Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa L-heinrich-K » 05.07.2016

johny.alias@azet.sk napísal:CAUTE, berem titan....mozem pit alkohol ? 1-2 pivka popripade poldecacik.....ziadne velke pijatiky len tak trocha do nalady

Tak 2 piva su ok.

V podstate nevhodnost pitia alkoholu pocas PH je hlavne v tom, ze samotne PH ti dost zatazuju pecen a ked k tomu pridas alkohol, ktory je tiez zataz pre pecen tak mozes mat problem... :007
"Zdravo žer, tvrdo trénuj!" ©

[vy.175 va.80]
Užívateľov profilový obrázok
L-heinrich-K
Dátum registrácie: 16.06.2013

Príspevokod užívateľa greenhorn » 10.07.2016

Ako hodnotite halodrol? ako ste to davkovali? stackovali ste to s niecim? Nazor na stack s epi? Alebo radsej len samotny halo, nakolko s epi by slo o 2 methyly naraz? Dík
greenhorn
Dátum registrácie: 25.09.2010

Pct

Príspevokod užívateľa Pirát77 » 21.07.2016

Zdravím, s kámošem jsme si na zkoušku koupili Vengeance dohromady napul.. takže bereme jednu tabletu denne. Nejsme sypaci, nikdy jsme nic nebrali jen nás zajímalo co tohle dokáže. Už mám za sebou tři týdny, výsledky nějaký vidim. Nic brutálního ale řekl bych že lepší než bez toho předtím :-D zajímala by mě ale jedna věc. Jestli i když beru jen jeden denne tak je zapotřebí potom brát i pct. Je mi 27, fit člověk, žádný problémy s erekci nebo tak :-D nerad bych mel pak cecky nebo povisly pero :-D díky
Pirát77
Dátum registrácie: 21.07.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 21.07.2016

nemusis, daj len tribulus vo.vyssich davkach
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009

Príspevokod užívateľa raven » 22.07.2016

PCT dávat nemusíš na tak malou dávku :) Nicméně dávat tribulus je samozřejmě nesmysl největšího kalibru. Tribulus zvyšuje volný testosteron. Ten je ale zodpovědný jen za pocit nadrženosti a jebáky na obličeji. Na testosteron utlumený anaboliky nebo prohormony samozřejmě nemá tribulus nejmenší vliv.

Moc nechlastej a ber zinek :)
raven
Dátum registrácie: 22.07.2016

Príspevokod užívateľa Dnldyfo » 10.08.2016

Zdravim, pomohol by mi niekto kto sa vyzna do ph zostavit kuru? Zatial som mal skusenost s Deca, vengeance a spartan. Teraz chcem ale kupovat len epi a trenavar kvoli tomu ze to vyjde lacnejsie len neviem ako davkovat a co vsetko do pct a ci treba aj nejaky on cycle. Prosim PM. Dik :)
Dnldyfo
Dátum registrácie: 18.07.2013

Príspevokod užívateľa DJmixo » 11.08.2016

Chcel by som vyskúšať kombo TrenV+Hydra+Eshred alebo Savage+Viking máte niekto skúsenosti? Viete mi povedať čo je lepšie?
DJmixo
Dátum registrácie: 13.11.2010

Príspevokod užívateľa martinrr » 11.08.2016

Dnldyfo napísal:Zdravim, pomohol by mi niekto kto sa vyzna do ph zostavit kuru? Zatial som mal skusenost s Deca, vengeance a spartan. Teraz chcem ale kupovat len epi a trenavar kvoli tomu ze to vyjde lacnejsie len neviem ako davkovat a co vsetko do pct a ci treba aj nejaky on cycle. Prosim PM. Dik :)

Ahoj, viem ti poradiť ale najskôr mi ešte napíš tvoj vek,váhu výšku a cieľ ktorý chceš dosiahnuť alebo mi napíš do správy.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa martinrr » 11.08.2016

DJmixo napísal:Chcel by som vyskúšať kombo TrenV+Hydra+Eshred alebo Savage+Viking máte niekto skúsenosti? Viete mi povedať čo je lepšie?

Ahoj, kombo TrenV+Hydra+Eshreed je fajn ale zbytočne budeš kupovať 3 produkty keď to môžeš mať všetko v jednom a to vo Vikingu.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

martinrr napísal:
DJmixo napísal:Chcel by som vyskúšať kombo TrenV+Hydra+Eshred alebo Savage+Viking máte niekto skúsenosti? Viete mi povedať čo je lepšie?

Ahoj, kombo TrenV+Hydra+Eshreed je fajn ale zbytočne budeš kupovať 3 produkty keď to môžeš mať všetko v jednom a to vo Vikingu.

Viem že to bude všetko v jednom produkte ale množstvo látok je odlišné a tým pádom aj dĺžka cyklu...
Chcem to potiahnuť na 6-8w potom most na mesiac a opäť niečo podobné
DJmixo

Príspevokod užívateľa Loutka » 11.08.2016

co myslis pod pojmom most? nezavidim tvojej pecienke a ladvinam
Loutka

Epi+ostarine... tak nepijem ani nefajčím tak som myslel že dlhšiu kúru zvládnem alebo radšej jednu kúru a dosť? Pôvodne som chcel aas ale neviem sa odhodlať ku ihlám tak skúšam toto :D
Ešte dotaz k tým skúsenejším keď v aas kure je vždy základ tst čo je základ v PH? Je možné k PH užívať aas ale myslím len orálne hormóny... ?
DJmixo

Príspevokod užívateľa Loutka » 11.08.2016

zaklad je PH ktory konvertuje na testosteron a k nemu ides PH ktory konvertuje napriklad na tren, bolde, nandrolon a pod.
Loutka

Príspevokod užívateľa mato9511 » 16.08.2016

Zdravím,mam 20 rokov 170cm 74 kg cvičím cca 5 rokov, 2 som robil silový trojboj.Od jary som schudol 20 kg prevažne tuku teraz sa len udržiavam no chcem sa posunúť ďalej a rozmýšľam že skúsim PH vaham medzi vikingom alebo titanom + PCT k nim...moje priority su nabrať nejaké svaly s minimom tuku.Možno sú to silné PH na začiatok ale chcem sa skutočne posunúť dalej a nie mať len dobrý pocit z cvičenia+overiť si na vlastnej koži či to funguje alebo nie aby som vedel povedať aj chalanom,ešte by ma zaujímalo či pri tomto produkte môžu nastať problémy s gynekomastiou.Do AS zatiaľ nechcem ísť lebo sa bojím ihiel no ak toto nezaberie tak to ešte prehodnotim vďaka za radu.
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010

Príspevokod užívateľa mato9511 » 22.08.2016

nie je tu bohvie aká aktivita
mato9511
Dátum registrácie: 20.10.2010

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní