Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Re: Čo sú prohormóny, popis jednotlivých prohormónov

Príspevokod užívateľa Greene » 29.10.2016

Zdravím, hledal jsem hledal a našel jsem o prohormonech toto...
Prohormony jsou obchodní název pro anabolické steroidy, které ve státě prodeje dosud nejsou uvedeny na listu zakázaných látek. Škodlivost stejná jako u nelegálních anabolických steroidů (dle konkrétní látky, u některých menších, u jiných značná). U většiny je vyšší toxicita a menší účinnost. Dělá se to jen kvůli legislativě - vezmou AS, methylují ho nebo jinak chemicky upraví a můžou ho prodávat.
Co si o tom myslíte?
Greene
Dátum registrácie: 16.10.2016

Príspevokod užívateľa silný » 29.10.2016

že to je riadne prehnané, čo sa účinnosti týka na AS sa vôbec nechytajú... škodlivosť a toxicita môže byť, kedže sú to poväčšine len orály... a to že je to obchodný názov pre AS, je imo len marketingový bullshit...
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa Greene » 30.10.2016

Jo je to prehnany, ja to pochopil tak ze jsou v PH zakazany latky ktery maji ovsem "prepsany" vzorec a tak to v klidu muzou prodavat avsak s mensi ucinnosti a daleko vetsi toxicitou nez u AS. Takze je to podvod alespon s tim ze pisou jak jsou bezpecnejsi nez AS. Bylo by dobry kdyby se k tomu vyjadril nejaky clovek ktery PH pouziva nebo je zkusil, nejlepe s dalsima informacema ze zahranicniho fora...
Greene
Dátum registrácie: 16.10.2016

Príspevokod užívateľa benaziza » 31.10.2016

neviem, odkiaľ máte takéto informácie, ale sú absolútne nepresné. Pre vysvetlenie uvediem príklady:

Anabolický steroid - je v podstate liečivo. Kto sa v problematike orientuje vie, že ich primárne využitie je v medicíne, kde sú podávané chorým alebo zraneným jednotlivcom. Ako išiel čas, športovci a športoví lekári zistili, že tieto lieky môžu pozitívne ovplyvňovať športovú kondíciu a výkon. V tomto prípade je vstupnou látkou anabolický steroid, na nič sa nemusíme hrať, a ani nič zastierať. Keď chcem aplikovať 1000 mg testosterónu, bez problémov je to možné.

Prohormóny - sú tiež chemické látky, no ich vytvorenie a rozvoj bol primárne určený najmä pre športovcov. Dôvod? Veľmi jednoduchý, nájsť vhodnú a bezpečnejšiu alternatívu k AS. Áno, bezpečnejšiu, pretože porovnávať s toxicitou AS a prohormóny je trochu pritiahnuté za vlasy. Zatiaľ som sa tu dozvedel len informácie typu, dočítal som sa..., počul som.... Poznám veľa ľudí, ktorí v minulosti alebo súčasnosti prohormóny užívajú. Pokiaľ dodržiavali všetky potrebné náležitosti (off time, PCT) nemali žiadny zdravotný problém. Naopak poznám ľudí, ktorí boli v nemocnici kvôli kreatínu alebo vysokým dávkam proteínov, ktoré im spôsobili problémy s obličkami. Tým nechcem spochybňovať bežne dostupné suplementy, chcem len poukazovať na to, že pokiaľ človek vie čo robí a ako to robí, eliminuje riziko vzniku negatívnych vedľajších účinkov.

A teraz k tej podstate prohormónov. Vstupnou látkou nie je anabolický steroid, ale chemická štruktúra, ktorá po aplikácii má schopnosť konvertovať na látku podobnú ako anabolický steroid. Táto konverzia sa však odvíja od veľmi veľa premenných a je limitovaná. To znamená, že zamieňanie týchto dvoch absolútne odlišných vecí nie je na mieste.
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa benaziza » 31.10.2016

Čo sa týka cien, aj na to je veľmi ľahké odpovedať. http://www.prohormony.sk" target="_blank vznikol z jediného dôvodu, a to priniesť na trh niečo nové, čo na Slovensku nie je. Hlavnou filozofiou je prinášať ľuďom tú najvyššiu kvalitu. To, čo je na etikete, je aj vo vnútri. Náklady na výrobu takýchto produktov sú vysoké, a to len z dôvodu 100% kvality použitých surovín. A tu môže byť problém. Uvediem príklad.

v minulosti, keď som súťažil v kulturistike som mal kamaráta, ktorý sa tiež pripravoval na súťaž. Dobre vedel, že viem zabezpečiť kvalitné AS, keď som mu však povedal, koľko to bude stáť, odmietol s tým, že si zoženie niečo sám. Výsledok bol taký, že si kúpil veci, ktoré boli najlacnejšie na internete a po 8 týždňoch aplikácie nepribral ani jeden kilogram. Viete si predstaviť tu frustráciu?

chcem tým len opísať to, že ľudia sa často uchyľujú ku kúpe lacných vecí, pretože je to ekonomické. Samozrejme, vôbec im to neberiem. Neuvedomujú si však, že pokiaľ je niečo výrazne lacné, bude to mať nejaký háčik (s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude jednať o nekvalitné suroviny a nižšie, než je deklarované množstvo účinných zložiek vo výrobku). Náš obchod je úplne dostupný pre všetkých, neskrývame sa za nič a za nikoho, reálne fungujeme, so zákazníkmi komunikujeme.

Často tu čítam, že radšej si kúpim AS... pokojne, my nikoho nenútime do kúpy, no vždy budeme tvrdiť jedno, že lepšou voľbou je pri stagnácii a ak sa chcete niekam posunúť, siahnuť po PH než po AS a dôvod? AS sú pre chorých ľudí a vy predsa chorí nie ste...
benaziza
Odborník na výživové doplnky a prohormóny
Dátum registrácie: 07.07.2015

Príspevokod užívateľa bodyfit » 31.12.2016

Ahojte chcel by som sa informovat o prohormone ktory som si zakupil TITAN na stranke je pisane ze je to jeden z najsilnejsich prohormonov, chcel by som sa opytat ake vedlajsie ucinky mozem ocakavat a podobne....Cvicim uz dlhe roky cca 11 nikdy som nic podobne nebral moja vaha je 105 kg, najviac sa obavam gynekomastie uz raz ma operavali ale to som mal z puberty ako tu uz niekto spominal, preto by som sa jej chcel vyhnut. Ako PCT ma ku TATANu kupenu super PTC potrebujem vediet ci mi to staci alebo mam este niecohladat aby som sa vyhol tej gynekomasti.

Dakujem za kazdu radu.
bodyfit
Dátum registrácie: 01.11.2013

Návrat na "Prohormony (všetko o prohormónoch)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný