Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa Jacobb » 24.05.2016

oka dik a znacka UG Pharma
Jacobb
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa dvatristyri » 29.05.2016

Zdravím, po úraze sa snažím dostať opäť do formy a do sypky ísť hneď nechcem,s tou začnem až na prípravu pre konkrétnu súťaž.
Narazil som náhodou na prohormony a po zbeznom prebehnuti zahraničných fór (najmä poľských) ma celkom zaujali.
Našiel by sa tu nejaký "doktor" hormón čo by mi vedel zostaviť konkrétny receptik.
V skratke, zaujali ma skôr konkrétne prohormony (boldione, stanazol thp, ... moja srdcovka sarms) ako super mega mixi v podobe spartan, viking ...
Je tu človek čo sa vyzná a vedel by niečo poradiť čo do úvodu na objem, prepojiť to s fázou na kvalitu a zakončiť to v podobe salba + clomid? Mohol by tam byť ibutamaren.

Ešte taká podotazka, SARMs sú po novom u nás bráne ako AS alebo PH , čiže niesu zakázané?
dvatristyri
Dátum registrácie: 29.05.2016

Príspevokod užívateľa Hector » 30.05.2016

Zdravím, po úraze sa snažím dostať opäť do formy a do sypky ísť hneď nechcem,s tou začnem až na prípravu pre konkrétnu súťaž.
Narazil som náhodou na prohormony a po zbeznom prebehnuti zahraničných fór (najmä poľských) ma celkom zaujali.
Našiel by sa tu nejaký "doktor" hormón čo by mi vedel zostaviť konkrétny receptik.
V skratke, zaujali ma skôr konkrétne prohormony (boldione, stanazol thp, ... moja srdcovka sarms) ako super mega mixi v podobe spartan, viking ...
Je tu človek čo sa vyzná a vedel by niečo poradiť čo do úvodu na objem, prepojiť to s fázou na kvalitu a zakončiť to v podobe salba + clomid? Mohol by tam byť ibutamaren.

Ešte taká podotazka, SARMs sú po novom u nás bráne ako AS alebo PH , čiže niesu zakázané?
Ciao, ak chces ist do objemu a uz mas nejake skusenosti s PH alebo AS tak by som siel do Titanu. Je to velmi silny objemovy pripravok. Dlzka cyklu by som Ti odporucil max 6 tyzdnov a nasledne na to nasadit PCT.

Niektore produkty Sarm su vedene ako zakazane, ale nie vsetky. AS su zakazane vsetky. PH zakazane zatial niesu :007
Hector
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa tomahavk1 » 30.05.2016

páni chcem ist epistan a neviem co dat do pct ci clomid alebo tamoxifen,, teoreticky sa priklanam viac ku clomidu nakolko je epistan antiestrogenovy a tamoxifen potlaca estrogen
tomahavk1
Dátum registrácie: 30.05.2016

Príspevokod užívateľa Testnmast » 30.05.2016

Epi není anti edtrogenni, jen ma účinky, co připadají anti estrogenni jako např u masteronu a winstrolu.

Použij aromasin až nebudeš na žádných hormonech.
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 30.05.2016

páni chcem ist epistan a neviem co dat do pct ci clomid alebo tamoxifen,, teoreticky sa priklanam viac ku clomidu nakolko je epistan antiestrogenovy a tamoxifen potlaca estrogen
po epistane staci pct co ponukaju stranky predavajuce ph
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009

Príspevokod užívateľa dvatristyri » 30.05.2016

Ciao, ak chces ist do objemu a uz mas nejake skusenosti s PH alebo AS tak by som siel do Titanu. Je to velmi silny objemovy pripravok. Dlzka cyklu by som Ti odporucil max 6 tyzdnov a nasledne na to nasadit PCT.

Niektore produkty Sarm su vedene ako zakazane, ale nie vsetky. AS su zakazane vsetky. PH zakazane zatial niesu :007

Čakal som trochu niečo iné, ale ok
S AS skúsenosti sú, ale s PH nie. Len ten titán? 6 týždňov 3 kapsule? Žiadna iná sranda na skvalitnenie, ktorá by to trochu vysušila,žiadne riešenie koľko,kedy? Niečo ako 5 týždeň vyklesavat titán a začať XY na ďalšie 3-4 týždne, kde v 4 týždni by sa nahodila salba na predĺženie anabolizmu a zakoncilo by sa to clomidom?
Čo som čítal poľské fóra ohľadom PH, tak tam sa riesa seriózne cykli ako pri klasických AS.

Ktoré Sarm sú povolené?
dvatristyri
Dátum registrácie: 29.05.2016

Príspevokod užívateľa tomahavk1 » 31.05.2016

tak tymto pct-ckam co ponukaju stranky ani nevenujem pozornost nakolko to zlozenie je uplne onicom a neuveritelne cenovo nadhodnotene :D
tomahavk1

Epi není anti edtrogenni, jen ma účinky, co připadají anti estrogenni jako např u masteronu a winstrolu.

Použij aromasin až nebudeš na žádných hormonech.
jasne presne exemestan ten mi uplne vypadol dik ze si mi ho pripomenul :007 ten bude najvhodnejsi nakolko epi je klon stanozol-oxan
tomahavk1

Príspevokod užívateľa Testnmast » 31.05.2016

^ jop, levnější oxan/var a má víc plnosti místo trochu méně vysušení oproti winny :)
Nejsem doktor! Za nikoho neberu zodpovědnost! Mějte kritické myšlení a otevřenou mysl, ale také vlastní rozum!
Testnmast
Moderator
Dátum registrácie: 23.04.2016

Príspevokod užívateľa Loutka » 31.05.2016

tak tymto pct-ckam co ponukaju stranky ani nevenujem pozornost nakolko to zlozenie je uplne onicom a neuveritelne cenovo nadhodnotene :D
daju sa zohnat do 30€ a mas v nich IA, tribulus a este nejake **** co uplne staxi, ked si pozries cenu exemestanu tak to mas porovnatelne, tym samozrejme netvrdim ze exemestan je zly, ja sam som chodil exem a clomid po ph kurach ;-)
Loutka

daju sa zohnat do 30€ a mas v nich IA, tribulus a este nejake **** co uplne staxi, ked si pozries cenu exemestanu tak to mas porovnatelne, tym samozrejme netvrdim ze exemestan je zly, ja sam som chodil exem a clomid po ph kurach ;-)
ano len toho IA je tam len zanedbatelne mnozstvo mozno na taku light ph kuricku,, len ked epi tahas 7 week na davkach 40-50mg bude lepsi exem nakolko mam IA priamo z lekarne nie predrazeny od dealerov
tomahavk1

Príspevokod užívateľa Loutka » 31.05.2016

praveze po epistane to staci, ak uz ale das dvoj/troj phkombo tak tam uz treba riadne IA to je pravda, ja len nechapem preco ist samotny epi 7t, to ma aky zmysel?
Loutka

Príspevokod užívateľa Morzen » 31.05.2016

Zdravím borci , chcel by som poradiť , teraz koncim s hydrou co to som z nej nabral aj nejaka ta sila , ale chcel by som nieco viac a ked ide to leto nieco s čoho sa zbavim ako tak tuku a vody a naberem tam nieco na svaloch a nejakej tej sile. Každú radu ocenim. :)
Morzen
Dátum registrácie: 31.05.2016

Príspevokod užívateľa Jacobb » 31.05.2016

Nazdar jak som už spomínal idem ten Viking a som v celkom striktnej diete čiže kalorický deficit skoro každý deň. Za 5 dní mi končí cyklus a idem SUPER PCT Warior Labz myslíte že to bude stačiť ? :/ netreba niečo pridať ? A eštre jedna vec myslíte že bude treba zvýšiť kalorický prijem aby sa hmota udržala alebo môžem v kľude pokračovať v diete? Dik borci za odpovede.
Jacobb
Dátum registrácie: 10.01.2016

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní