Re: Rodicia a doplnky vyzivy

Príspevokod užívateľa Mike Ones » 05.04.2013

to je dobra otazka :007 tiez ma to zaujima.. oco mi poslal stranku co som ju ani necital lebo vidiet adresu stranky mi stacilo... vcera som ju tu nechal par minut a potom som zmenil prispevok.
Mike Ones
Dátum registrácie: 02.08.2011

Príspevokod užívateľa cassone » 05.04.2013

Sak povedzte mame ze nech vam spravi kazdy den poriadny steak zo svieckovice a nebudete potrebovat ziadne doplnky :) (akurat odhadujem ze mesacny ucet za steak bude niekolkonasobne vyssi ako za proteiny:)... ale aj tak si myslim ze neni nic nad krasny stavnaty hovadzi steak...
cassone
Dátum registrácie: 12.09.2009

Príspevokod užívateľa homar » 05.04.2013

Sak povedzte mame ze nech vam spravi kazdy den poriadny steak zo svieckovice a nebudete potrebovat ziadne doplnky :) (akurat odhadujem ze mesacny ucet za steak bude niekolkonasobne vyssi ako za proteiny:)... ale aj tak si myslim ze neni nic nad krasny stavnaty hovadzi steak...
hociktorý steak z divny, hlavne sviečkovica z daniela je bomba
R.C.: “Train harder and grow bigger.”
Užívateľov profilový obrázok
homar
Dátum registrácie: 29.05.2008
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Mischino19 » 22.05.2013

Okej však ja maltodextrín ani inak neužívam. Ja som to bral len v tréningové dni a to takto 30 g 30minút pred tréningom a 30 g hneď po tréningu. To bolo všetko a tuky... no tie teda moc nemám pomer svaly tuky mám myslím úplne v pohode.
to si mysli vela ludi ale si mylsim ...ze ten pomer az taky pozitivny nie je ! :D ale to je jedno..druha vec ,velka chyba malta pred treningom ...rychly cukor relativne a stupne ti Inzulin a polke treningu ti dochazda palivo ! nikdy to uz nerob pred treningom nejake kompelxne sachre ako vlocky napr
može mi toto niekto potvrdit? lebo čo niektorí ludia hovorili tak maltu davajú pred treningom a na stránkach kde sa predávajú je písané že sa može pred treningom používat
Mischino19
Dátum registrácie: 17.01.2012

Príspevokod užívateľa Pekks35 » 22.05.2013

Okej však ja maltodextrín ani inak neužívam. Ja som to bral len v tréningové dni a to takto 30 g 30minút pred tréningom a 30 g hneď po tréningu. To bolo všetko a tuky... no tie teda moc nemám pomer svaly tuky mám myslím úplne v pohode.
to si mysli vela ludi ale si mylsim ...ze ten pomer az taky pozitivny nie je ! :D ale to je jedno..druha vec ,velka chyba malta pred treningom ...rychly cukor relativne a stupne ti Inzulin a polke treningu ti dochazda palivo ! nikdy to uz nerob pred treningom nejake kompelxne sachre ako vlocky napr
može mi toto niekto potvrdit? lebo čo niektorí ludia hovorili tak maltu davajú pred treningom a na stránkach kde sa predávajú je písané že sa može pred treningom používat
áno ma pravdu, tiež by som určite nedával rýchle cukre pred tréningom, uspí ťa to.
Pekks35
Dátum registrácie: 28.10.2012

Príspevokod užívateľa Mischino19 » 22.05.2013

to si zomna robite srandu -_- ... na každej stránke kde sa predáva malta je písané že pred tréningom... teraz čítam toto fórum a aj druhé fóra a píšu tam tiež že pred treningom... uplne som z toho pomýlení
Mischino19

Príspevokod užívateľa Pekks35 » 23.05.2013

to si zomna robite srandu -_- ... na každej stránke kde sa predáva malta je písané že pred tréningom... teraz čítam toto fórum a aj druhé fóra a píšu tam tiež že pred treningom... uplne som z toho pomýlení
tak netreba vždy veriť ''zaužívaným veciam'', maltu by som hodil určite len po tréningu.. ale treba všetko odsledovať, odskúšať na sebe :007
Pekks35
Dátum registrácie: 28.10.2012

Príspevokod užívateľa Mischino19 » 23.05.2013

tak si mám dat po treningu do proteinu aj glukozu aj maltu? može sa to miešat?
Mischino19

Príspevokod užívateľa Brendy » 23.05.2013

Môže :wink:
Brendy
Dátum registrácie: 10.11.2012

takže je to lepšie takto všetky tri po treningu dokopy... a v netreningové dni nemám brat maltu a glukozu?
Mischino19

Re: Re: Rodicia a doplnky vyzivy

Príspevokod užívateľa sjm- » 23.05.2013

vyhodil by som to. Ale ok, ak si hardgainer, alebo si myslis, ze ti to nejak extra pomoze, zmiesaj glukozu s maltou po treningu, podla intenzity treningu si urcis gramaz. V netreningove dni nedavaj
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator
Dátum registrácie: 31.10.2009

myslíš protein+glukozu+maltu?
Mischino19

Re: Re: Rodicia a doplnky vyzivy

protein je v poriadku, myslel som glukozu/maltu
Progressive overload is a myth and counting macros only works if your name is Marco.
sjm-
Moderator

áno hovoril si o malte a glukoze a že ich možem aj zmiešat no možem ktomu aj protein hej? čiže dokopy všetky 3
Mischino19

ano :)
sjm-
Moderator

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní