Vločky

Re: Vločky

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 14.02.2015

a co si spravil s tym tvrdym syrom? ako si to zmiesal s vlkockami? roztavil si ho, alebo nastruhal?
Dovolím si odpovedať.Predpokladám, že ho nastrúhal ako ke´d sa dáva do mletých rezňov-mleté bravčové+nastrúhaný tvrdý syr+ vajce.
Dá sa tak robiť aj vyprážaný syr-postrúhať syr,zmiešať s vajcom,obaliť v strúhanke a opražiť-nerozteká sa to.
EDIT_ak sa mýlim, mike1804 ma opraví.
Drepujem 3x do týždňa. Nemôžem z toho dostať "ploché nohy" ?
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014

Príspevokod užívateľa mike1804 » 14.02.2015

pepo88 nastrúhal som ako píše zvratkyakrv ale aj keď nakrájaš na malé kúsky tak to nevadí. Vločky stáli v teplej vode asi pol hodiny aby pomäkli.
mike1804
Dátum registrácie: 31.12.2013

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 14.02.2015

hmmm to by sa oplatilo skusit ..trocha vločiek, syr, mlete maso ..spravit faširky obalit v trojobale a šupnut do rury ?
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator
Dátum registrácie: 07.05.2010

Presne tak. A ešte vajcia aby to držalo pokope. Ale odporúčam dať na papier na pečenie aby sa neprilepilo. So zemiakovou kašou a kyslou uhorkou parádne papaníčko :D
mike1804

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 14.02.2015

ja robim kašu pol kila zemiakov pol kila brokolice jeden malý biely jogurt sol a je to :P topka žradlo :P ..a k tomu tieto faširky skusim :D ...akurat dneska som kupil tvrdy syr, a mam tam aj mlete bravcove stehno
NEŽELÁM SI ABY STE DAVALI MOJ OSOBNÝ KONTAKT (tí ktorí ma poznate) HOCIKOMU Z FORA AJ MIMO FORA BEZ MOJHO SUHLASU.
Lyandrol
Moderator

ja zase kašu vyskúšam :D dávnejšie som mal aj polievku z vločiek ale nejak mi nechutila. možno by to chcelo iný recept...
mike1804

Príspevokod užívateľa pepo88 » 15.02.2015

ja robim kašu pol kila zemiakov pol kila brokolice jeden malý biely jogurt sol a je to :P topka žradlo :P ..a k tomu tieto faširky skusim :D ...akurat dneska som kupil tvrdy syr, a mam tam aj mlete bravcove stehno
toto vyskusam!
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
Užívateľov profilový obrázok
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa Lyandrol » 15.02.2015

je to fakt dobré :P jak budu zemiaky na polku hotové, daj tam brokolicu nechaj to spolu rozvarit zlej vodu a pridaj niečo mliečne podlachuti (mimo diety kludne syr maslo atd.) taka super zmena oproti ryzy ....a hlavne mas 1 000gramov prilohy, a ma to cca 100g sachrov ..krasa do diety
Lyandrol
Moderator

Príspevokod užívateľa Hagi » 26.02.2015

Ja si robím vločky na raňajky iba tak že dám 100g vločiek do vody, aby to tam plávalo. Dám tam lyžicu a pol kryštálového cukru, hodím na sporák a keď sa to začne variť tak to tam nechám 30 sekúnd až jednu minútu, vypnem, nechám v hrnci 10 minút nech to zhustne a vykydnem do misky s ovocím. Do troch minút hotovo, je to skôr pre takých čo nemajú ráno čas. :007
Hagi
Dátum registrácie: 14.12.2014

Príspevokod užívateľa mike1804 » 27.02.2015

Lyandrol teraz nie som v diete takze som si to poriadne namiesal :-D
mike1804

Príspevokod užívateľa Ele » 27.02.2015

chalani ked si davate vlocky do shejku s protakom tak ich rozmixujete? alebo mozem aj normalne bez mixovania to pit a normalne sa to vstrebe, ci? :D
Ele
Dátum registrácie: 24.09.2010

Príspevokod užívateľa noGainz » 27.02.2015

podla mojich skusenosti sa ani tie rozmixovane uplne nerozpustia a zostava to fajne na ustach, humač :D na toto som moc fajnovy
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Príspevokod užívateľa zvratkyakrv » 27.02.2015

chalani ked si davate vlocky do shejku s protakom tak ich rozmixujete? alebo mozem aj normalne bez mixovania to pit a normalne sa to vstrebe, ci? :D
Kúp si instantné vločky, tie sa v "šejkri" s proťákom rozpustia, len to je hustejšie. Ja to inak do seba nedostanem.
Drepujem 3x do týždňa. Nemôžem z toho dostať "ploché nohy" ?
zvratkyakrv
Dátum registrácie: 10.12.2014

Príspevokod užívateľa pepo88 » 28.02.2015

Ja si robím vločky na raňajky iba tak že dám 100g vločiek do vody, aby to tam plávalo. Dám tam lyžicu a pol kryštálového cukru, hodím na sporák a keď sa to začne variť tak to tam nechám 30 sekúnd až jednu minútu, vypnem, nechám v hrnci 10 minút nech to zhustne a vykydnem do misky s ovocím. Do troch minút hotovo, je to skôr pre takých čo nemajú ráno čas. :007
ja to mam rychlejsie.. dam do misky vlocky a protein, crknem troska vody, zamiesam a papam ;)
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Príspevokod užívateľa kee » 06.03.2015

- presne tak:

Ja si dám variť vodu, medzitým do misky prichystám cca 50 g vločiek, trochu proteínu, strúhaný kokos a škoricu. Zalejem to horúcou ale nie vriacou vodou.

Niekedy pridám aj granko, arašidové maslo (v horúcej vode sa rozpustí), mandľové lupienky a na vrh banán alebo iné ovocie.

Celé je to za max. 2 minuty hotové :007
kee
Dátum registrácie: 11.08.2013

Návrat na "Fitness a iné recepty (chutné kulturistické recepty)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný