Re: Rodicia a doplnky vyzivy

Príspevokod užívateľa Daniel1234 » 17.11.2014

čaute možem uživatp proteini ak mam 14 r . začal som cvičit a potrebujem niaku vyživu k tomu prosim o radu a ak ano kolko % :D :D :D :D :D :D
Daniel1234
Dátum registrácie: 17.11.2014

Re: Re: Rodicia a doplnky vyzivy

Príspevokod užívateľa Qpkqkma » 20.11.2014

Ries stravu a trening, potom protak...

Odoslané z Motorola Moto G 2nd XT1068
Qpkqkma
Dátum registrácie: 26.03.2009
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mar55 » 21.11.2014

Protak nepotrebujes, ked das na svoju vahu dost bielkovin, tuku a sacharov. So suplementami zacni az neskor, ked uvidis, ze si na hrane. Staci ak denne budes jeste dost z vajiciek, masa, niektorych mliecnych vyrobkov, len si posleduj cukry, ked mas tendenciu naberat na speku, tuky drz 1kg na gram tvojej vahy.
Hlavne cvic s poriadnou technikou, v tvojom veku uvidis relativne rychly zaciatok v zakladnych cvikoch, ked ich budes trpezlivo (pripomin trpezlivo) poctivo cvicit.
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa nebuzardar » 21.11.2014

Tiez som rozmyslal ze si to kupim ale precital som si toto http://www.badatel.sk/kpm/davkujete-deti-vigantolom/ asi ostanem pri klasickych kapsulach :D
Rasto, badatelovi never ani hovno, je to stranka plna nepodlozenych, prekrutenych a pseudovedeckych bludov a klamstiev, pozri radsej toto: http://www.lovcisarlatanov.sk/vyzivova-paveda/
SQUAT! - because somewhere out there a girl is warming up with your max...
Užívateľov profilový obrázok
nebuzardar
Dátum registrácie: 19.12.2012

Príspevokod užívateľa Bress » 29.11.2014

ten clanok som prebehol a dobre to typek rozobral. Ten clanok, co rozoberal je totalna fantasmagoria.
Bress
Dátum registrácie: 09.03.2009

Príspevokod užívateľa alex88 » 31.01.2015

alex88
Dátum registrácie: 01.05.2010

Príspevokod užívateľa b3ck » 31.08.2015

tuky drz 1kg na gram tvojej vahy.
povrava sa, ze chlapec je jak fitlopta odkedy toto dodrziava :D :D .
b3ck
Dátum registrácie: 31.08.2010

Príspevokod užívateľa Minimie » 21.03.2017

A tato tematika sa ešte na Slovensku rieši alebo to už má každý v zadku? :D

Keď som začínala cvičiť, tak moji rodičia straaasne hundrali ale nedala som sa :lol: dokonca som sa dopracovala do štádia ze mi raz do mesiaca kúpili proteín alebo bcaacky...chytá ma nostalgia, lebo vtedy som si to všetko strašne vážila a neplytvala :D Dokonca raz keď mi dochadzal proteín, nemala som peniaze a zacal ma oblievat studeny pod, že prídem o svoje ťažko vybudované svaly, mi frajer doniesol hydrolyzat od optimumu (ktorý je drahý ako svina :roll: ), som mala až slzy v ociach :D
...... dnes to tak neberiem, plytvem a hanbím sa za to :lol:
Minimie
Osobná trénerka
Dátum registrácie: 13.03.2017

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní