Protein (bielkoviny)

Re: Protein (bielkoviny)

Príspevokod užívateľa Endo » 06.06.2016

ja pocitam iba zivocisne..z rastlinnych aj tak vacsinu telo nevyuzije, to by museli byt nakombinovane do detailu s inymi bielkovinami aby mali biologicku hodnotu 100% :)
Dobre. Je pravda, že rastlinné bielkoviny sú povedzme menej hodnotné ako tie živočíšne. Je pravda, že ich telo možno nevyužije všetky, no tvrdiť, že väčšinu? Nepreháňajme to. :D Je jasne, že zakladať príjem bielkovín na rastlinných zdrojoch nieje najšťastnejšie riešenie ale prečo si odopierať ak mi niečo z toho chutí. btw. včera som mal Tofu burger a bol mega fajnový... :lol:
Eat clean today, feel great tomorrow.
Endo
Dátum registrácie: 14.12.2014

Príspevokod užívateľa BudisMajster » 25.06.2016

ludia... mam protak od Ronnieho PRO-ANTIUM a chcel by som sa opytat kedy je vhodnejsie davat druhu davku... jednu davam vzdy po treningu a druha je teda vhodnejsia po zobudeni alebo pred treningom?
BudisMajster
Dátum registrácie: 03.06.2016

Príspevokod užívateľa berzerker » 27.06.2016

Zalazi aj kedy cvicis ale skor PRED.
AA - Lab / vyziva / zdravie / trening / fitness * moja stranka na FB
Užívateľov profilový obrázok
berzerker
Dátum registrácie: 07.01.2010

Príspevokod užívateľa ButterPeanut » 14.09.2016

ludia... mam protak od Ronnieho PRO-ANTIUM a chcel by som sa opytat kedy je vhodnejsie davat druhu davku... jednu davam vzdy po treningu a druha je teda vhodnejsia po zobudeni alebo pred treningom?
A proc by jsi mel davat druhou davku? Jestli mas snidani nepotrebujes protein, jestli jis pred treningem nepotrebujes protein
Dneska jen tak zlehka.
ButterPeanut
Dátum registrácie: 13.04.2016

Príspevokod užívateľa mar55 » 14.09.2016

Alebo inak. Daj si protak kludne kolkokrat chces, ale jedz hlavne normalne:)
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Príspevokod užívateľa matol » 04.10.2016

caute, ktory protein zobrat teraz? Rozmyslam nad scitecom, ON, nutrendom alebo aj dokonca Koliba Milk ( paci sa mi na nich to, ze su zo SVK a tym padom by bolo mozne ich podporit. skusal ich niekto? v recenziach na fore je len par prispevkov :).

dakujem.
matol
Dátum registrácie: 04.10.2016

Príspevokod užívateľa AASteroid » 04.10.2016

Nazdar aký proteín by ste mi odporučili : po návšteve lekára som zistil že moje telo nevie dobre stráviť mliečne výrobky a pod. takže ani klasický srvatkový proteín... Hľadám náhradu a našiel som ich viac ako hovädzí, hrachový, ryžový alebo sójový proteín... Ktorý by som mal radšej kúpiť?
AASteroid
Dátum registrácie: 12.08.2016

Príspevokod užívateľa Chasky » 04.10.2016

Srvatkovy je top no ak mas s tym problem predp.ze s laktozou bud kupit bezlaktozy alebo s tych spominanych kupit dva.aj hovedzi aj sojovy a striedat to denne.rano to,po treningu to.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 05.10.2016

susene vajecne bielka su asi najvhodnejsie pre teba momentalne.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa Chasky » 05.10.2016

susene vajecne bielka su asi najvhodnejsie pre teba momentalne.
No len vies urcite sam ako sa travia susene bielka,katastrofa :D
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 05.10.2016

Tak jasne, je to bieda s travenim ale najlepsi aminoprofi.. sojovy by som nesiel kvoli estrogenu ( a prachovej chuti), a hovadzi je kus drahy.. myslim ze pomer cena/vykon su bielka najidealnejsie a nemusi to pit 3x denne

alebo sa opytj lekara ci ti vie predpisat nejake traviace enzymy, ktore vies uzivat dlhodobo bez odstavenia tvorby vlastnych, daval by si si to pred proteinom chvilkua mozno to pomoze. Ja som isty cas tazko znasal srvatku, som bol perma nafuknuty na zaludku a celkovo som sa citil nekomfortne, traviace enzymy s proteinom mi dost pomohli.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa mtko » 05.10.2016

a je pre teba proteinový nápoj nutnosť?
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa Loutka » 05.10.2016

a je pre teba proteinový nápoj nutnosť?
pre mna hej, mam jednu znacku a prichut ktora je taka dobra ze si ho neodpustim ziaden den :lol:
Loutka
Dátum registrácie: 15.06.2009

Príspevokod užívateľa miroslav.kavcak » 06.10.2016

Inak toto ma strašne zaujíma, že aké máte preferenčné chute, respektíve ktoré značky preferujete. Nemám problém si priplatiť za niečo, čo mi fakt bude chutiť :)
V prípade podozrenia, že niektorý užívateľ svojim príspevkom porušil pravidlá fóra, stačí príspevok nahlásiť a ja už zjednám nápravu.
miroslav.kavcak
Moderator
Dátum registrácie: 23.05.2011

Príspevokod užívateľa ADM » 06.10.2016

Pre mňa je top Scitec/BSN
ADM
Dátum registrácie: 22.10.2012

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: OFF a 2 neregistrovaní