Casto kladene otazky

Casto kladene otazky

Príspevokod užívateľa Steve76 » 07.07.2015

V tejto sekcii PH sa docitate ake otazky si ludia kladu ked sa rozhoduju ci si kupit prohormony alebo nie. Otazky su vypracovane na zaklade prieskumu sirokeho spektra ludi, ktori sa o prohormony zaujimali pocas obdobia troch mesiacov.

Q: Ako mám užívať prohormóny?

A: Za predpokladu, že máte 21 rokov (vo výnimočných prípadoch aj menej) držte sa nasledujúcich odporúčaní. Väčšina prohormónov má polčas rozpadu 6 – 8 hodín, je preto vhodné úžiť ho potrebný čas pred silovým výkonom. Podľa spätnej väzby od našich klientov je vhodné jednotlivú dávku užiť v dvoch dávkach počas dňa. Prvú ráno, druhú o šesť hodín neskôr.

Neodporúčame užívať prohormóny menej ako 6 hodín pres spánkom. Môže sa to prejaviť zvýšenou aktivitou a zhoršením zaspávania a hĺbky spánku.

Q: Práve som dokončil svoj cyklus a PCT, môžem okamžite začať ďalší cyklus?

A: Nie, odporúčame dať telu prestávku ďalších 30 dní, aby sa úplne zotavilo a plne obnovila hormonálna rovnováha. Prax ukazala pravidlo, ze ako dlho PH uzivas, taky isty cas je potrebny na odpocinok.

Počas cyklu dodržiavajte nasledujúce pokyny:

Vyhýbajte sa konzumácii alkoholu
Dodržiavajte dostatočný pitný režim
Zvýšte príjem kvalitných kalórií
Konzumujte minimálne 2-5 g bielkovín na jeden kilogram Vašej hmotnosti
Spite minimálne 8 hodín denne
Tvrdo trénujte
Konzumujte doplnky na podporu pečene
Nezabudnite na PCT

Q: Môžem popri užívaní prohormónov konzumovať iné doplnky výživy?

A: Áno, určite, odporúčame konzumáciu multivitamínov, rybieho oleja, kreatínu, gainerov a proteínov.

Q: Čo ak v priebehu cyklu ochoriem?

A: V takom prípade odporúčame vynechať dávkovanie na dni nutné k vyliečeniu sa z choroby. Je lepšie stratiť tri dni, ako zbytočne riskovať oveľa dlhší výpadok. Treba si uvedomiť, že prohormóny fungujú v kombinácii s kvalitným tréningom, stravou a regeneráciou, pokiaľ Vaše telo bojuje s chorobou nie je 100% schopné spolupracovať.

Q: Aká je detekčná doba prohormónov?

A: Bohužiaľ, neexistuje presne stanovená detekčnosť jednotlivých prohormónov. V literatúre sa najčastejšie stretávame s informáciou 24 – 310 hodín od poslednej konzumácie produktu.

Q: Sú prohormóny zistiteľné testom?

A: Ak myslíte testy zamestnávateľa na zistenie toxických látok v tele, môžete byť pokojný, prohormóny sa týmto testom nezistia. Na detekovanie týchto látok sú nutné drahšie výskumné testy. V prípade, že ste športovec organizovaný v športovej federácii, treba si uvedomiť, že tým, že prohormóny konvertujú na skutočné hormóny, odrazí sa tento jav na pozitivite dopingového testu.

Q: Aká je trvanlivosť balenia prohormónov?

A: Priemerná životnosť jedného balenia sú 2 – 4 roky. Uchovávajte prosím Vaše doplnky v chlade a v tme. Chráňte ich pred vplyvom vlhkosti. Prohormony by nemali uzivat osoby mladsie ako 18 rokov.

Q: Aka je najvačšia dĺžka užívania prohormonov počas jedného cyklu? Je potrebné užívať aj doplnky na ochranu pečene?

A: Odporúčame užívať prohormony 4-6 týždňov, najdlhšie však 12 tyždňov. Ochrana pečene ako aj PCT ano.

Q: Je možné používať prohormony aj po ukončení cyklu AS na udržanie svalovej hmoty?

A: Je to možné keďže prohormony niesu priamo anabolicke steroidy, iba na hormóny po užití konvertujú. Treba mať na pamati, že prohormony su zlata stredná cesta medzi športovou suplementáciov a anabolickými steroidami. Ten, komu sa zdajá byť suplemetnácia v podobe výživových doplnkov slabá, ale nechce siahnuť po ihlách a byť označený ako dopingový hriešnik, pre týchto ľudí sú určené prohormóny. Osobám, ktorí sú práve po ukončení cyklu AS odporúčame PCT.

Zdroj: https://prohormony.sk/sk/3-faq

Viac informacií o prohormonoch najdete na http://www.prohormony.sk

Ak by ste ale mali špecialne otázky, ktoré niesu hore zodpovedané, píšte nam, my Vám v zápatí radi odpovieme, poradíme a navedieme Vás na tu správnu cestu ako dosiahnuť vytýčený cieľ.
Odborník na doplnkovú výživu a majiteľ portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Užívateľov profilový obrázok
Steve76
Majitel fóra
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Re: Casto kladene otazky

Príspevokod užívateľa Hector » 03.12.2015

Ludia sa nas casto pytaju: Ako budete fungovat od noveho roka ked pride do platnosti novy zakon, ktory zakazuje anabolicke steroidy a ine hormonalne latky? Prohormonov sa tento zakon netyka! Prohormony niesu predmetom novely trestneho zakona. Prohormony niesu anabolicke steroidy ani ine hormonalne latky podla osobitneho predpisu, ktory presne vymedzuje zoznam latok, ktore budu od 1.1.2015 zakazane. Prohormony su latky, ktore po uziti na zaklade enzymu ludskeho tela konvertuju na latky podobne anabolickym steroidom. Niesu to priame anabolicke steroidy ani podobne hormonalne latky, aj ked ucinky su velmi podobne! Prave preto im hovorime zlata stredna cesta. Takze nemajte strach, ze si u nas od 1.1.2015 nekupite svoje oblubene produkty, ostavame tu pre Vas nadalej :)
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa drtuch » 08.12.2015

Chcem sa spytat ci je vhodne kombinovat prphormony s tribulusom....dakujem za odpoved....
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014

Príspevokod užívateľa Hector » 09.12.2015

drtuch napísal:Chcem sa spytat ci je vhodne kombinovat prphormony s tribulusom....dakujem za odpoved....

Ano to jedno druhemu neprekaza. Ale podla mna je to uplne zbytocne, lebo PH maju taku silu, ze Tribulus telo nepociti. Poradim Ti, nechaj si Tribulus do PCT nech udrzis cim najviac ziskanych svalov. Spolocna kombinacia je strata penazi. Efekt lepsi nebude. Pridaj viac Aminokyselin, BCAA a sacharidov ak ides do objemu, alebo bielkovin ak ides do kvality. Zakladom pri uzivani PH je kvalitna strava, vela bielkovin a kvalitne sacharidy. To su stavebne kamene. PH posobia anabolicky a potrebuju stavebne kamene aby bol anabolizmus co najefektivnjsi
Hector

Príspevokod užívateľa drtuch » 09.12.2015

Mne sa prave zdalo ze to jedno z druhym sa bije a znizuje to libido....
drtuch

Príspevokod užívateľa Phanteom » 09.12.2015

Tribulus s PH ? :D
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa martinrr » 09.12.2015

drtuch napísal:Mne sa prave zdalo ze to jedno z druhym sa bije a znizuje to libido....

Ahoj
Môžeš napísať aké PH užívaš a v akej dávke.
martinrr
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa drtuch » 09.12.2015

davam si ako most medzi kurami "vengeance" a daval som si k tomu "TribuMax" od aminostar.....a po cca dvoch tyzdnoch sa mi zda ze libido je horsie.....ako fungujem normalne len citim ze to bolo inokedy lepsie...po kure som dal normalne PCT ako treba a potom som nasadil na udrzanie prirastkov vengeance ako slabsi prohormon.....a sa mi zda ze s kombinaciou s tribulusom to nieje ono....dnes som vysadil tribulus tak uvidime co to bude robit......ale ranne "stanovacky" su v pohode a milenka si nestazuje :D :D
mozno je to vsetko len v hlave :007
drtuch

Príspevokod užívateľa Phanteom » 09.12.2015

tribulusom to nebude
Som KIKO !
Phanteom
Dátum registrácie: 03.03.2015

Príspevokod užívateľa Hector » 10.12.2015

drtuch napísal:davam si ako most medzi kurami "vengeance" a daval som si k tomu "TribuMax" od aminostar.....a po cca dvoch tyzdnoch sa mi zda ze libido je horsie.....ako fungujem normalne len citim ze to bolo inokedy lepsie...po kure som dal normalne PCT ako treba a potom som nasadil na udrzanie prirastkov vengeance ako slabsi prohormon.....a sa mi zda ze s kombinaciou s tribulusom to nieje ono....dnes som vysadil tribulus tak uvidime co to bude robit......ale ranne "stanovacky" su v pohode a milenka si nestazuje :D :D
mozno je to vsetko len v hlave :007

Moj nazor je taky ze po kure je to normalne. Ked nedavas do seba testosteron, je normalne ked libido klesa. Prohormony su super ako most pre zachovanie svalovky, nie na zvysenie libida po kure. To sa podla mna iba vysokymi davkami Pregnylu. Ale pri vysokych davkach Pregnyl posobi presne opacne takze to netraba prehanat viac ako 1500iu. co 3-4 den. Ale ked je rano stanovacka je to stale ok :007 Moj znamy to v strede kury presekol a poviem Ti ze mal doma so zenou problem 4 mesiace. Ta si myslela ze ma milenku a on sa jej nemohol priznat co je vo veci lebo by bol za totalneho idiota takze mali tichu domacnost az kym sa mu nepolepsilo co trvalo cele 4 mesiace. Chudak chlap :lol:
Hector

Príspevokod užívateľa BORECXXXXX » 21.12.2015

Prohormony? ;DDD To si rovno kupte cukriky s hroznovym cukrom
BORECXXXXX
Dátum registrácie: 25.04.2013

Príspevokod užívateľa fulcrum » 03.02.2016

Caute, mam par otazok....cvicim asi 7 rokov, naturalne, rozmyslam nad prohormonmi. Ktory produkt by ste mi odporucali ? Cielom je co najvacsia udrzatelnost prirastkov, nie nejaka brutalna masa svalov za mesiac... Aku udrzatelnost objemu a sily mozem ocakavat po PCT ? Su prohormony vhodne aj do diety ? Mam ocakavat aj vedlajsie ucinky ako akne, navaly tepla atd ?
fulcrum
Dátum registrácie: 11.02.2014

Príspevokod užívateľa martinrr » 08.02.2016

Ahoj
Najskôr aby sme ti vedeli dobré poradiť, potrebujeme od teba vek , váhu a skúsenosti s tréningom a stravou až potom ti odporučime PH.
Po PCT objem a sila mierne klesne , pretože hormony sú už na nižšej úrovni ako v cykle ale určite ti ostane väčšina svalov.
Vedľajšie účinky pri správnom dávkovaní sú minimálne až žiadne.
martinrr
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa Marwin » 12.03.2016

Chcem sa opýtať či kombinácia Titan + Tren-V je vhodna a ci ju mozem bezpecne podstupit :)
Ak neprekonáš samého seba nikdy nedosiahneš svoj cieľ.
Marwin
Dátum registrácie: 07.02.2011

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 12.03.2016

Podla mna by si Titan a Tren-V trochu protirecili. Titan je na objem a Tren na rys....
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných