Diéta a chudnutie

Re: Diéta a chudnutie

Príspevokod užívateľa Chasky » 21.11.2016

Caute chalani, podľa toho čo je na prvej strane som si zostavil vzor jedálnička, potreboval by som poradiť, čoho tam ubrať alebo zvýšiť, mám 86 kg A chcem schudnúť tak na 70 aby som potom naberal čisté svalstvo..potom by som chcel vedieť kde si presne zmeram výdaj kalórií.. Ten vzor vyzerá nejak takto: 140-180g bielkovin+sacharidove vlny 100-150-200+70g tukov na deň.
Ciste svalstvo?ked to zistis daj recept kedze nadbytok kcal=rast cize...a ten nadbytok musi byt niekde vidiet.samozrejme to neznamena stlstnut.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Užívateľov profilový obrázok
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa noGainz » 21.11.2016

ahoj v pezinku meraju presny vydaj kalorii. aj kadeco ine ti pomeraju
noGainz
Dátum registrácie: 01.01.2015

Príspevokod užívateľa mrYoda » 21.11.2016

Chasky, zle som sa vyjadril, myslel som tym naberat viac svalstva ako tuku..noGainz, pezinok je celkom daleko, som z cadce, ale dakujem
mrYoda
Dátum registrácie: 19.11.2016

Príspevokod užívateľa Chasky » 21.11.2016

Chasky, zle som sa vyjadril, myslel som tym naberat viac svalstva ako tuku..noGainz, pezinok je celkom daleko, som z cadce, ale dakujem
Vidis a toto je chyba skoro kazdeho druheho cloveka.nikdy sa neriadit nejakym cudzim rozpisom.ano,je urcita kostra resp.schema ktora je zaklad no musis si to uoravovat podla seba,kolko sachrov....kolko kcal aby si oriberal postupne pomaly.zacnes cca 2500kcal weekly a bud pridas 500 alebo uberes...a tak dookola.
Môžeme byť úspešný a mať nepriateľov alebo byť neúspešný a mať samých priateľov.
Chasky
Dátum registrácie: 28.04.2016

Príspevokod užívateľa mrYoda » 21.11.2016

Mám to upravené podľa seba, kaloricky výdaj mám vypočítaný Zatiaľ len z nejakého vzoru A podľa toho sa orientujem, kým nenájdem spôsob ako ten výdaj zmeriam presne. To ako to je upravené mám trochu napísané V mojom logu :) ale ďakujem
mrYoda
Dátum registrácie: 19.11.2016

Príspevokod užívateľa DanteUnchained » 24.11.2016

Tahaj nejaky vzor 2 tyzdne a meraj sa v rovnaky cas kazdy tyzden, na lacno, a po rannej stolici. Uvidis ci vaha klesa/stupa, len pozor na sodik, aby si nebol zavodneny... niekomu vaha levituje aj 2 kg... skus ist den pred vazenim bez soli pre istotu. 1 kilo rozdiel moze byt aj voda. Zo zaciatku to pojde rychlo, potom to pojde megapomaly od 8% tuku tak 200g/tyzden bez dopingu.

a na spalovace sa vykasli. Jeden co zarucene funguje nie je bezpecny a volne dostupny, a karnitin sice funguje ale len cez trening, aj ked ma az 2 pozitivne ucinky, ostatne su predrazene a zrychlia metabolizmus o zanedbatelne mnozstva a su zalozene na kofeine ako primarnej zlozke.

Karnitin
1.Vyuziva tukove zasoby na obnovu glykogenu počas treningu cim zvysi energicky vydaj o 10%. Cize viac spalis, a ide to o nieco viac z tukov.
2. Toto by som skor zaradil ako nevyhodu na zimu - clovek sa viac poti, co je pre telo isto prinosne, ale v zime ked clovek potrebuje ist do zimy je to naprd, ked z teba tecie este po osprchovani.
DanteUnchained
Dátum registrácie: 10.01.2016

Príspevokod užívateľa noGainz » 25.11.2016

vazit sa raz za tyzden, good luck! :)
noGainz

Príspevokod užívateľa lizbo » 02.12.2016

Ahojte, ja by som chcel poprosit o radu.... uz neviem, co s tym. Cvicim rekreacne, moj ciel je zpevnenie svalstva a hlavne nejaky energeticky vydaj.... vždy som bol trochu pri tele... Ked dam dietu (cyklujem sacharidy) tak v pohode chudnem, dam dolu aj 15 kil... Potom mam "klasicky rezim" a problém je ten, ze mesiac co mesiac priberam brutalne na bruchu.... A velmi nechapem preco. Každý den jazdim do prace na bickyli (este aj do kopecku :-) ). Tri krat do tyzdne travim cca 80 minut v posilke tvrdym treningom. Jem 6 krat denne. Nejem vobec biele pecivo, nepijem sladene vody, necukrujem, ńejem fastfoody, vyhybam sa sladkostaim (sem tam horalku dam, ale len ku kave okolo jednej poobede). Ranajky - každý den vločky s proteinom, desiata Cottage a dva celozrnne rohliky, zelenina, obed klasiky v kantyne (preferujem kuracinu s ryzou, ale sem tam dam hovadzie s knedlikom), olovrant - ako kedy vacsinou 50 g cornflakesov, k tomu banan a jogurt. Veceru podla toho ci som mal trening alebo nie - vacsinou nieco s vajciami, cestoviny, syr k tomu alebo tmave pacivo sunka, syr, zelenina. Okolo deviatej - desiatej vecer este teglik nízkotučného tvarohu... Mozem mat nejakym sposobom spomaleny metabolizmus? Moze to byt sposobene a´j nejakym zdravotnym problemom? Pretoze v minulosti, som si vedel celkom metabolizmus rozehnut, uz po dvoch hodinách som byval zase hladny.... teraz sa mi stava, ze po troch hodinách stále citim plny zaludok, nepocitujem hlad. Skor kamen v zaludku.... uz neviem co s tym... :-(
lizbo
Dátum registrácie: 25.11.2010

Príspevokod užívateľa noGainz » 02.12.2016

je jedno co jes, proste jes vela. jedy menej ak chces schudnut, jedz o trochu viac ak chces udrzať vahu.
noGainz

Príspevokod užívateľa niceone01 » 08.12.2016

zdar, prosim vas, zacal som teraz sacharidove vlny, ale problem je v tom, ze sa citim kurevsky unaveny, aj ked spim normalne 8 hodin a vykony v posilnovni su slabe. Myslite si, ze je to nieco negativne na telo alebo proste sa tak mam citit pocas diety? Inak pondelok nemam ziadne sacharidy a dalsie dni pomaly zvysujem, jem vacsinou maso so zeleninou, predom diky za help.
niceone01
Dátum registrácie: 20.04.2015

Príspevokod užívateľa silný » 08.12.2016

no únava v diete sa dostaví... otazkou je, ci si to moc nepodsekol a nejdes moc drasticky hned od zaciatku... to moze byt šok pre telo, z toho tie pocity...
silný
Dátum registrácie: 20.07.2015

Príspevokod užívateľa noGainz » 09.12.2016

kedy uz konecne ludia zabudnu na tie prij.ebane vlny?
noGainz

Príspevokod užívateľa mtko » 09.12.2016

Bohužial, asi nikdy nezabudnú na vlny, pretože vždy tu sú super úžasní tréneri, ktorí im ich s radosťou naordinujú. :-(
Jedna nemenovaná fitnesska, ktorá tento rok vyhrala majstrovstvá sveta vo svojej kategórii, trénuje jednu kamarátku. Chcelo sa mi plakať, keď som videl tréning a ten jedálniček, ktorý pre ňu zostavila a nechala ju dokolečka dokola jesť a cvičiť 4 mesiace to isté.. a teraz jej pre zmenu naordinovala vlny. :D
fat'n'weak
mtko
Dátum registrácie: 25.12.2013

Príspevokod užívateľa noGainz » 09.12.2016

daj meno nech sa zasmejeme a zatrollime je jej fitness fan page kym nas zablokuje
noGainz

Príspevokod užívateľa mar55 » 09.12.2016

Ono je to ako na striedacku. Zauzivane keci o strave (vlny, zlatoš, atd) a bro splity z muscle fitness. Verim, ze aj v mojom dochodku to este budu ludia chodit. Akurat s kreatinon s nanotechnologiou a protakom predtrabenym dvoma cinanmi
mar55
Dátum registrácie: 20.11.2014

Návrat na "Výživa a suplementácia (zdravá výživa, stravovanie, rady ohľadom doplnkov výživy atď.)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: patoke a 2 neregistrovaní