Aký bojový šport ?

Re: Aký bojový šport ?

Príspevokod užívateľa antiSval » 13.05.2014

ja mam 171...nevyhoda to je...ak mas ambicie sutazne tak mozes mat vyhodu ze vacsinou pri takej vyske by si mal malo vazit a isiel by si do lahkych kategorii kde budu cca vysoki ako ty (ale to nie je pravidlo)...a ak to chces na sebaobranu tak holt treba sa naucit aj s takou vyskou branit...ked mas dlhsie koncatiny tak mas vyhodu..ale da sa naucit vytazit aj z mensej vysky...
"Svaly su zaklad rodiny." by Jurgen :D :D :D
Užívateľov profilový obrázok
antiSval
Dátum registrácie: 03.05.2007

Príspevokod užívateľa Grent » 13.05.2014

skor tak rekreačne a možno si vyskúšať aj nejaké súťaže či zápasy :) aspoň teda pre začiatok ..a čo v prípade že keď som takto menší ale bol by som vo väčšej váhovej ?
Grent
Dátum registrácie: 11.05.2014

tak mas nevyhodu :D to ako ja...ja som mal cca o 5-10 kg viac ako by som mal mat na moju vysku ked som chodil na thajsky..cize by som zapasil tak so 180-190 cm vysokymi :D ...mal som zhodit aby som mohol zapasit..ale medzitym som prestal robit thajsky...a zacal som chodit do fitka a pribral som dalsich 10 kg :D ...a co sa tyka nejakych sanci tak jasne ze su...pozri si na youtube zapasnika v K1 Mike Zambidis...ten typek ma 168 cm ci kolko..a aj tak je dobry...vzhladom na mensie ruky sa musis viac tlacit do supera lebo na dialku nemas sancu voci niekomu kto si ta dokaze udrziavat od tela len rukami...
antiSval

Príspevokod užívateľa Grent » 13.05.2014

a nemože taky menši človek s rovnakou váhou narobiť aj problémy ? teoreticky keď si to predstavím že by som sa tam de si 190cm mamutovi tlačil k telu či by mu to aj neprekážalo viac :) či je to iba laicky pocit ? :D
Grent
Dátum registrácie: 11.05.2014

vsak vravim...treba sa viac tlacit na telo ked si mensi...a jasne ze to vadi tomu druhemu..len to treba vediet.. :D
antiSval

Príspevokod užívateľa antiSval » 17.05.2014

:017 :017 :020

antiSval

Príspevokod užívateľa Wonderko96 » 26.10.2014

Zdravím, uploadujem videá seriálu Telo ako zbraň kto má záujem môže kuknuť a odoberať zatiaľ len jedno ale do cca stredy sú tam všetky vďaka
https://www.youtube.com/watch?v=b7qP8F8VqyI
Wonderko96
Dátum registrácie: 26.10.2014

Príspevokod užívateľa ronald_a_fisher » 08.09.2015

čaute decká. chcel bych sa dať na niektorý štýl. som celkom vyšportovaný, ale bojové som nerobil nič. mojím obmedzením pri kontaktných veciach je to že musím mať šošovky. dá sa robiť bojový šport s čočkami v očiach?
ronald_a_fisher
Dátum registrácie: 08.09.2015

Príspevokod užívateľa Mustang » 09.09.2015

ronald_a_fisher napísal:čaute decká. chcel bych sa dať na niektorý štýl. som celkom vyšportovaný, ale bojové som nerobil nič. mojím obmedzením pri kontaktných veciach je to že musím mať šošovky. dá sa robiť bojový šport s čočkami v očiach?

ja mam tiez sosovky, ked dostanes na oko zvykne vyletiet prec :D ale nauci ta to branit sa lepsie :D Inak tam nieje obmedzenie, das von ked treba a hotovo
Nechoď tam, kam vedie cesta...namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu...
Mustang
Moderator
Dátum registrácie: 25.07.2006

Príspevokod užívateľa Rokie » 17.09.2015

Mne za celý čas čo som trénoval(2roky) mi vyletela asi len 2-krát. Aj to na tréningu, na súťaži sa mi to nikdy nestalo. Niet sa čoho báť.
"Pyramidy nechte Egypťanům a bolest masochistům!"

"Ja si myslím, že do katabolizmu sa dostaneš jedine ak si buď v koncentráku, beháš maratóny a nič neješ, alebo držíš protestnú hladovku." :D
Rokie
Žvanil
Dátum registrácie: 18.06.2009
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Bojové športy - Bojové umenie (MMA, K1, Karate, Kickbox, Box)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný