Prohormónové cykly

Re: Prohormónové cykly

Príspevokod užívateľa martinrr » 15.12.2016

kupon napísal:Caute.
Chcem na prvu prohormonovu kuru zlucit vengeance s hydrou...potom samozrejme arimit.
Je dobre hydru a vengeance brat zaroven?
Mam 90 kg, 27r, 184cm. Odcvicenych uz mam 5 rokov, ide mi o naplacanie trocha hmoty este, skuska nieco noveho :D

Diky

Ahoj
Vzhľadom na tvoju váhu by táto kombinácia bola vhodná.
martinrr
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 06.07.2015

Príspevokod užívateľa martinrr » 15.12.2016

silný napísal:ak to chces uz fakt posunut na vyssiu uroven, tak su tu AS, ak nie tak radšej to nechaj tak a neutracaj zbytočne za predražené marketignové srandy...
v porovnani s AS :arrow: takmer neefektívne, o cene v porovnani s AS sa baviť ani nemusíme... a záťaž na organizmus? podobny, ak nie ešte horší, kedže pri prohormonoch sa jedna takmer len o orály (pečeň, obličky...)
investuj radsej do stravy, kup si daco na seba alebo priatelke daco pekne pod stromček... tieto pirulky su tak max pre násť ročných pubertakov, co nevedia kam soliť peniaze od rodičov, kedze protein, kreatin a gainer uz niesu tak v mode jak kedysi... :lol:

Ahoj
AS sú tiež cesta ale tí ktorý nemajú s AS skúsenosti tak si môžu spôsobiť nemalé vedľajšie účinky a problémy. PH v tele výšuju už existujúce hormóny čo u AS sa hormony synteticky dodávajú. Čo sa týka ceny tak sú primerané kvalite produktov.
A máš pravdu že základ je strava ak to nie je tak AS ani PH nepomôžu.
martinrr

Príspevokod užívateľa silný » 15.12.2016

tak tie skusenosti dako získať musi, ja nevravim aby zacal sypať hned jak profi, normalne daky light cyklus na uvod... a rovnako to je so vsetkym, nema skusenosti s posilovanim, tiez si moze ublizit... a myslim, ze pri PH tomu nebude inak...
a s tou cenou a kvalitou hmm, tak to mi skus teda vysvetlit, na zaklade coho je posudzovana ta kvalita produktov?
sak su menej ucinne ako AS, su to len oraly, cize zataz na pečen, obličky, travaci trakt etc. je tam tiež značná...
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa kupon » 16.12.2016

Pytal som sa, lebo ten vengeance a hydru uz mam po novom roku sa do toho vlozim a som zvedavy na vysledky. Foto nahodim pred a po a samozrejme aj vahy pred a po :)
kupon
Dátum registrácie: 10.12.2016

Príspevokod užívateľa kupon » 16.12.2016

martinrr napísal:
kupon napísal:Caute.
Chcem na prvu prohormonovu kuru zlucit vengeance s hydrou...potom samozrejme arimit.
Je dobre hydru a vengeance brat zaroven?
Mam 90 kg, 27r, 184cm. Odcvicenych uz mam 5 rokov, ide mi o naplacanie trocha hmoty este, skuska nieco noveho :D

Diky

Ahoj
Vzhľadom na tvoju váhu by táto kombinácia bola vhodná.

Vzhladom na moju vahu? Nechapem :D
kupon

Príspevokod užívateľa martinrr » 19.12.2016

silný napísal:tak tie skusenosti dako získať musi, ja nevravim aby zacal sypať hned jak profi, normalne daky light cyklus na uvod... a rovnako to je so vsetkym, nema skusenosti s posilovanim, tiez si moze ublizit... a myslim, ze pri PH tomu nebude inak...
a s tou cenou a kvalitou hmm, tak to mi skus teda vysvetlit, na zaklade coho je posudzovana ta kvalita produktov?
sak su menej ucinne ako AS, su to len oraly, cize zataz na pečen, obličky, travaci trakt etc. je tam tiež značná...

Pri tom cvičení si až tak neublíži na zdraví ako nesprávny používaním AS a tiež aj PH. A ak sa rozhodne ísť do týchto produktov tak radšej by som ako prvé odporučil skôr PH, bude to pre neho bezpečnejšie a oveľa jednoduchšie.
Tak cena a kvalita, produkty ktoré máme v ponuke užívalo už mnoho ľudí a výsledky u každého boli skvelé.
martinrr

Príspevokod užívateľa kupon » 19.12.2016

martinrr napísal:
silný napísal:tak tie skusenosti dako získať musi, ja nevravim aby zacal sypať hned jak profi, normalne daky light cyklus na uvod... a rovnako to je so vsetkym, nema skusenosti s posilovanim, tiez si moze ublizit... a myslim, ze pri PH tomu nebude inak...

Pri tom cvičení si až tak neublíži na zdraví ako nesprávny používaním AS a tiež aj PH. A ak sa rozhodne ísť do týchto produktov tak radšej by som ako prvé odporučil skôr PH, bude to pre neho bezpečnejšie a oveľa jednoduchšie.
Tak cena a kvalita, produkty ktoré máme v ponuke užívalo už mnoho ľudí a výsledky u každého boli skvelé.

Produkty uz mam, ako som pisal vyssie hydru a vengeance a o neake tri tyzdne naskocim na trenink a poriadnu stravu, kedze idu sviatky a odolavat kolacikom a podobnym dobrotam nebudem :D trenink mam ten BBB jednoduchy, priehladny.
kupon

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní