Neskoro?

Neskoro?

Príspevokod užívateľa 420riso » 12.12.2015

Caute :D ....od mala som bol vychovavany stylom ze som najsilnejsi atd. V mladosti som casto byval v nejakych rozbrojoch ,bitkach...A vacsinou ani neviem ako som sa ubranil ale to len preto ze to boli klasicke pubertalne bitky...Potom az do nedavna som sa s nikym nepobil, a mal som uz od mlada sebavedomie ze som silny a myslel som si ze sa viem bit.Az jeden vecer ma napadli podnapiti chlapci a nastal ten mrazivy bod ked som si uvedomil ze ja sa vobec neviem bit.Skoncil som v nemocnici - otraz mozgu , par zlomenin atd...Chcel by som sa prihlasit na MMA alebo nieco podobne tomu len podla mna je neskoro mam 18 rokov 191 cm 86kg...len mam pocit ze uz je neskoro nato a ked pridem do nejakeho klubu tak ma vysmeju ze co tam robim :roll:
Naposledy upravil/-a 420riso v 12.12.2015, upravené celkom 1 krát.
420riso
Dátum registrácie: 12.12.2015

Re: Neskoro?

Príspevokod užívateľa homar » 12.12.2015

V prvom rade nechápem štýl výchovy, ale tak ok... No ale k veci, ja si vôbec nemyslím, že je nejak neskoro, aj keď neviem, či hneď MMA na začiatok, keďže to už by mal byť vyšší level, najprv nejaký kickbox alebo muay thai skús, a neskôr MMA

Odoslané z LG-D855 pomocou Tapatalku
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa HoRii » 12.12.2015

Oni tam sú od toho aby ťa niečo naučili, nie aby sa niekomu vysmievali. Neskoro nieje nikdy, možno hladáš iba výhovorky ako odôvodniť svoj strach. A pokiaľ si zistil že nič nevieš tak tam zo začiatku minimálne získaš nové skúsenosti a maximálne pár monoklov
HoRii
Dátum registrácie: 14.04.2011

Príspevokod užívateľa mar55 » 12.12.2015

Vedla posilovne mame telocvicnu s nou spojenu a chodi tam kazdy mesiac tak 3-5 novych chalanov. Garantujem ti, ze to nikto neberie tak, ze by sa im smiali (chodia tam aj 50rocni). Takze tohto sa neboj. To riesia len pubertaci. Kazdy raz zacina
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa !nstinct » 12.12.2015

Naučiť sa bojové umenie je pekné, ale dôležitejšie je ho s rozumom používať. Keby sa prihodila podobná situácia, tak to, že ty si chodil pár mesiacov na MMA (alebo niečo iné) neznamená, že ich všetkých skolíš a možno dopadneš ešte horšie ako predtým. Tým mám na mysli to, že vôbec nie je hanbou povedať, že sa nechceš biť, že nechceš mať žiadne problémy, alebo dokonca aj utiecť. A to je jedno či sú v presile, alebo to je 1 na 1. A ešte keď je človek podnapitý, tak je odvážny a nerozmýšľa aké môže mať čo dôsledky. Ja to vždy riešim takto. Do bitky by som sa zapojil, len vtedy keby sa niekomu bezdôvodne ubližovalo alebo tak. Aj tak väčšina mladých chlapcov chodí na MMA, muay thai, box... len aby robili široké ramená večer v meste.
Každý deň, každú sekundu musíš hľadať niečo výnimočné. Niečo, čo robí tú chvíľu výnimočnou. O tom je život. To je rozdiel medzi žitím a prežívaním, medzi rastom a úpadkom.
!nstinct
Dátum registrácie: 26.06.2010

Príspevokod užívateľa sunka » 12.12.2015

Tvoje oblubene filmy su Karate Kid a Karate Tiger nie? Ak chces robit takyto druh sportu, kvoli tomu, co pises, nevydrzis pri tom dlho a uz duplom ti to nepomoze, ked ta bude chcet niekto zbit. Pred casom isla nejaka sprava, ako si nejaka skupinka odchytila nejakeho znameho boxera a ubili ho k smrti...
sunka
Dátum registrácie: 11.09.2015

Príspevokod užívateľa bes_nenie » 09.01.2016

Vlado Moravcik zacal trenovat v 23 a dnes patri k TOP bojovnikom thajskeho boxu na svete. Nikdy nie je neskoro. Ja som napr zacal v 25 trenovat. Podla mna si este vo veku kedy mozes mat sutazne ambicie. Teda ak tvojim jedinym cielom nie je bit ludi po diskotekach:)
bes_nenie
Dátum registrácie: 02.01.2015

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný