Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa Iron » 24.08.2016

da sa zohnat viking alebo titan aj za 65 eur to je 3 tbl na den na mesiac.na cyklus aas treba viac penazi.a ucinky su .aj sila dost ale mal som pocit ze velmi zavodnuju,po kure to trochen splasne,,a co s atyka pct ktora sa predava ku PH tak to by som neriskoval.ucinky to ma podobne ako aas.libido dole,proste ako tst a deka kura takze ja som dal tamox,exemestan a salbu..aj tribulus 3 gramy,druhykrat som siel titan a injekcny tst 250mg,spuchol som o cosi viac.mozno by nebolo zle dat hydru alebo nieco take slabsie do pct po aas kure
Iron
Dátum registrácie: 22.08.2016

Príspevokod užívateľa martinrr » 25.08.2016

Zdravím,mam 20 rokov 170cm 74 kg cvičím cca 5 rokov, 2 som robil silový trojboj.Od jary som schudol 20 kg prevažne tuku teraz sa len udržiavam no chcem sa posunúť ďalej a rozmýšľam že skúsim PH vaham medzi vikingom alebo titanom + PCT k nim...moje priority su nabrať nejaké svaly s minimom tuku.Možno sú to silné PH na začiatok ale chcem sa skutočne posunúť dalej a nie mať len dobrý pocit z cvičenia+overiť si na vlastnej koži či to funguje alebo nie aby som vedel povedať aj chalanom,ešte by ma zaujímalo či pri tomto produkte môžu nastať problémy s gynekomastiou.Do AS zatiaľ nechcem ísť lebo sa bojím ihiel no ak toto nezaberie tak to ešte prehodnotim vďaka za radu.
Ahoj,
Takže vzhľadom na tvoj vek a váhu by som ti hneď do prvého cyklu neodporúčal tie najsilnejšie PH, skôr by som išiel do produktu Bedlam kedže tvojím cieľom je naberanie svalovej hmoty a sily.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa Dnldyfo » 02.09.2016

Zdravim , uzivam asi dva tyzdne epi a megatren ale neskutocne ma zalialo ako keby som mal dva mesiace objemovku. Pritom stravu mam normalnu ziadne sladkosti len kvalitne bielkoviny z masa a vajec. Neviete cim to moze byt ? Mam skoncit kuru alebo ju dokoncit ?
Dnldyfo
Dátum registrácie: 18.07.2013

Príspevokod užívateľa Unixko » 02.10.2016

Kvalitne bielkoviny zalieva ma po 2 tyzdnoch hmmmm musis dat kontakt na matroš chcem tiež troška zaliat :)
Unixko
Dátum registrácie: 01.08.2016

Príspevokod užívateľa -TOM- » 02.10.2016

Ma niekto skusenosti s tymto prohormonom ??(Boladrol)
7,17a-dimethyl-androsten-3,17-diol 3 mg
-TOM-
Dátum registrácie: 08.01.2016

Príspevokod užívateľa martinrr » 10.10.2016

Ma niekto skusenosti s tymto prohormonom ??(Boladrol)
7,17a-dimethyl-androsten-3,17-diol 3 mg
Ahoj Tom
Boladrol je na trhu pomerne krátko takže skúsenosti je málo. Ale radí sa medzi najučinejšie látky na trhu, ktorý je vysoko anabolicky a mierne androgénny a je vhodný do objemovky.
martinrr

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 17.10.2016

Zdravim , uzivam asi dva tyzdne epi a megatren ale neskutocne ma zalialo ako keby som mal dva mesiace objemovku. Pritom stravu mam normalnu ziadne sladkosti len kvalitne bielkoviny z masa a vajec. Neviete cim to moze byt ? Mam skoncit kuru alebo ju dokoncit ?
Tvoj organizmus nemusi na to dobre reagovat...a s PH stale natahas nejaku vodu a zavodni ta to. Ked vysadis ide vaha okamzite dole. Ja som bral epi vaha mi nešla ani hore ale videl som nafuknute svaly skoro stale vyzeralo to super ale ked som to vysadil skoro setko slo prec cize len voda... :!:
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Užívateľov profilový obrázok
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010

Príspevokod užívateľa Jacobb » 14.11.2016

Caute caute ! :) co hovorite na kombo Viking + Deca ? Som pokročilí cvičenec a s Vikingom už mám skúsenosti váha cca 107 .Mojím cielom je zvýšenie sily + neaký ten sval navyše.Keď som siel samotný Viking sila isla neskutočne hore tuk dole a hmotnosť +cca 8 kg ale vyzuálne to nebol extra rozdiel preto uvažujem že pridám produkt DECA. Poprípade ako nastaviť dávkovanie diky.
Jacobb
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa martinrr » 16.11.2016

Caute caute ! :) co hovorite na kombo Viking + Deca ? Som pokročilí cvičenec a s Vikingom už mám skúsenosti váha cca 107 .Mojím cielom je zvýšenie sily + neaký ten sval navyše.Keď som siel samotný Viking sila isla neskutočne hore tuk dole a hmotnosť +cca 8 kg ale vyzuálne to nebol extra rozdiel preto uvažujem že pridám produkt DECA. Poprípade ako nastaviť dávkovanie diky.
Ahoj,
Kedže už máš skúsenosti s Vikingom tak kombinácia Viking+ D sten by bola vhodná ale ideálne by bolo obmeniť látky a preto by som ti skôr odporučil kombináciu Spartan+ Dsten. Dávkovanie by bolo následovné: Prvý týždeň 2 kapsuly z každého produktu a potom by si zvýšil na 3 kapsuly z každého produktu.
martinrr

Príspevokod užívateľa kupon » 10.12.2016

Caute.
Chcem na prvu prohormonovu kuru zlucit vengeance s hydrou...potom samozrejme arimit.
Je dobre hydru a vengeance brat zaroven?
Mam 90 kg, 27r, 184cm. Odcvicenych uz mam 5 rokov, ide mi o naplacanie trocha hmoty este, skuska nieco noveho :D

Diky
kupon
Dátum registrácie: 10.12.2016

Príspevokod užívateľa silný » 10.12.2016

Mam 90 kg, 27r, 184cm. Odcvicenych uz mam 5 rokov, ide mi o naplacanie trocha hmoty este, skuska nieco noveho :D
a aj tak sa chces dat na takuto *****? :roll:
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa kupon » 11.12.2016

a aj tak sa chces dat na takuto *****? :roll:
Co teda by si odporucil? Daj neake postrehy, skusenosti. Rad sa priucim a mozno zmenim taktiku a smer :)
kupon
Dátum registrácie: 10.12.2016

Príspevokod užívateľa silný » 11.12.2016

ak to chces uz fakt posunut na vyssiu uroven, tak su tu AS, ak nie tak radšej to nechaj tak a neutracaj zbytočne za predražené marketignové srandy...
v porovnani s AS :arrow: takmer neefektívne, o cene v porovnani s AS sa baviť ani nemusíme... a záťaž na organizmus? podobny, ak nie ešte horší, kedže pri prohormonoch sa jedna takmer len o orály (pečeň, obličky...)
investuj radsej do stravy, kup si daco na seba alebo priatelke daco pekne pod stromček... tieto pirulky su tak max pre násť ročných pubertakov, co nevedia kam soliť peniaze od rodičov, kedze protein, kreatin a gainer uz niesu tak v mode jak kedysi... :lol:
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa Mr. Muscle » 11.12.2016

Z vlastnej skusenosti ti mozem povedat ze som mal asi 4-5 prohormonove kury a jedine co som nabral bola sila. Ked som prerysoval tak zo mna opadla voda a vaha bola taka ako predtym.
Nesypem len jem toľko veľa krupice každý deň

SQ - 170kg
BP - 160
Mr. Muscle
Dátum registrácie: 17.08.2015

Príspevokod užívateľa Chasky » 11.12.2016

Presne,suhlasim s kolegom.prohormony?kazdy sa ide pototo z nich a pritom....ak uz ist do niecoho su tu sarms ktore maju aj vela pozitiv na organizmus a ak nie tak jak pisal kolega vyssie-strava!!nieje nic zazracne,resp.nieco co bude mat trvaly efekt okrem stravy a poriadnej driny.za jedno balenie tychto niktosov mas cca 10kg kvalitneho masa co je cca 2weeks,nestaci?
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný