Kuracie prsia

Re: Kuracie prsia

Príspevokod užívateľa homar » 27.07.2016

tak ja s tým nemám problém v dóze ale nie je dóza ako dóza, ja používam iba Tupperware a tam neni problém s vysychaním
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mtko » 28.07.2016

Aj také dózy mám doma, ale aj tak to maso oschne.. a najhoršie je bravčové karé.
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa homar » 28.07.2016

karé je problematické, rovnako aj bravčové stehno, jediné čo si zachová z bravčového fajn chuť a šťavnatosť je krkovička, ale to vďaka tomu obsahu tuku... preto je aj najchutnejšia
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa ADM » 29.07.2016

Presne kvôli tomuto som si prestal variť vopred. Ak varím na deň dva vopred, vždy spravím maso na kocky .. niečo ako soté, inak mi to mäso na druhý deň proste vadí, napriklad take pečene kura na druhý deň mi už strašne smrdí a má takú čudnú pachuť, neviem si pomôcť..či som len rozmaznaný alebo to tak vníma každý :)
ADM
Dátum registrácie: 22.10.2012

Príspevokod užívateľa Phantom » 29.07.2016

Takisto... :D hlavne ak to ako kazdy badybilder varíš na vode ja to pražím na oleji tu pachut nema kuracie jedine vtedy ked je dlhšie v nejakom naleve omačke a potom ho spražíš alebo ked tam nadrbeš smotanu :D inač tiez nemusím 2 dnove masa radšej čerstve šak kuracinu aj s ryžu maš do 20 min a to stačí kazdych 5 min pretočit a možeš robiť pri tom ine veci :)
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný