2. kúra - PCT?

2. kúra - PCT?

Príspevokod užívateľa Kruger » 14.08.2013

ahojte, chystám sa tak teoreticky na svoju druhú kúru, plánujem len taký lajtík, mám ešte len 15 rokov :) rozmýšľal som nad Boldenone Undecylenate 50mg každý druhý deň po dobu 11 týždňov a do PCT 100mg clomidu 5 dní a 50mg clomidu 10 dní. alebo som rozmýšľal nad testosterone propionate, každý druhý deň 80 mg 7 týždňov, prvá a posledná by boli len 40 mg, len tu sa trocha bojím tej PCT. clomid samotný mi asi stačiť nebude, však? a ja mám strašný rešpekt pred tamoxifenom, aj ked hovoríte, že tie poruchy zraku zmiznú po vysadení, ale aj tak, mám strašný strach, že oslepnem. moja prvá kúra bol Methenolone enanthate 100mg každých 6 dní po dobu 10 týždňov, aj ked som všade čítal, že po tom sa PCt nemusí dávať, pre istotu som si tam šupol na 5 dní 50mg clomidu a 5 dní 25mg clomidu, no a už po prehltnutí som si úplne vsugeroval, že oslepnem a že zle vidím a takéto, strašne som sa bál, tak neviem, aký je váš názor na to, môžem mať z toho nejaké trvalé následky? a ešte by som sa cchel spýtať ... čítam tu na fóre, že po tom ako začnete sypať už nepôjdete naturálne dopredu, ale všade sa spomína, len ak ste dosiahli anturálne maximum, tak ako je to v mojom prípade po takej lajt kúre, neviem čo sa to vôbec kúrou dá nazvať :D pôjdem dalej aj naturálne, cvičil som necelý rok čisto a svoje naturálne maximum som určit nedosiahol, dakujem za odpovede. kludne ma sprdnite za ten tamoxifen, ale prosím mi k tomu napíšte aj niečo iné okrem "kto sa bojí, nech nesype"
Kruger
Dátum registrácie: 14.08.2013

Re: 2. kúra - PCT?

Príspevokod užívateľa blade6664 » 14.08.2013

Kruger napísal:ahojte, chystám sa tak teoreticky na svoju druhú kúru, plánujem len taký lajtík, mám ešte len 15 rokov :) rozmýšľal som nad Boldenone Undecylenate 50mg každý druhý deň po dobu 11 týždňov a do PCT 100mg clomidu 5 dní a 50mg clomidu 10 dní. alebo som rozmýšľal nad testosterone propionate, každý druhý deň 80 mg 7 týždňov, prvá a posledná by boli len 40 mg, len tu sa trocha bojím tej PCT. clomid samotný mi asi stačiť nebude, však? a ja mám strašný rešpekt pred tamoxifenom, aj ked hovoríte, že tie poruchy zraku zmiznú po vysadení, ale aj tak, mám strašný strach, že oslepnem. moja prvá kúra bol Methenolone enanthate 100mg každých 6 dní po dobu 10 týždňov, aj ked som všade čítal, že po tom sa PCt nemusí dávať, pre istotu som si tam šupol na 5 dní 50mg clomidu a 5 dní 25mg clomidu, no a už po prehltnutí som si úplne vsugeroval, že oslepnem a že zle vidím a takéto, strašne som sa bál, tak neviem, aký je váš názor na to, môžem mať z toho nejaké trvalé následky? a ešte by som sa cchel spýtať ... čítam tu na fóre, že po tom ako začnete sypať už nepôjdete naturálne dopredu, ale všade sa spomína, len ak ste dosiahli anturálne maximum, tak ako je to v mojom prípade po takej lajt kúre, neviem čo sa to vôbec kúrou dá nazvať :D pôjdem dalej aj naturálne, cvičil som necelý rok čisto a svoje naturálne maximum som určit nedosiahol, dakujem za odpovede. kludne ma sprdnite za ten tamoxifen, ale prosím mi k tomu napíšte aj niečo iné okrem "kto sa bojí, nech nesype"

zacal som to citat a skoncil som pri 15rokov a boldenon, uzlen tu prvu kuru do ti predal mal ist sedet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! si este sopliak co nevie absolutne nic, pises tu o svojom maxime ? sak nemas este zvladnuty ani jedalnicek a nie to este trening , maximum svoje mozes po 5-rokoch zistovat a nie po roku !!! jedna rada uvedom sa co si napisal a precitaj si to este raz DAKUJEM
blade6664
Dátum registrácie: 24.02.2009

Príspevokod užívateľa mimosvk » 14.08.2013

no kamarát, súhlasím s kolegom vyššie najprv si ešte raz prečítaj čo si napísal a potom skús porozmýšľať či naozaj chceš do niečoho ísť, rád by som si pozrel ako také 15r. dieťa (bez urážky ale je to naozaj tak) vyzerá takže šup šup skús si vytvoriť tému v sekcií foto uživateľov a čo sa kúry týka počkaj do 18-20 a potom nad niečím porozmýšľaj, vidím že nemáš ani stopercentne zvládnutú teoriu AS a chceš sa do niečoho púšťať kdežto v tvojom prípade by som sa do toho bez vedomostí ani nehrnul, v tak mladom veku, pokiaľ nemáš súťažné ambície alebo niečo pod. ani nadtým ešte neuvažuj!! ale je to tvoja vec...
steroid era, u mirin brah?
Užívateľov profilový obrázok
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa Miki33 » 14.08.2013

On si z vas roby pi*u tak nestresujte :lol: .. aspon dufam :lol: :lol:
Miki33
Dátum registrácie: 02.06.2010

Príspevokod užívateľa Kruger » 14.08.2013

píšete mi tu, že nemám zvládnutú stravu .. :) denne 4g bielkovín, 7 jedál za deň. a osobne vyzerám lepšie ako ty pokiaľ to posudzujem podla tvojej fotky profilu, tak to čo nemá zvládnuté? :))) napíšte mi prosím niekto aj bez moralizovania, názor na tú kúru , prosím .
Kruger
Dátum registrácie: 14.08.2013

Príspevokod užívateľa IN_dust_TRIAL » 14.08.2013

Názor na tú kúru ? ... Nedávaj žiadnu kúru :-D
... teraz to majú decká trochu inak ... zaujíma ich gíč hocijaká pi*o*ina,
nepoznajú Kinga, bratov Coenovcov, Lyncha ... nemám im to za zlé doba je trochu iná ...
IN_dust_TRIAL
Dátum registrácie: 14.10.2011

Príspevokod užívateľa mimosvk » 14.08.2013

Kruger napísal:píšete mi tu, že nemám zvládnutú stravu .. :) denne 4g bielkovín, 7 jedál za deň. a osobne vyzerám lepšie ako ty pokiaľ to posudzujem podla tvojej fotky profilu, tak to čo nemá zvládnuté? :))) napíšte mi prosím niekto aj bez moralizovania, názor na tú kúru , prosím .

názor? žiadná kúra..už len ten vek a fotka je viac ako rok stará ale to nerieším to sme OT
steroid era, u mirin brah?
mimosvk
Dátum registrácie: 24.09.2011

Príspevokod užívateľa ryzoto » 14.08.2013

IN_dust_TRIAL napísal:Názor na tú kúru ? ... Nedávaj žiadnu kúru :-D

jedine detoxikačnú :lol:
The worst thing I can be is the same as everybody else. I hate that!!!|
--------------------------------------------------------------------

Work hard and give your best every day until your idols become your rivals! —
ryzoto
Dátum registrácie: 18.05.2011

Príspevokod užívateľa sjm- » 15.08.2013

Anabolické steroidy (všetko o steroidoch, bobulách, sypačkách)
Vstup od 18 rokov

Nik tu nebude radit gear pre 15r chalana...

lock
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

Návrat na "Archiv - Anabolicke steroidy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný