Casto kladene otazky

Re: Casto kladene otazky

Príspevokod užívateľa Chasky » 29.09.2016

Suhlasim s panom "babikom".pochybujem ze poznas natolko svoje telo aby si rozumel signalom ktore ti vysiela ak sa chapeme,proste skoda zacat nieco do seba davat ak si este naturalne nedosiahol nic,samozrejme vsetko je tvoje rozhodnutie,nechcem ta nijak poucovat aj tak si urobis po svojom..v druhom rade PH su derivaty AS cize su to vlastne AS no v upravenej molekulovej strukture.ja by som to este nechal tak a naplo sa vrhol do siloveho treningu a kopy stravy a casom uvidis sam ci nieco vlastne potrebujes.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Užívateľov profilový obrázok
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa mar55 » 29.09.2016

Ako ti chalani vravia. Moc skoro to riesis. Mas aj naturalne na to urobit viac. Najprv si uprav stravu, pskusaj cvicenie co ti sedi a ph/aas ries az ked budes blizko svojich hranic.
Vidim v posilke par ludi co cakaju zazraky aj od aas a pritom nemaju vyriesenu stravu dobre a vyzeraju hrozne.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa Hector » 13.03.2017

Ano s tymto nazorom plne suhlasim! Najhorsie co moze byt je to, ked sa niekto zalubi do peknych svalov a chce ich hned, najradsej hned zajtra. S cim plne nesuhlasim je pristup, aky maju a to hlavne mladi makaci. Cez tyzden makaju v posilke ako hrom a cez vikend na sracky rozbiti, ozrati ako dela a nechcem hovorit o tom ze co este. Nechcem nikoho v ziadnom pripade poralizovat! Ja som bol rovnaky, narvany 103kg bez tuku, tlak 210kg, sutazna forma a cely vikend ruka hore :roll:

Tymto som len chcel povedat to, ze naberanie formy ma byt dlhodoby ciel. Kazdy vikend na sracky oddaluje vysnivany ciel!

Prohormony maju byt len ako dopomoc k samotnej priprave a povedzme ulahcenie alebo urychlenie cesty. O to zodpovednejsie by mal pristupovat kazdy uzivatel prohormonov alebo SARM :idea:
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa BIGLUKE » 17.04.2017

Bored s 5 xxxxx to si teda zabil to by museli byt zazracne cukriky :) v kazdom pripade sam vies ze to nieje pravda tak? ;)
Bez prdele mal som uz par prohormonovych cyklov a u mna osobne sa to vyrovnalo miernej steroidovej kure.takze nebud zly to mas zlavovy kód BIGLUKE na 15% zlavu a odporucam ti vikinga potom mi daj vediet ako si dopadol dikes ;)
BIGLUKE
Dátum registrácie: 03.10.2016

Príspevokod užívateľa BIGLUKE » 17.04.2017

Hector suhlasim a na diskoteky sa vyser tam nic dobre neziskas a alkohol k cviceniu nepatri.
Radsej tu pychni tu 103kg fotku formy ako motivaciu pre druhych ;)
BIGLUKE
Dátum registrácie: 03.10.2016

Príspevokod užívateľa Hector » 19.04.2017

Kamo az po Tebe. Daj nejake top fotos a pridam aj ja nieco zo starej galerie a porovname formy :D
Hector
Dátum registrácie: 07.07.2015

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 1 neregistrovaný