Bežecký trenažér - ako vybrať, tipy, značky, skúsenosti

Bežecký trenažér - ako vybrať, tipy, značky, skúsenosti

Príspevokod užívateľa MichalEF » 19.05.2015

V tejto sekcií píšte otázky ohladne bežeckých trenažérov do domácnosti. Aké máte skúsenosti, tipy, výrobcovia atď. Jedná sa o odborné poradenstvo. Nepíšte príspevky tipu: "Choď si zabehanť von" a pod.
Odborne poradenstvo ohľadne fitness strojov do domácností (kardio, posilňovacie stroje, činky atď). www.fitness-store.sk - Experti na fitness, partner www.protein.sk
Užívateľov profilový obrázok
MichalEF
Dátum registrácie: 11.05.2015
Kontaktovať užívateľa:

Re: Bežecký trenažér - ako vybrať, tipy, značky, skúsenosti

Príspevokod užívateľa NLP51 » 24.05.2015

Ahojte, dá sa do 500 € zohnať nejaký bežecký pás čo už aj niečo vydrží. Chcel by som ho používať cca 3x do týždňa po cca 1/2 hoďke. Mám 78 kg. Neviete, či sa nebudú sťažovať susedia na hluk? Máte s tým niekto skúsenosť?
NLP51
Dátum registrácie: 24.05.2015

Príspevokod užívateľa MichalEF » 25.05.2015

Ahoj, na ucel, ktory opisujes, teda 3x do tyzdna na pol hodiny, sa da kupit bezecky pas aj do 500 EUR.

Napriklad model: http://www.fitness-store.sk/product/bez ... 13-2-white

Nosnost trenazeru je 110 kg, takze mas este dostatocnu rezervu. Tento model ma uz elektronicky regulovany sklon, co pri cene do 500 EUR je velmi zriedkave (vacsinou 2 manualne stupne).

Co sa tyka hlucnosti, odporucam pod trenazer podlozku, taketo podlozky pohlcuju vibracie a aj hluk.

Ak vsak na trenazery budu cvicit viaceri ludia a castejsie, pripadne ma niekto z vas vysku nad 185 cm, odporucam iny typ bezeckeho trenazeru. Tam treba uz ratat s rozpoctom nad 500 EUR.

Kludne napis sem alebo SS, ak mas dalsie otazky :-)
Odborne poradenstvo ohľadne fitness strojov do domácností (kardio, posilňovacie stroje, činky atď). www.fitness-store.sk - Experti na fitness, partner www.protein.sk
MichalEF
Dátum registrácie: 11.05.2015
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pepo88 » 25.05.2015

odporucam radsej nasetrit zopar stovak viac a kupit kvalitnejsi :) aby si si po roku netrieskal hlavu ze si nekupil nieco kvalitnejsie.. popripade chod von behat :007
Je tažké si ísť za svojím cieľom,keď človek ešte vobec nevie čo chce,a aj tá najmenšia prekážka mu vie narobiť veľké problémy
https://www.facebook.com/PeterMuranOsobnyTrener?fref=ts
Sorry ak neodpisem na SS.Mam ich denne
pepo88
Moderátor: súťažný kulturista
Dátum registrácie: 05.01.2007

Návrat na "Posilovacie stroje, veže, náradie, steppery, rotopedy (odborné poradenstvo)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný