Chyby, problémy sem...

Všetky problémy, nápady a iné sem

Re: Chyby, problémy sem...

Príspevokod užívateľa Steve76 » 12.01.2016

Starý koncept fora mi prisiel prehladnejsi, tu treba všetko preklikávat, topic-y nie su take vyrazne, chýbajú lajky .. Mohli by ste to vrátiť do pôvodnej verzie.
lajky sme programovali my, v ziadnej verzii som ich nevidel..urobime to aj tu, ked sa to bude dat...

ako myslis preklikavat?
myslim ze to myslel tak ze predtym sa hore priamo dalo kliknut napr na nove prispevy,moje prispevky atd a tuto musim napriklad najprv kliknut na tie rychle odkazy.Toto mi tiez viac vyhovovalo v starom ze som to rovno videl hore.
no to je to vylepsenie zastaralej verzie, asi mysleli ze je to tak lepsie...
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Phanteom » 12.01.2016

Ta reklama ani nejde blokovat adblockom. Strasne velka je mi z nej zle
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa Steve76 » 12.01.2016

ved uz je upravena, co chces blokovat? si tu potom plat za tie tvoje rady :-)
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Odbornik
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa larryx » 12.01.2016

Reklama zmensena, Like-y zapracujeme, cize moje prispevky navrhujete dat na mobilnu verziu ku tomu rozbalovaciemu menu ?

Este nejake pripomienky ?
larryx
IT help
IT help
Dátum registrácie: 02.09.2015

Príspevokod užívateľa Bogi » 12.01.2016

nech su moje prispevky,nove prispevky atd hned na hornej liste ze sa da hned priamo na ne na kliknut bez toho aby clovek musel najprv klikat na tie rychle odkazy.A teraz by sa hodili aj tie lajky kedze keby dalo viacej ludi lajk (alebo dislajk) mojmu prispevku tak by to znamenalo ci to viacej ludi tak chce tiez alebo nie :D
Bogi
Dátum registrácie: 30.09.2014

Príspevokod užívateľa lofas » 12.01.2016

A teraz by sa hodili aj tie lajky kedze keby dalo viacej ludi lajk (alebo dislajk) mojmu prispevku tak by to znamenalo ci to viacej ludi tak chce tiez alebo nie :D
chcel som ti dať na to lajk, a potom som zabudol že nejdu :D
btw teraz budem asi za debila, ale hore vpravo tie"upozornenia" boli tam aj na starom fore? nikdy som si to nevšimol, takto ked eničo nové pribudne, uakže mi to aj na liste prehlaidača kde mam viacero stranok, že tam pribudne +(1) k názvu stranky, to dávam ako plus!
only Belt240-185-310

Tesťak,methyl,metan,halo
Pre mňa to je stále málo
Niesom žiadny pokemon
Pridám drostu,boldenon.
Keď budem chcieť trochu zmenu
Bodnem si pár gramov trenu.
do PCT trochu í-čka
skočí po mne každá pi*ka
lofas
Dátum registrácie: 26.01.2011

Príspevokod užívateľa Bogi » 12.01.2016

A teraz by sa hodili aj tie lajky kedze keby dalo viacej ludi lajk (alebo dislajk) mojmu prispevku tak by to znamenalo ci to viacej ludi tak chce tiez alebo nie :D
chcel som ti dať na to lajk, a potom som zabudol že nejdu :D
btw teraz budem asi za debila, ale hore vpravo tie"upozornenia" boli tam aj na starom fore? nikdy som si to nevšimol, takto ked eničo nové pribudne, uakže mi to aj na liste prehlaidača kde mam viacero stranok, že tam pribudne +(1) k názvu stranky, to dávam ako plus!
Tie upozornenia predtym neboli.Dojde ti napriklad upozornenie ked aj niekto citoval tvoj prispevok atd takze toto je aj u mna zatial plus..ostatne veci uz boli povedane.
Bogi

Príspevokod užívateľa Lazy bitch » 12.01.2016

Starý koncept fora mi prisiel prehladnejsi, tu treba všetko preklikávat, topic-y nie su take vyrazne, chýbajú lajky .. Mohli by ste to vrátiť do pôvodnej verzie.
lajky sme programovali my, v ziadnej verzii som ich nevidel..urobime to aj tu, ked sa to bude dat...

ako myslis preklikavat?
Mysli to, na co som narazal pri mobilnej verzii. Predtym som na mobile klikol doprava na moje prispevky, teraz musim kliknut nalavo hore a nasledne az zvolit kategoriu. Preto mi to nepride velmi mobile-friendly, aj ked sirka sa tomu prisposobila. Predosla desktop verzia bola sice roztiahnuta, ale umoznovala aj na mobiloch jednym klikom prekliknut do kategorii najvonvsie, neprecitane, atd..

Presne to mám na mysli. Predtým na to stačil jeden klik na hornej liste a takto treba otvarať rýchle odkazy, šo je opat o dalsie kliky na viac a v mobile to zrovna na rýchlosti nepridá a platí to aj na klasický PC browser.
SQ- 232,5 (wraps+belt)
BP- 122,5 kg
DL- 265 kg

https://www.instagram.com/littlebeast75/
Lazy bitch
Dátum registrácie: 16.08.2014

Príspevokod užívateľa larryx » 13.01.2016

Videl niekto na inom fore, tie likes a dislikes ? ak ano prosim o odkaz lebo nemozem nic najst co by nam vyhovovalo, dakujem
larryx
IT help
IT help

Príspevokod užívateľa larryx » 13.01.2016

hmm likes su tu :-) len doladit
larryx
IT help
IT help

Príspevokod užívateľa Calvo1 » 13.01.2016

pekne už to fachá :D dobrá robotka
tanio skóry nie sprzedam!
Calvo1
Dátum registrácie: 14.11.2013

Príspevokod užívateľa Bogi » 13.01.2016

Eeej teraz uz to aj zobrazi presne kolko dostal niekto minusiek :D.Predtym v starej verzii vzdy zobrazovalo len jednu minusku aj ked ich niekto dostal viacej.Uz len dat zvysok do hornej listy ze sa nato da priamo kliknut bez toho aby clovek musel klikat najprv na tie rychle odkazy a bude to super :007

Edit:Takze bol som na mobile a na mobile to nahlasenie prispevkov a citacia atd prekryvaju tie lajky/dislajky teda ze sa na ne neda ani kliknut takze to este treba doladit.
Bogi

Príspevokod užívateľa Phanteom » 13.01.2016

ved uz je upravena, co chces blokovat? si tu potom plat za tie tvoje rady :-)
ked som pisal tak este bola velka . . .
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa kauly » 13.01.2016

Tapatalk mi prestal fungovat, aj po opatovnom prihlaseni vyskakuje error
kauly
Dátum registrácie: 14.07.2012

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 13.01.2016

Mne by sa strasne pacil nejaky tmavsi graficky dizajn, isto je nejaky tmavsi skin k dispozicii, alebo aspon urobit javascript na reload css suboru na zmenu pozadia a pisma (ak to nie su obrazky). Clovek tu ma vecer pritmie a zrazu na monitore Bozie svetlo :D

//fakt ze mam 1 post nech vas netrapi.. spehoval som to tu pol roka...
//edit2: Bodol by dolny page_nav nad rychlou odpovedou.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Návrat na "Nová verzia posilnovanie.sk"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný