural to bola parada.. :D
ACHMED
Dátum registrácie: 16.08.2007

Príspevokod užívateľa Sly155 » 29.05.2008

pepo88 napísal:
Sly155 napísal:

toto ti moze tvrdit baaarskto, ze nic nebral...a aj tak bral..

on nebol profesionalny kulturista, len par sutazi sa ZUCASTNIL...inak bol vzpierac... a podla mna to nesu kecy... navyse bevyzeral ako sutaziaci mieraci na olympiu...
Na mnoho vecí sa netreba pripravovať toľko, koľko si myslíme... Už sú vopred dané. Kevin Levrone
Sly155
Dátum registrácie: 26.08.2007

Príspevokod užívateľa jozo » 29.05.2008

synthol je olej Motorovy olej na diesel ? omg ja by som si nikdy v zivote nedal do tela taku ********
jozo
Dátum registrácie: 23.05.2008

Príspevokod užívateľa Zemák » 29.05.2008

jakuzza napísal:ani steráč uz neni to co byval...ked bol natural to bola parada.. :D

hmm,mas pravdu,aj ja idem nieco drbnut do seba,uz ma to sere byt taka podvyziva,idem vsetky prachy vrazit do riadnej pecky :lol: :lol: :lol: a to myslim vazne zacinam od nabuduceho štvrtka :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Len veľký cieľ dokáže u človeka prebudiť stimuláciu nevyhnutnú k jeho dosiahnutiu.
All glory goes to my lord and savior Jesus Christ
Sponzor nespamuj
Zemák
Dátum registrácie: 02.01.2008
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Galéria kulturistov, športovcov, fitnessákov (kulturisti, kulturista)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný