Tvoja Kulturistika.sk

Re: Tvoja Kulturistika.sk

Príspevokod užívateľa zurinoo » 02.04.2013

mne to ide bez problemov
Flex Wheeler - “ Dvíhanie činiek v posilňovni je nesmierne zdravé, ale ak chcete byť kulturista a súťažiť na najvyššej úrovni, nemá to nič spoločné so zdravím.“
Užívateľov profilový obrázok
zurinoo
Dátum registrácie: 07.06.2011

Príspevokod užívateľa the One » 04.04.2013

Ja sa takisto s udajmi z fora neviem prihlasit. To iste hlasenie. Prehliadac Safari na macu.
the One
Dátum registrácie: 28.12.2009

Príspevokod užívateľa Steve76 » 04.04.2013

the One napísal:Ja sa takisto s udajmi z fora neviem prihlasit. To iste hlasenie. Prehliadac Safari na macu.

skus firefox
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Majitel fóra
Dátum registrácie: 14.02.2011
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dom » 04.04.2013

stale nic steve, skusam to cez firefox. ked zadam udaje a kliknem na tlacidlo prihlasit, vyskoci mi zeleny bar so slovami ze moj email bol zaznamenany. a nic sa nedeje. nie som prihlaseny, ked chcem poridat recept alebo log tak ma to nepusti dalej, lebo niesom lognuty
Dom
Dátum registrácie: 06.01.2011

Príspevokod užívateľa Mada-fucK » 04.04.2013

mne robí to isté..
Mada-fucK
Dátum registrácie: 20.09.2012

Príspevokod užívateľa Steve76 » 06.04.2013

Dom napísal:stale nic steve, skusam to cez firefox. ked zadam udaje a kliknem na tlacidlo prihlasit, vyskoci mi zeleny bar so slovami ze moj email bol zaznamenany. a nic sa nedeje. nie som prihlaseny, ked chcem poridat recept alebo log tak ma to nepusti dalej, lebo niesom lognuty

meno mas Dom....nie dom.......(cize normalne som sa prihlasil ako ty)

...chlopi pouzivajte velke pismena...usetrite mi kopu casu buzerovanim programatorov :lol:
Odborník na doplnkovú výživu a CEO portálov: www.protein.sk, www.posilnovanie.sk, www.kulturistika.sk
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Dom » 07.04.2013

prihlasovanie na forum funguje aj ked nepouzivam velke pismena, iba co sa tyka prihl. mena, ad 1. ad 2, kedze mam uz obciansky preukaz, napadlo mi pouzit aj velke pismenka, ale ani tak mi to nefungovalo. a ocividne sa tam nieco deje, kedze mi to neustale vypisuje ze moj email bol zaregistrovany aj ked som tam ziadny email nezadaval. hold, stale mi ostava zobrazena hlavna stranka s prihlasovacim menom a heslom. a nemozem nic, iba citat clanky. ano mam mozillu, nemam zapnuty capslock pri zadavani hesla, klikam na btn prihlasit. kedze si heslo pamatam,a kcel som ho zabudnut, tak som klikol na "zabudol som heslo". no heslo si stale pamatam. teraz vazne, stranka neraguje ani ked kliknem na obnovu straty hesla.
Dom
Dátum registrácie: 06.01.2011

Príspevokod užívateľa Steve76 » 07.04.2013

Dom napísal:prihlasovanie na forum funguje aj ked nepouzivam velke pismena, iba co sa tyka prihl. mena, ad 1. ad 2, kedze mam uz obciansky preukaz, napadlo mi pouzit aj velke pismenka, ale ani tak mi to nefungovalo. a ocividne sa tam nieco deje, kedze mi to neustale vypisuje ze moj email bol zaregistrovany aj ked som tam ziadny email nezadaval. hold, stale mi ostava zobrazena hlavna stranka s prihlasovacim menom a heslom. a nemozem nic, iba citat clanky. ano mam mozillu, nemam zapnuty capslock pri zadavani hesla, klikam na btn prihlasit. kedze si heslo pamatam,a kcel som ho zabudnut, tak som klikol na "zabudol som heslo". no heslo si stale pamatam. teraz vazne, stranka neraguje ani ked kliknem na obnovu straty hesla.

zatial funguje na kulturistike iba prihlasenie....cize zadavaj ho spravne velke male pismena ako vsade inde.......ostatok sa programuje...dikes
mail zobralo z posilnovania...je to prepojene....vsetko funguje...len to zadaj spravne...
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa janko4443 » 11.04.2013

Dom napísal:prihlasovanie na forum funguje aj ked nepouzivam velke pismena, iba co sa tyka prihl. mena, ad 1. ad 2, kedze mam uz obciansky preukaz, napadlo mi pouzit aj velke pismenka, ale ani tak mi to nefungovalo. a ocividne sa tam nieco deje, kedze mi to neustale vypisuje ze moj email bol zaregistrovany aj ked som tam ziadny email nezadaval. hold, stale mi ostava zobrazena hlavna stranka s prihlasovacim menom a heslom. a nemozem nic, iba citat clanky. ano mam mozillu, nemam zapnuty capslock pri zadavani hesla, klikam na btn prihlasit. kedze si heslo pamatam,a kcel som ho zabudnut, tak som klikol na "zabudol som heslo". no heslo si stale pamatam. teraz vazne, stranka neraguje ani ked kliknem na obnovu straty hesla.

mám ten istý problém keď zadám meno a heslo tak ma to neprihlási ...
Vytrvalosť znamená pokračovať, keď už všetci ostatní skončili.
janko4443
Dátum registrácie: 20.08.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Morfeus » 14.04.2013

Pozeral som práve výživové hodnoty a nejde mi stránka píše mi "Acess forbidden!" čo s tým?

A dodatok, tie výživové hodnoty sú na 100g?

edit: už je to v poho
A: 17
H: 180cm
BW: 71kg
SQ: 8x80kg
BP: 3x80kg
DL: 92.6kg
Morfeus
Dátum registrácie: 20.12.2012
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 22.06.2013

Spustili sme zasobnik cvikov, postupne nahodime okolo 120-150 cvikov....

http://www.kulturistika.sk/77-vsetky_videa
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Steve76 » 27.12.2013

Pisanie clankov na http://www.kulturistika.sk, hladame skuseneho redaktora na pisanie clankov pre nas magazin.
Steve76
Majitel fóra
Kontaktovať užívateľa:

Návrat na "Všetko ostatné (posilovne, bazár, kde cvičiť, domáca posilka atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný