Chyby, problémy sem...

Všetky problémy, nápady a iné sem

Re: Chyby, problémy sem...

Príspevokod užívateľa larryx » 13.01.2016

Tapatalk spojazdnime, likes sa este doladzuju, stymi linkami hore, bude asi problem kedze na mobile by tam vosiel max jeden link...

Ak ma niekto navrh na inu temu, sem snou... Prejdeme si to, vyskusame a ked to bude ok nahodime :-)
Užívateľov profilový obrázok
larryx
IT help
IT help
Dátum registrácie: 02.09.2015

Re: RE: Re: Chyby, problémy sem...

Príspevokod užívateľa kauly » 13.01.2016

Tapatalk spojazdnime, likes sa este doladzuju, stymi linkami hore, bude asi problem kedze na mobile by tam vosiel max jeden link...

Ak ma niekto navrh na inu temu, sem snou... Prejdeme si to, vyskusame a ked to bude ok nahodime :-)
Parada, uz to fachci na Tapatalk

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
kauly
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa larryx » 13.01.2016

Jo likes su na mobilnej tiez uz opravene... stymi odkazmi ako som pisal vysie nerobime nic...

keby nieco piste...
larryx
IT help
IT help
Dátum registrácie: 02.09.2015

Príspevokod užívateľa Bogi » 14.01.2016

Mne v starom tiez ale viac vyhovovalo ze to ze ci je niekto online/offline bolo pod jeho profilom + tam bola bodka co svietila na zeleno/cerveno podla toho ci bol online/offline.Tuto to je ledva vidiet ked to je vpravom rohu kde to tiez prekryva ta citacia a nahlasenie.Teda aspon na pc verzii.
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Príspevokod užívateľa Phantom » 14.01.2016

Podla mna uz riesite take detaily ked toto forum uz nežije tak ako kedysi ze tu boli dennodenne debaty na 10 stran za mojej slavy :D toto forum vrchol uz zazilo si myslím
Opäť na vrchole Olympu...
Phantom
Dátum registrácie: 30.10.2014

Príspevokod užívateľa lofas » 14.01.2016

Podla mna uz riesite take detaily ked toto forum uz nežije tak ako kedysi ze tu boli dennodenne debaty na 10 stran za mojej slavy :D toto forum vrchol uz zazilo si myslím

počkaj ked podá na nas vebi trestné oznamenie :D tak tu ešte len budu diskusie :D
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011

Re: RE: Re: Chyby, problémy sem...

Príspevokod užívateľa kauly » 14.01.2016

Čím to je? Možno sa ludia viac venujú cviceniu ako cumeniu do počítača, či?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
kauly
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa Steve76 » 14.01.2016

stale je najnavstevovanejsie na slovensku :-)
samozrejme boli lepsie časi v roku 2012 a 2013 bol na slovensku fitness boom, teraz to trochu opadlo, fitka su prazdne, doplnky idu menej, ludia sedia pred FB a ked idu do fitka raz mesacne musi to vidiet cely svet :-)
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mar55 » 14.01.2016

Hej a polka tych selfie maniakov s novorocnymi predsavzatiami by sa hanbila dat svoje foto sem pred ludi co realne cvicia, tak si na FB radsej da novy strucik bicepsu a je furt vacsi nez jeho companeros.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 14.01.2016

hociktoru z tych tmavsich.

http://www.phpbb3styles.net/db/?sid=10a ... e118ea1c72
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa Bogi » 14.01.2016

hociktoru z tych tmavsich.

http://www.phpbb3styles.net/db/?sid=10a ... e118ea1c72
Podla mna to je dobre takto jak to je.Hlavne pre mobily toto uplne sedi.
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 14.01.2016

Ta tema nemusi byt ako prednastavena (primarna). Mozu byt na vyber dve, len si to prepne kto bude chciet v nastaveniach. Taktiez by sa nenahodila uplne cela - len css na farbu pozadia postov, farba pisma aby to bolo citatelne a par prkotin.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

počkaj ked podá na nas vebi trestné oznamenie :D tak tu ešte len budu diskusie :D
:lol: :lol: :lol: :lol: Nič tu nepíš on je paranoidny chudak ma druhy nick sleduje nas a fotí si naše prispevky že mu ničíme život :D
Phantom

Príspevokod užívateľa miki_88 » 14.01.2016

:lol: :lol: :lol: :lol: Nič tu nepíš on je paranoidny chudak ma druhy nick sleduje nas a fotí si naše prispevky že mu ničíme život :D

:D :D :D ha ha ha
miki_88
Dátum registrácie: 03.09.2015

Prakticky uz tu nieje čo nove dozvediet sa kedysi sa nevedeli take tie zakladne veci a tie tu su a to je tak vsetko... jedine fitcult a tak ten sa ubera smerom novodobm a prinasa niečo nove studie a tak celkom občas tuto uz ziadny boom nebude si myslím
Phantom

Návrat na "Nová verzia posilnovanie.sk"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný