Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa martinrr » 15.12.2016

Caute.
Chcem na prvu prohormonovu kuru zlucit vengeance s hydrou...potom samozrejme arimit.
Je dobre hydru a vengeance brat zaroven?
Mam 90 kg, 27r, 184cm. Odcvicenych uz mam 5 rokov, ide mi o naplacanie trocha hmoty este, skuska nieco noveho :D

Diky
Ahoj
Vzhľadom na tvoju váhu by táto kombinácia bola vhodná.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa martinrr » 15.12.2016

ak to chces uz fakt posunut na vyssiu uroven, tak su tu AS, ak nie tak radšej to nechaj tak a neutracaj zbytočne za predražené marketignové srandy...
v porovnani s AS :arrow: takmer neefektívne, o cene v porovnani s AS sa baviť ani nemusíme... a záťaž na organizmus? podobny, ak nie ešte horší, kedže pri prohormonoch sa jedna takmer len o orály (pečeň, obličky...)
investuj radsej do stravy, kup si daco na seba alebo priatelke daco pekne pod stromček... tieto pirulky su tak max pre násť ročných pubertakov, co nevedia kam soliť peniaze od rodičov, kedze protein, kreatin a gainer uz niesu tak v mode jak kedysi... :lol:
Ahoj
AS sú tiež cesta ale tí ktorý nemajú s AS skúsenosti tak si môžu spôsobiť nemalé vedľajšie účinky a problémy. PH v tele výšuju už existujúce hormóny čo u AS sa hormony synteticky dodávajú. Čo sa týka ceny tak sú primerané kvalite produktov.
A máš pravdu že základ je strava ak to nie je tak AS ani PH nepomôžu.
martinrr

Príspevokod užívateľa silný » 15.12.2016

tak tie skusenosti dako získať musi, ja nevravim aby zacal sypať hned jak profi, normalne daky light cyklus na uvod... a rovnako to je so vsetkym, nema skusenosti s posilovanim, tiez si moze ublizit... a myslim, ze pri PH tomu nebude inak...
a s tou cenou a kvalitou hmm, tak to mi skus teda vysvetlit, na zaklade coho je posudzovana ta kvalita produktov?
sak su menej ucinne ako AS, su to len oraly, cize zataz na pečen, obličky, travaci trakt etc. je tam tiež značná...
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa kupon » 16.12.2016

Pytal som sa, lebo ten vengeance a hydru uz mam po novom roku sa do toho vlozim a som zvedavy na vysledky. Foto nahodim pred a po a samozrejme aj vahy pred a po :)
kupon
Dátum registrácie: 10.12.2016

Príspevokod užívateľa kupon » 16.12.2016

Caute.
Chcem na prvu prohormonovu kuru zlucit vengeance s hydrou...potom samozrejme arimit.
Je dobre hydru a vengeance brat zaroven?
Mam 90 kg, 27r, 184cm. Odcvicenych uz mam 5 rokov, ide mi o naplacanie trocha hmoty este, skuska nieco noveho :D

Diky
Ahoj
Vzhľadom na tvoju váhu by táto kombinácia bola vhodná.
Vzhladom na moju vahu? Nechapem :D
kupon

Príspevokod užívateľa martinrr » 19.12.2016

tak tie skusenosti dako získať musi, ja nevravim aby zacal sypať hned jak profi, normalne daky light cyklus na uvod... a rovnako to je so vsetkym, nema skusenosti s posilovanim, tiez si moze ublizit... a myslim, ze pri PH tomu nebude inak...
a s tou cenou a kvalitou hmm, tak to mi skus teda vysvetlit, na zaklade coho je posudzovana ta kvalita produktov?
sak su menej ucinne ako AS, su to len oraly, cize zataz na pečen, obličky, travaci trakt etc. je tam tiež značná...
Pri tom cvičení si až tak neublíži na zdraví ako nesprávny používaním AS a tiež aj PH. A ak sa rozhodne ísť do týchto produktov tak radšej by som ako prvé odporučil skôr PH, bude to pre neho bezpečnejšie a oveľa jednoduchšie.
Tak cena a kvalita, produkty ktoré máme v ponuke užívalo už mnoho ľudí a výsledky u každého boli skvelé.
martinrr

Príspevokod užívateľa kupon » 19.12.2016

Pri tom cvičení si až tak neublíži na zdraví ako nesprávny používaním AS a tiež aj PH. A ak sa rozhodne ísť do týchto produktov tak radšej by som ako prvé odporučil skôr PH, bude to pre neho bezpečnejšie a oveľa jednoduchšie.
Tak cena a kvalita, produkty ktoré máme v ponuke užívalo už mnoho ľudí a výsledky u každého boli skvelé.
Produkty uz mam, ako som pisal vyssie hydru a vengeance a o neake tri tyzdne naskocim na trenink a poriadnu stravu, kedze idu sviatky a odolavat kolacikom a podobnym dobrotam nebudem :D trenink mam ten BBB jednoduchy, priehladny.
kupon

Príspevokod užívateľa kupon » 12.02.2017

Čavte.

Cyklus už mám zasebou.
Mám pridať svoje poznatky do tejto témy, alebo do inej? Rád by som sa rozpísal pridal fotky a vlastne celý progres od prvého stretnutia zo železom.
kupon

Príspevokod užívateľa Darty » 12.02.2017

no daj
Nekontaktujte ma ohladom nakupu a predaja AAS ani liekov ani inych zakazanych latok, neviem ich zohnat a nechcem ich ani kupit
Užívateľov profilový obrázok
Darty
Dátum registrácie: 27.11.2016

Príspevokod užívateľa Lupask » 13.02.2017

9 kg hore za necelý mesiac u trénovaného profi športovca. no nekúp to. :D
aj keby len tretina boli ciste svaly, stale super
Užívateľov profilový obrázok
Lupask
Dátum registrácie: 14.09.2012

Príspevokod užívateľa kupon » 13.02.2017

nabral som s 87,5 na 92,5. 90-91kg mam stabilne rano nalacno.
viewtopic.php?f=9&t=19401" target="_blank
na tento odkaz som pridal popis a fotky.
kupon

Príspevokod užívateľa Hector » 06.03.2017

Chalani, pri PH a SARM cykoch nezabudajte na PCT!!! Ako dlho PH uzivate, tak dlho je potrebne na zotavenie sa organizmu do dalsieho cyklu.

Ked uz sa rozhodnete pre akykolvek PH cyklus, na konci Vam odporucam produkty:

Sentinel na totalnu regeneraciu pecene a dalsich organov. Tento produkt je vhodne uzivat aj pocas PH cyklu, najma ked ide o pokrocilejsich uzivatelov PH. https://prohormony.sk/sk/12-pct-po-kure/sentinel-p87" target="_blank

Super PCT pre napravu aj tych najsilnejsich PH cyklov! Nastartuje tvorbu vlastneho testosteronu ale taktiez zabrani tvorbe ginekomastie. https://prohormony.sk/sk/12-pct-po-kure/super-pct-p33" target="_blank

Po osobnej skusenosti odporucam pre nastartovanie testosteronu po PH cykle produkt EVOK, pripadne v kombinacii s produktom SURGE.

EVOK obsahuje najma velke mnozstvo zlozky Resveratrol, ktora sa povazuje za nahradu latky Clomid. Ide ale o prirodny vytazok, cize nejde o ziaden liek. EVOK tiez obsahuje silne testosteronove stimulanty ako je Ecdysteron, Tribulus Terrestris, Apigenin, Anogenin a tiez Diosgenin. Uz po 2 davke budete citit silne ranne prebudenie :)

Kazdopadne tieto 2 produkty EVOK a SURGE spolu tvoria silnu synergiu latok, ktore Vam po PH cykle pomozu udrzat velke mnozstvo svalovej hmoty a sily, samozrejme vsak zalezi najma na Vasom pristupe k treningu, strave a zivotosprave. Tiez od toho aky ste jedinec, ale kazdopadne vzajomnou synergiou produktov zabezpecite trvaly a kvalitny posun vpred!

https://prohormony.sk/sk/8-budovanie-objemu/evoke-p80" target="_blank

https://prohormony.sk/sk/9-naberanie-ci ... /surge-p81" target="_blank

Treningu ZDAR!!!
Hector
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa silný » 06.03.2017

a ked nechcem ist PCT a chcem byť nastrelený NON-STOP? :cry:
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa Hector » 07.03.2017

a ked nechcem ist PCT a chcem byť nastrelený NON-STOP? :cry:
Do tohto by som nesiel, treba sa ku vsetkemu stavat zodpovedne. Ak vyrobca odporuca uzivanie PH 4-6 tyzdnov, tak by som to neprekracoval. Pred par dnami vysiel clanok v blogu na stranke PH o tom ako sa maju sportovci stavat k uzivaniu vyzivovych doplnkou. Pridavam odkaz, stoji to za precitanie:

https://fitradio.sk/sk/2-blog/prohormon ... moderna-79" target="_blank" target="_blank

https://prohormony.sk/sk/18-blog/prohor ... ysliet-104" target="_blank" target="_blank

Dopomozte si, doprajte si ale v prvom rade berte ohlad na svoje zdravie a budte zodpovedni! Ono po tom bude vysledok o to lepsi :007
Hector
Dátum registrácie: 07.07.2015

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní