Posilnovne

Nejoblibenejši posilovna v Bratislave

Príspevokod užívateľa pecaGT » 06.09.2009

Ahoj všem,

doporučte nejakou dobrou posilovnu v Bratislave. Nejlepe neco mensiho, domaciho.

Díky
pecaGT
Dátum registrácie: 06.09.2009

Príspevokod užívateľa miso sk8 » 06.09.2009

prave som sa aj chcel opytat ci niekto nechodi do posilky v Bratislave-Rača, posilka sa vola W.M.Rača
-neviem co tim myslis domaceho, ale je to docela velka posilka, a chodi tam velmi malo ludi, obcas tam pride viacej ludi, ale vacsinou je to prazdnejsie , kedze Rača je taka mala cast :wink:

Viac info na stranke:

http://www.fitcentrum.sk/

Ak chodite niekto, napiste :wink: :)
Užívateľov profilový obrázok
miso sk8
Dátum registrácie: 03.05.2009
Kontaktovať užívateľa:

miso sk8 napísal:prave som sa aj chcel opytat ci niekto nechodi do posilky v Bratislave-Rača, posilka sa vola W.M.Rača
-neviem co tim myslis domaceho, ale je to docela velka posilka, a chodi tam velmi malo ludi, obcas tam pride viacej ludi, ale vacsinou je to prazdnejsie , kedze Rača je taka mala cast :wink:

Viac info na stranke:

http://www.fitcentrum.sk/

Ak chodite niekto, napiste :wink: :)

nevypadá to špatně, vyzkušam. Ve Vajnorech neco neznáš?
pecaGT

Vo Vajnoroch nie, ani neviem ze by tam bola posilka ale asi sa tam niekde najde, ale Vajnory mas tak 5-10 km od tej posilky v raci :wink:
miso sk8
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa cayman » 06.09.2009

vo vajnoroch je... Life Fit klub sa to vola..

3mesiace/100E, vstup 3,5E

zariadenie cele nove, ale nejake veci mi tu chybaju - drep. klietka...ale inac ok, personal super, satna+sprcha cele nove a otvorene maju stale od 8 rana do 10 vecer...plno je od 16-19, inak prazdno...

vo WM-ku v raci som bol 1x a povedal som si ze uz never ever, nepacilo sa mi to tam - neochotny personal, plno jak v ****(aj ked som bol o 5 poobede co je pochopitelne)
cayman
Odbornik
Dátum registrácie: 27.01.2008

cayman napísal:vo vajnoroch je... Life Fit klub sa to vola..

3mesiace/100E, vstup 3,5E

zariadenie cele nove, ale nejake veci mi tu chybaju - drep. klietka...ale inac ok, personal super, satna+sprcha cele nove a otvorene maju stale od 8 rana do 10 vecer...plno je od 16-19, inak prazdno...

vo WM-ku v raci som bol 1x a povedal som si ze uz never ever, nepacilo sa mi to tam - neochotny personal, plno jak v ****(aj ked som bol o 5 poobede co je pochopitelne)

:shock: to mi je zvlastne, ja som bol v troch inych posilkach, a vybral som si tuto, personal (jedna kocka :D ) sa mi tam zda byt mila,moc som s nou nekecal, ale vie si aj zavtipkovat :mrgreen: ...tak urcite mi tam nepobozka nohy za to ze idem do jej posilky, a vybavu tam maju paradnu, zatial som nenasiel cvik ktory potrebuje stroj alebo nieco ine ktore tam nie je, tak neviem a ano plno tam byva v nejakom case, treba si vyhliadnut cas, ja chodim po pol siedmej alebo po siestej, a vtedy tam nebyva vela ludi :shock: maju sprchu docela peknu, satnu tiez a otvorene od 10:00-22:00, je pravda obcas pridem v case ked by tam nemalo byt tolko ludi a byva tam dost, ale je to velmi malokedy, vacsinou sme tam tak max. 10 co som si vsimol, a na 10 ludi je to docela velka posilka, ja snou nemam problem, oblubil som si ju :) :wink:
Naposledy upravil/-a miso sk8 v 06.09.2009, upravené celkom 1 krát.
miso sk8
Kontaktovať užívateľa:

jj vela ludi si ju pochvaluje ale ked som bol ja bol tam jeden chlapik co ked som dosiel sa tvaril jak keby som ho este otravoval...aj ked vybavenie maju ozaj slusne aj ked dost napachate stroje na sebe..ale to aj vo vajnoroch...
cayman
Odbornik

na www strankach mají napsáno 7:00 - 22:00, to neplatí?
pecaGT

cayman napísal:jj vela ludi si ju pochvaluje ale ked som bol ja bol tam jeden chlapik co ked som dosiel sa tvaril jak keby som ho este otravoval...aj ked vybavenie maju ozaj slusne aj ked dost napachate stroje na sebe..ale to aj vo vajnoroch...

aha chlapik :lol: neviem ci to nebol majitel :roll: isiel som cvicit a on tam prisiel a s niekym sa rozpraval a zacal vyzjapovat ze kolko stali tie stroje a kolko stoji to linoleum a ten koberec a ze my sa do toho chodievame nohy utierat a podobne, zdal sa mi troska nervak :) mozno to bol on, zatial za tich par mesiacov co tam chodim som vzdy ako predavacky videl dve zeny :) ano maju to tam take nacpate :?
miso sk8
Kontaktovať užívateľa:

pecaGT napísal:na www strankach mají napsáno 7:00 - 22:00, to neplatí?

aha tak mozno od 7:00, mne sa zdalo ze od 10:00, kazdopadne, chodievas cvicit do obeda? :)
miso sk8
Kontaktovať užívateľa:

miso sk8 napísal:

aha tak mozno od 7:00, mne sa zdalo ze od 10:00, kazdopadne, chodievas cvicit do obeda? :)

videl bych to ráno, nebo pak az kolem 18:00.
pecaGT

ak posilka v raci - jednozacne LOKO gym..aj ked to uz je na hranici s krasnanmi, ale to je naj posilka v akej som kedy bol..vybavenie super, miesta super vela ze sa ludia o seba nepotkynaju, personal dobry, cena dobra. Jedina nevyhoda je sprcha - ked som bol tak iba studena voda co sa v lete da, v zime nie :lol: a v zime je tam zima a v lete teplo :lol: nemaju klimu...ale na jar/jesen perfekt..
cayman
Odbornik

pecaGT napísal:
miso sk8 napísal:

videl bych to ráno, nebo pak az kolem 18:00.

Tak potom zrejme plati to od 7:00, v pondelok ti poslem SS pozriem sa racej v posilke ako to je, ak mozes rano tak to bude asi dobre, to bude riadne prazdne ale ja osobne preferujem cvicenie vecer :P :)
miso sk8
Kontaktovať užívateľa:

OK, pošli SS, dík.

tak ono se dá chodit i dvojfázove, ale na to je ještě čas :)))
pecaGT

Príspevokod užívateľa shiverisko » 17.09.2009

chalani, daka dobra posilka pri trnavskom myte/zahradnicka/slovanet alebo dakde v tych koncinach, vstup do 3 eur? je tam daco take? :)
shiverisko
Dátum registrácie: 26.02.2008
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 2 neregistrovaní