Bogi

Re: Bogi

Príspevokod užívateľa Zeratul » 01.11.2016

Bogi napísal:..dufam ze mi akurat tak povie ze "necvic"...

to si pis ze povie ked chces dobru lekarsku starostlivost si musis priplatit viac nez to co davas poistovni lol
SQ: 280
BP: 175
DL: 302,5
Total: 757,5
BW: 120-128

My Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCfJqUqOfmmA_iv92kR8gapw

Check out my Instagram: https://www.instagram.com/berserk.marius/
Užívateľov profilový obrázok
Zeratul
Dátum registrácie: 17.05.2011

Príspevokod užívateľa Bogi » 01.11.2016

Zeratul napísal:
Bogi napísal:..dufam ze mi akurat tak povie ze "necvic"...

to si pis ze povie ked chces dobru lekarsku starostlivost si musis priplatit viac nez to co davas poistovni lol

To je pravda.Ja si osobne tiez radsej priplatim sukromnemu ktory mi naozaj pomoze.Lenze problem je v tom ze u sukromnych castokrat clovek este dlhsie caka na termin.Obzvlast ak to je dobry doktor lebo ti mavaju vybookovane terminy a castokrat si clovek pocka an vysetrenie aj vyse mesiac...
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Príspevokod užívateľa Bogi » 02.11.2016

Streda:

Low bar sq: 8x5x130- 90-120 sec pauzy

MP: 5x5x61.5- vzhladom nato ze som vacsinu opaciek siel so stopkou (zvycajne chodim touch n go) a aj to bolo vsetko so slusnou rezervou tak to mozem povazovat za PR

Pendlay rows: 8x3x85 (30 sec pauzy)- takze do terchovej na 90% nejdem.Nedokazal som to udrzat a musel som dat trhacky...pritom sila uchopu mi ani nesla dole ale na ruke mam take miesto ze ked mi nan zatlaci cinka tak proste bez sance...V piatok este pojdem mrtvoly a tam skusim ale ked to nepojde tak do terchovej asi nejdem...Ja uz fakt neviem ako predist zraneniu ked uz sa mi takato p.covina stane este pocas deloadu a volna ked iba sedim pri PC...mozno som si mal najprv vyhonit aby sa mi rozcvicilo zapastie predtym jak zacnem klikat na mysku...

Dips: 7xBW, 7x35

Kazdopadne moje ciele boli po terchovej dat vysokofrekvencny 9 tyzdnovy cyklus na drepy a benche (drepoval/benchoval by som 5x tyzdenne) vyzmykal z toho este zopar kill natty a potom som si uz planoval kupit 250 mg testu s turikom na vedecke ucely a testoval by som to na mojom potkanovi Jorgovi (čítaj Džordžo) ako nato reaguje.A kedze mi zalezi na Jorgovom zdravi tak nikdy mu nechcem davat nejake velke davky skor take high terapeutic level (maciak stajl).Ale kedze som zase v snap city tak to asi zase pocka...Ak to je naozaj ten karpalny tunel tak to bude na dlhe obratky takze neviem...
Bogi

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 03.11.2016

cvič zatial s trhačkami a do terchovej sa ti tá ruka možno dá dokopy, nie?
trochu ma to mrzí chcel som sa s tebou porovnať že kolko na teba ešte strácam :lol:
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013

Príspevokod užívateľa Bogi » 03.11.2016

No sak aj budem cvicit s trhackami ale neviem ci sa mi to do terchovej da dokopy...vravim ze ak to je karpalny tunel tak to bude na dlho
Bogi

Príspevokod užívateľa Bress » 03.11.2016

tak a mas nejake brnenie v prstoch alebo ztuhlosti prstov? lebo vlastne to je zaklad karpalu a tak by ti to aj malo zacat, kedze to je prvy symptom utlaku nervov. Takze ja si myslim, ze to to nebude. Ako vela si tam toho neopisal ale ja by som skor zasiel na masaz + si strechoval a rozmasiroval predlaktia.
A ktym ortopedom, tak ked proste tam prijde clovek, ze ho 3 dni boli neco tu a tu, je tam fyzicka aktivita a nema tak zavaznu poruchu, tak jasne, ze to nie je na vysetrovanie ale ides empiricky tj. nejak podla symptomov a pohybovych testov a anamnezy a vacsinou z toho vyjde asi nejake protizapalove lieky, kludovy rezim, pripadne rehabky. Lebo ono vacsina takych veci spontanne odoznie.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa Bogi » 03.11.2016

Cakal som kedy sa konecne vyjadri doktor Bress :D.No zajtra si idem po ortezu a vybavovat rehab .Bol som ako prve u chirurga ale ten ma realne ani nevysetril akurat mi dal papier na ortezu a sprievodny list na rehabilitaciu (to mi staci ist hocikam ale to tiez neviem kedy budu mat termin).Rehab 2 tyzdne a to ze ked nepomoze tak na EMG.No brnenie realne necitim skor taku nespecificku bolest/tlak (ale je to fakt ku.rva neprijemne) ale to mi tiez striela rozne.Raz to citim v dlani raz v zapasti raz v predlakti alebo v prstoch.Najviac mi to dradi ked robim nieco s prstami (aj teraz pisem s lavou rukou) ale citim to kontinualne aj ked nic nerobim resp to pride/odide nahodne.No a prve 3 dni som si daval 2 tablety dorsiflexu a voltarenu denne teraz momentalne davam ibalgin kazdy den zatial ale bez zmeny...Na masaz urcite pojdem ale to najskor az buduci tyzden asi.
Bogi

Príspevokod užívateľa maciak » 04.11.2016

Mal som carpal, (toom much RH :mrgreen: ) a toto tak nevyzera, ja som sa budil v noci na take brnenie v prstoch ze som si ich chcel odrezat, uplne necitlive dlane, masaker to bolo ked som chcel pisat na pc.

K kure, vyhod turik a daj namiesto neho drostu (kratka kura) alebo primo (dlha kura).
Tebe bude drosta nadherne slapat lebo mas nizky BF a uvidis pekne ako povyskakuju zily.

Kebyze mam ja cakat kedy naordinujem mojmu skreckovi kuru, stym ze musi byt uplne fit tak uz nikdy nezacnem :mrgreen: .
Vobec neries ci si v tom forme, podla mna je lepsie ist do kury po deloade ked si oddychnuty a mas chut makat a nie ked si na vrchole.
183cm/90kg
Bench: 163kg, 5x150
DL: 275kg
Squat:??
Clean & Press: 108kg
maciak
Dátum registrácie: 05.01.2015

Príspevokod užívateľa Bogi » 04.11.2016

Maciak je vobec nejake zranenie ktore si ty nemal? :D A jak si to dal nakoniec dokopy?Zrehabilitoval si to alebo aj to mas operovane? :D S tym ze kuru po deloade fresh suhlasim ved to som aj vravel ze som chcel ist este jeden cyklus natty potom deload a potom novy cyklus aj s protonmi.
Bogi

Príspevokod užívateľa Bogi » 06.11.2016

Nedela:

Low bar sq: up to 5x165

Mrtvola: 5x205- prve opakovanie bez trhaciek zvysne s trhackami...asi do tej rerchovej predsa len pojdem :), 5x210- asi PR na opakovania, 4x207.5

Inak maciak k tej kure drost je skor na formu/skvalitnenie nie?Samozrejme ze chcem aby mal Jorgo aj formu ale chcem najprv aby hlavne vykon isiel hore a turik je lepsi pre sportovcov/na vykon ci? A ten carpal ti teda presiel ked si prestal brat RH alebo si to nejako liecil?
Bogi

Príspevokod užívateľa Zeratul » 06.11.2016

ak chces peak v terchovej tak ti turik je zbytocny

edit: jorgovi je zbytocny

Zeratul

Príspevokod užívateľa Bogi » 06.11.2016

Evidentne si necital moj predosli post.Planovana kura bola az na buduci rok.Teda s tym ze peak by bol na jar.
Bogi

Príspevokod užívateľa Zeratul » 06.11.2016

len som prebehol ocami a uslo mi to :D

Zeratul

Príspevokod užívateľa maciak » 07.11.2016

Bogi napísal:Nedela:
Inak maciak k tej kure drost je skor na formu/skvalitnenie nie?Samozrejme ze chcem aby mal Jorgo aj formu ale chcem najprv aby hlavne vykon isiel hore a turik je lepsi pre sportovcov/na vykon ci? A ten carpal ti teda presiel ked si prestal brat RH alebo si to nejako liecil?

CT odislo samo ako odisla voda ked som znizil davky.
Ked si vzivote nesypal tak je jedno ci das drostu alebo turik (myslim vykonu) obe ti poriadne pomozu, ale z drosty budes aj fajn vyzerat.
Uz samotny tst spravi velmi vela, turik by som nechal na peak pred sutazou.
Ohladom formy je podla mna lepsie zacat cyklus ked mat priemernu formu ako ked si na vrchole.
Pretoze ked mas vrchlnu silovu formu, slachy a upony byvaju uz dost unavene a ty zacnes sypat sila pojde este hore ale zbytok to nemusi vydrzat.
Je rozumnejsie zacat sypat ked mas priemernu formu, lebo tak ci tak sa so sypkou dostanes na svoju naturalnu best do 3 tyzdnov ale zbytok si ma cas lepsie zvyknut. A hlavne ides do kury oddychnuty aj psychicky aj fyzicky.
183cm/90kg
Bench: 163kg, 5x150
DL: 275kg
Squat:??
Clean & Press: 108kg
maciak
Dátum registrácie: 05.01.2015

Príspevokod užívateľa Bogi » 07.11.2016

Maciak uplne s tebou suhlasim.Ja som ale tu "formu" mal na mysli aj to ze musim dat dokopy aj mobilitu a svalove disbalancie lebo prave to ked neni v poriadku tak potom ked sila vystreli tak pri disbalanciach a zlej mobilite o to viac moze vyustit k zraneniu.Napr ja ked idem tazke drepy tak uz ma predklana,resp obzvlast ked idem hlboko (cim hlbsie idem tym vacsiu tendenciu mam predklanat sa) co si myslim ze je aj problem v mobilite.Momentalne natom uz pracujem a strecujem kazdy den ale strasne pomaly to ide.

Inak zabudol som podotknut ze vcera som bol prvy krat v Ciferi aj so soulom jozkom a mirkou a podla toho co vraveli ludia to mal byt akysi "raj pre lifterov" ale uprimne cakal som od toho viac.Okrem monoliftu (ktory ja osobne ajtak nevyuzivam) tam neni nic co by nebolo aj v pengyme akurat to tam je vsetko nasackovane ze sa tam clovek vkuse podkyna o nieco.Pritom ani by nebol problem v priestore lebo je tam priestor kde nic neni a je tam dost miesta ze by to mohli poposuvat a potom tam je priestor kde je vsetko natlacene.Osobne som sa tesil hlavne ze si dobre zataham kedze tam mala byt pruzna tycka a ta tycka sice pruzna je ale je tak kriva ze to rovno mozem ist aj na mileticku (normalne mam svalovicu na predlakti z tahov lol).Cena 2 eura je sice super ale to sa vyrovna tou cestou tam.Osobne nemam jediny dovod tam ist znova pokial jozko nepotrebuje pomoct.
Bogi

Návrat na "Tréningové logy, pokroky (tréningový denník)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný