Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 01.06.2016

praveze po epistane to staci, ak uz ale das dvoj/troj phkombo tak tam uz treba riadne IA to je pravda, ja len nechapem preco ist samotny epi 7t, to ma aky zmysel?
Cital som na zahranicnych forach ze ho idu borci aj 8 tyzdnov :D Ako ja som isiel 6 tyzdnov a slapal perfektne len ked som vysadil co je tomu 2 tyzdne tak uz je to na kkt...lebo zase vidno ze sa postava zmenila trocha k horsiemu, a ked som bol v tom poslednom tyzdni tak postava bola uplne mega. A pct mam kvalitne takze neviem kde je chyba mozno aj to ze som isiel len 30mg 6 tyzdnov v kuse? aj ked vysledky boli pekne...este som cital ze je dobre dat pct v poslednom tyzdni cize v tom siestom aby sa toho viac udrzalo tak neviem co je na tom.
"Neúspech je kľúčom k úspechu. Každá chyba nás niečomu naučí."
Užívateľov profilový obrázok
Pepan07
Dátum registrácie: 05.05.2010

Príspevokod užívateľa Loutka » 01.06.2016

uvedomte si jednu podstatnu vec, po samotnom epistane naberiete maximum vody, ak si myslis ze za tych 6 tyzdnou si nabral dajme tomu 10kilo a z toho je 7 sval si na omyle, mozno tak 2 az tri kila ak si zral kazdy den pol kravy, po vysadeni zacne voda odtekat, estrogen blazni, regeneraxia skonci, proteosynteza sa vracia do normalu, hormony sa buria, k epistanu treba ist este jeden ph aby prejavil potencial, trenavar, megatren a podobne
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 01.06.2016

uvedomte si jednu podstatnu vec, po samotnom epistane naberiete maximum vody, ak si myslis ze za tych 6 tyzdnou si nabral dajme tomu 10kilo a z toho je 7 sval si na omyle, mozno tak 2 az tri kila ak si zral kazdy den pol kravy, po vysadeni zacne voda odtekat, estrogen blazni, regeneraxia skonci, proteosynteza sa vracia do normalu, hormony sa buria, k epistanu treba ist este jeden ph aby prejavil potencial, trenavar, megatren a podobne
Dakujem za objasnenie, urcite nie len ja si z toho nieco vezmem a samozrejme som necakal ze je to 7 kilo svalov. TO bude tou vodou ten efekt mas pravdu. Ak by som chcel ist zase epistane dajme tomu tych 30-40mg co by bolo idealne k tomu este a ake davky? Dikes :007
Pepan07

Príspevokod užívateľa Loutka » 01.06.2016

u nas chalani chodia trenavar, epi maju len zaklad, ak chces troj kombo tak epi a megatren, ak nechces hned take bomby tak epi a halodrol, 20 - 40 - 40 - 40 - 40 - 20, takto chodia chalani a vysledky su ohromne, hlavne ten megatren je neskutocny, samozrejme riadne pct alebo potiahnut na epi mesiac na 20mg denne a znovu ist do dalsej ph kury, ja vsak tohto zastanca nie som, ale poznam minimalne 2ch ludi ktory mostuju na epi
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009

Príspevokod užívateľa tomahavk1 » 01.06.2016

praveze po epistane to staci, ak uz ale das dvoj/troj phkombo tak tam uz treba riadne IA to je pravda, ja len nechapem preco ist samotny epi 7t, to ma aky zmysel?
lebo epicko zacina slapat az okolo 4teho tyzdna preto ho treba potiahnut tych 7 tyzdnov a od 4teho tyzdna ist min.na 40mg,, z epi pri dobrej strave ta n v zivote nezaleje vodou a nie to este dokonca 8kg :D :D staci si pozriet na aky hormon konvertuje a pochopis preco,,,
tomahavk1
Dátum registrácie: 30.05.2016

Príspevokod užívateľa Testnmast » 01.06.2016

lebo epicko zacina slapat az okolo 4teho tyzdna preto ho treba potiahnut tych 7 tyzdnov a od 4teho tyzdna ist min.na 40mg,, z epi pri dobrej strave ta n v zivote nezaleje vodou a nie to este dokonca 8kg :D :D staci si pozriet na aky hormon konvertuje a pochopis preco,,,
Prosim nesirit tyhle blbosti o tom jak oraly funguji po 4 tydnech a podobne... pokud to trvalo 4 tydny, nez jsi neco videl, tak jsi ve velmi spatny forme. Cim nizsi mas tuk, tim rychleji to uvidis, ale na nizkem tuku a s nizsi retenci vody bys mel s oraly a kratkymi estery videt zmeny behem par dni ne-li ze dne na den.
Po tech 4 tydnech se ti spis povedlo nabrat trochu vahy nebo zhubnout trochu tuku + kosmeticke zmeny epistanu.. ale urcite netrva takto dlouho. Ty hormony funguji moment jak jsou v krvi. S esterifikovanymi hormony samozrejme budeme mluvit o dosazeni maximalni koncentrace atd ale tak jako tak - moment jak je v krvi tak funguje.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016

Príspevokod užívateľa DJmixo » 02.06.2016

Má niekto skúsenosti zo značkou ph Hermespharm?
DJmixo
Dátum registrácie: 13.11.2010

Príspevokod užívateľa greenhorn » 07.06.2016

Niekto skusenosti s anogenin, ostapure?
greenhorn
Dátum registrácie: 25.09.2010

Príspevokod užívateľa JoeyCzech » 07.06.2016

:D Taky jsem se ptal :D Ale ticho po pěšině :D
JoeyCzech
Dátum registrácie: 19.05.2016

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 08.06.2016

Akurat testujem samotny anogenin 2 kapsuly denne zatial nič :D prešli dva tyzdne
Pepan07

Príspevokod užívateľa DJmixo » 09.06.2016

Poraďte mi :) mám 2 PH a to hermespharm - leonidas(120tab) a german labs-trenavar(60tab)... chcel som začať pomaly na dvoch a postupne to pridať až na 5-6 tabliet denne a kombinovať oba PH... Alebo je lepšie dodržať max 4tab ako píšu na obaloch a potiahnuť cyklus? A ak sa tu niekto lepšie vyzná čo by ste mi poradili do pct? Že mám ísť pct ako po AS je to vraj lepšie :)
Vďaka za rady :)
DJmixo
Dátum registrácie: 13.11.2010

Príspevokod užívateľa greenhorn » 10.06.2016

Akurat testujem samotny anogenin 2 kapsuly denne zatial nič :D prešli dva tyzdne
kolko tyzdnov to planujes potiahnut?
greenhorn
Dátum registrácie: 25.09.2010

Príspevokod užívateľa Pepan07 » 10.06.2016

kolko tyzdnov to planujes potiahnut?
tak jedna tuba vychadza na mesiac ale mesiac je podla mna malo tak mozno kupim este jednu ale urcite niekde z UK kedze beriem viac veci zo slovenska je to predrazene dost.
Pepan07

Príspevokod užívateľa johny.alias@azet.sk » 12.06.2016

CAUTE, berem titan....mozem pit alkohol ? 1-2 pivka popripade poldecacik.....ziadne velke pijatiky len tak trocha do nalady
johny.alias@azet.sk
Dátum registrácie: 14.04.2016

Príspevokod užívateľa drtuch » 12.06.2016

Najlepsie nepit nic ked cvicis a beries prohormony alebo aas......ale zasa tak 1 - 2 pivka obcas nikoho urcite nezabiju...ja si obcas vecer tiez dam jedno pivo alebo pohar vina...;)
drtuch
Dátum registrácie: 11.08.2014

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní